Covid-19 همه گیر بدتر از وضعیت سالمندان در هند: گزارش

ادامه Covid-19 بحران و مستند مربوط به قوانین و محدودیت ها مجبور ترین افراد به زندگی در انزوا زندگی از 69 درصد از آنها را تحت تاثیر منفی در وضعیت فعلی نشان داد که بررسی گزارش منتشر شده در روز شنبه انجام شده توسط یک سازمان غیر دولتی Agewell پایه و اساس است.

آنلاین بررسی های انجام شده در طول دو هفته اول ماه ژوئن در بیش از 5000 سالمندان پاسخ دهندگان در نقاط مختلف کشور است. بر اساس این گزارش 71 درصد سالمندان پاسخ دهندگان گفته است که موارد سوء رفتار با سالمند باید افزایش طول مستند دوره است. در میان آنها 58 درصد ادعا کرد که روابط میان فردی بود که عامل اصلی و مسئول افزايش شيوع سوء رفتار با سالمند در خانواده است.

راه شایع ترین سوء استفاده سالمند پیدا شد به بی احترامی و سوء استفاده کلامی و درمان سکوت (صحبت کردن به آنها را) نادیده گرفتن نیازهای روزانه خود انکار مناسب, مواد غذایی, انکار, پزشکی, پشتیبانی, مالی, خیانت جسمی و روحی خشونت و آنها را وادار به کار می کنند. در این مطالعه معلوم شد که 63.7% سالمندان پاسخ دهندگان رو به رو شد غفلت در زندگی خود را. بیش از نیمی (56.1%) سالمندان پاسخ دهندگان گفته است که آنها مبتلا به سوء رفتار با سالمند در خانواده و جامعه است.

“افراد از سن و سال من برای پیدا کردن آن بسیار دشوار است برای تنظیم خود را در سرعت در حال تغییر جهان مدرن است. این باعث می شود بسیاری از نگرانی در زندگی ما و نسل جوان سعی نکنید برای ارزش خود را سالمندان عضو دارد. مدت آنها افراد مسن به عنوان محافظه کار و در نظر گرفتن آنها به عنوان بار در زندگی خود را. زمان coronavirus وضعیت وخامت بیشتر زندگی ما” گفت: Devender Gupta, 80, یکی از پاسخ دهندگان در این مطالعه در دهلی نو.

مشاهده شده است که با توجه به کروناویروس یک جو منفی ایجاد شده در اطراف افراد مسن تر که نامیده می شوند به عنوان نرم هدف از coronavirus. امروز حتی جوانتر اعضای خانواده دریغ نزدیک به خود و اعضای خانواده سالمندان. افراد مسن تر نه تنها در مواجهه با محدودیت های اجتماعی بلکه خانواده محدودیت های مربوطه خود را خانواده. افراد مسن مبتلا به عوارض پزشکی قادر به دیدن پزشک خود. آنها قادر به ارتباط برقرار کردن و به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را با دوستان خود و یا بستگان. تمام این زندگی از افراد مهم تر است و همچنین موثر بر سلامت آنها داشته است.

“امروز بسیاری از افراد مسن در حال رفتن را از طریق یک مرحله در زندگی خود را. با در نظر coronavirus تهدید تحت تاثیر قرار سالمندان نیاز به مطمئن باشید از همه ممکن است به کمک و پشتیبانی. فرزندان و اعضای خانواده بیش از حد نیاز به حساس مورد نیاز و حقوق خود را از سالمندان و اعضای خانواده” Himanshu رته رئیس Agewell بنیاد گفت. “در همان زمان سالمندان خود نیاز به آموزش در مورد امکانات پشتیبانی سیستم های مقررات قانونی و غیر رسمی پشتیبانی از شبکه در دسترس و در دسترس به آنها را,” او گفت:.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>