Covid-19: در حال حاضر Telangana است تعداد بیشتری از بهبود از فعال موارد

حیدرآباد: در یک توسعه مثبت برای Telangana تعداد کل بهبود coronavirus بيمار شد و بالاتر از کسانی که در حال حاضر تحت درمان است. در حالی که 21 جدید بیشتر مردم آزمایش مثبت برای covid-19 روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع به 1082 موارد 46 دیگران بهبود بود. با این که کل بهبود در Telangana در حال حاضر در 545 در حالی که فعال موارد 508.

با توجه به رسانه بولتن از دولت تا 20 از 21 مورد جدید تشخیص داده شد و از این بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) منطقه به تنهایی در حالی که یکی دیگر گزارش شده از Jagityal منطقه. شهر حیدرآباد شده است بدترین آسیب دیده در دولت آن را به عنوان بالاترین موارد در میان همه دولت 33 مناطق.

در میان کسانی که مرخص روز یکشنبه بود که 69 سال سن بیمار بستری شد با دو جانبه pneumonitis و همچنین در واحد مراقبت های ویژه (ICU) برای 14 روز قبل از تخلیه. دولت وزیر بهداشت تبریک گفت تمام پزشکان و سایر مراقبت های پزشکی کارکنان شاغل در بيمارستان های دولتی با توجه به این که بیش از نیمی از covid-19 بيمار از بيمارستان مرخص شده بودند.

در Telangana ارشد وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) تا به حال تمدید مستند تا 7 مه و آرامش است که کشورهای دیگر در این کشور در حال اجرای از 4 مارس خواهد شد نمی شود. KCR است که انتظار می رود به انجام یک بررسی در جلسه ای در چند روز آینده برای تصمیم گیری آینده دوره اقدام برای دولت است.

روز یکشنبه حدود 1000 نفر از کارگران مهاجر عمدتا از شمال هند به خیابان ها ریختند و در اعتراض Toli Chowki در حیدرآباد. معترضین خواستار شدند که آنها ارسال می شود را به عنوان آنها قادر به کسب درآمد و شد در مواجهه با مشکلات برای زنده ماندن در این شهر با توجه به ادامه مستند های اعمال شده در دولت برای جلوگیری از coronavirus (covid-19) بیماری همه گیر.

اعتراض صورت گرفت در Toli Chowki جاده اصلی در بعد از ظهر که می آید تحت Golconda محدودیت های ایستگاه پلیس در حیدرآباد غرب منطقه. حتی اگر پلیس به سرعت وارد صحنه شد در ابتدا قادر به مهار معترضان از کار که در نهایت حل و فصل در منطقه و پس از آن پلیس به آنها خطاب.

“همه آنها می خواستند برای رفتن به رفتن به خانه شان متحده است. حتی یک نفر مجروح شد. ما به آنها توضیح داد که آنچه ممکن است و آنچه ممکن نیست” گفت: A. R. Srinivas معاون کمیسر پلیس (DCP), west منطقه حیدرآباد ،

در ضمن در همسایه ایالت آندرا پرادش Covid-19 موارد در ادامه به کوه به عنوان دولت گزارش 58 مورد جدید در روز یکشنبه در نظر گرفتن دولت در مجموع موارد به 1,583. از آخرین عفونت 30 شد و از Kurnool منطقه به تنهایی جایی که 466 نفر آلوده شده اند در AP حسابداری برای تقریبا 30 ٪ از دولت کل covid-19 بيمار. AP بوده و تشخیص حدود 60 تا 80 جدید کروناویروس موارد در طول هفته گذشته یا بیشتر.

در همان روز AP دولت همچنین اعلام کرد که خرده فروشی الکل رسانه ها می تواند باز از دوشنبه (4 اردیبهشت) در مناطق شهری و روستایی از جمله در مناطق قرمز دولت از 11 صبح تا 7 ساعت در روز است. اما رسانه ها در مهار خوشه/مناطق و کسانی که در واقع در مراکز نمی شود مجاز به اجرا.

با توجه به آزادی مطبوعات از AP دولت روز یکشنبه همه پرسنل فروش در خرده فروشی الکل رسانه ها را به تابع در حالی که زیر مجموعه ای از دستورالعمل ها که شامل پرسنل فروش با پوشیدن ماسک اجباری اجازه می دهد تنها پنج در داخل در یک زمان نمایش دستورالعمل ها به سرعت خارج فروشگاه ها و همچنین اطلاع رسانی پلیس محلی در مورد بیش از حد مشتریان جمع آوری و در مقابل هر مغازه. در این نسخه اضافه شده است که یک خروجی ممکن است تعطیل به طور موقت در مورد چنین وضعیت ناشی می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>