حیدرآباد:
چه آغاز شده به عنوان یک روز “تعطیلات” از جامع کار در حال حاضر تبدیل به یک زهر و از همه مهمتر یک ماده از خود امرار معاش. B. Ankit یک 28 ساله بومی پيشين آمده بود به حیدرآباد در سال گذشته به کار در یک رستوران در حیدرآباد. حقوق و دستمزد Rs15,000 یک ماه و اقامت توسط کارفرمای خود او را نگه داشته و محتوا به عنوان او می تواند ارسال پول به خانه برگشت.

“ما خوش شانس هستند چون ما صاحب گفت: او ما را از حقوق و دستمزد برای مارس اما من هیچ ایده چگونه من زندگی می کنند اگر این مستند فراتر از مارس 16. من ارسال بیشتر از من حقوق و دستمزد بازگشت به خانه و نگه داشتن برخی برای خود من هزینه. حتی اگر رستوران باز می شود تا ماه آینده, ما نمی خواهد دریافت کامل حقوق و دستمزد و همچنين چگونه خانواده من را برای زنده ماندن ؟ دولت حمایت از مردم وجود دارد با مواد غذایی, بنابراین حداقل وجود دارد این است که برخی از تسلی” روایت Ankit که شاید یکی از خوشبخت آنهایی که مجبور به بازگشت او.

بر خلاف او با این حال نمرات از کارگران مهاجر که آمده اند به حیدرآباد از اوریسا ماهاراشترا, West Bengal و کشورهای دیگر به کار در حال حاضر به طور ناگهانی در بر داشت خود را با هیچ جایی برای اقامت. بسیاری از آنها شده اند در سمت چپ خود را برای زنده ماندن به عنوان آجر کوره و سایت های ساخت و ساز را متوقف کرده اند و کار می کنند همیشه از Telangana دولت اعلام کرد که یک مستند برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus (دولت خواسته است تا کسب و کار به پرداخت حقوق و دستمزد و مراقبت از کارگران).

در حالی که حیدرآباد است شاهد هر گونه هرج و مرج مانند یک در دهلی آناند Vihar, اتوبوس, ترمینال (در جایی که هزاران نفر جمع شده بودند در یک پیشنهاد به بازگشت به خانه به سمت چپ با هیچ انتخاب دیگری با توجه به فقدان کار) این وضعیت تیره و تار برای کارگران از خارج از دولت که درآمد و یا دستمزد روزانه یا ماهانه درآمد که به سختی اجازه می دهد تا آنها را به صرفه جویی تا برای چنین شرایطی است.

“من کسب دستمزد روزانه و ما با استفاده از بسیاری از آن را بر ما هزینه های روزمره و هزینه های مدرسه برای آموزش فرزندان ما است. در حال حاضر با هیچ کار هر چه پول کمی ما صرف خواهد شد نگه داشتن خودمان زنده است. برخی از مردم رو به جلو آمده اند اما من نمی دانم چه مدت کسی به ما کمک خواهد کرد ، ما امیدواریم که این به پایان می رسد به زودی” اظهار تاسف Jyothi Anand, یک مادر دو که مهاجرت از بیهار با خانواده اش به حیدرآباد برای کار چند سال پیش.

خوشبختانه Telangana دولت پیش بینی این موضوع چرخش به اقدام چند روز به این مستند با وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) از تمامی صاحبان کسب و کار (سازندگان) به کارگران پرداخت حقوق و دستمزد و برای اطمینان از ایمنی خود را. بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) نیز تضمین که “آناپورنا’ محیط های اغذیه فروشی (که در آن وعده های غذایی به فروش می رسد فقط در Rs5) هستند و در حال اجرا در مورد.

“خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن که همه 150 آناپورنا مراکز اجرا شده توسط GHMC در حال حاضر ارائه ناهار & شام رایگان از هزینه. دیروز آنها خدمت کرده ام 30,000 وعده های غذایی در طول روز زمان & 7,500 وعده های غذایی در 50 مرکز در طول شب. هیچ كس گرسنه در Telangana; که ما محترم’ble سانتی متر KCR جهت ایم” دولت و این وزیر و KCR پسر) K. T. راما رائو در روز یکشنبه.

در حالی که آن را دشوار است برای تعیین تعداد کارگران مهاجر در حیدرآباد (پلیس شهرستان تقسیم شده است به حیدرآباد Rachakonda و Cyberabad commissionerates) پلیس دولتی روانیش به عمل به اطمینان حاصل شود که کارگران نه چپ در تلو تلو خوردن. “ما در حال حمایت از حدود 4000 نفر از Odisha, West Bengal, و غیره. آنها در حال حاضر در همان مناطق که در آن آنها اقامت داشتند” گفت: Rachakonda کمیسر پلیس ماهش Bhagwat.

Bhagwat گفت که کارگران مهاجر هستند و هر دو سازمان یافته و سازمان نیافته با آنهایی که تحت سابق شاغل بودن در کوره های آجر که در آن آنها اقامت برای شش ماه. “دیگران کارگران ساختمانی که ماندن با سازندگان و پس از آن وجود دارد دستمزد روزانه کارگران” او توضیح داد. بیش از یک هفته گذشته این Rachakonda پلیس همراه با سازمان های جامعه مدنی کمک کرده اند کارگران مهاجر از Bihar, Chhattisgarh, Madhya Pradesh, و غیره با عرضه آنها را با برنج و حبوبات و سبزیجات و سایر ملزومات.

سای تجا آن را حرفه ای و حیدرآباد بر اساس فعال گفت که وجود دارد در مورد 5,200 کارگران مهاجر در سراسر شهر و اطراف آن در سراسر حیدرآباد Rachakonda و Cyberabad (که در آن شهر فناوری منطقه سقوط در زیر) پلیس commssionerates. “دیروز من در خدمت مواد غذایی به افرادی که گرسنه بودند از دو روز پس از آن GHMC مقامات به نام سازنده. این Cyberabad و Rachankonda پلیس شده اند به ما کمک میکند تا با تدارکات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im