دهلی نو:
حدود 647 covid-19 موارد گزارش شده در روز پنج شنبه و جمعه از 14 متحده مرتبط هستند Tablighi Jamaat جماعت بود که ماه گذشته برگزار شد در سرمایه های ملی دولت گفت.

“شده است وجود دارد افزایش 336 covid-19 موارد در جمعه اکثریت که مربوط به Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin مرکز. از 12 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته برخی از آنها مربوط به Tablighi Jamaat,” Lav Agarwal مشترک وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت.

این رقم از 336 Agarwal داد در حال حاضر افزایش یافته است به 555 در مطبوعات زمان.

“این موارد گزارش شده از 14 متحده و اتحادیه سرزمین یعنی, Andaman and Nicobar, دهلی نو, آسام, هیماچال پرادش, Haryana, Jammu and Kashmir, Jharkhand, Karnataka, Maharashtra, Rajasthan, Tamil Nadu, Telangana, Uttarakhand و اوتار پرادش”.

اتحادیه دولت در لیست سیاه 960 خارجی که بخشی از جماعت. پلیس دهلی صادر کرده است توجه به مولانا از Tablighi مرکز به دنبال یک پاسخ را در همین منطقه بود تخلیه کردند در حالی که این مرکز دارای شدت افزایش تماس با ردیابی و quarantining کسانی که آمده بودند در تماس با آنها.

تعداد کل covid-19 موارد در دهلی نو رفته اند تا به 386 با 93 بیشتر بیماران آزمایش مثبت در روز جمعه. از این 259 بيمار هستند از کسانی که تخلیه شدند از مرکز در Nizamuddin. در دهلی نو سه نفر از این مرکز فوت کرده اند.

“با توجه به این بیماران از مرکز در دهلی نو شده است وجود دارد افزایش در موارد تاج. اما آن آغاز شده است در دهلی نو است. تا کنون موارد محدود به کسانی که سفر خارج از کشور هستند و یا مربوط به کسانی که سفر. اما ما نیاز به ادامه به اقدامات احتیاطی. وضعیت در حال حاضر تحت کنترل است و ممکن است با تلاش های صورت گرفته توسط همه” دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت.

این اوتار پرادش دولت در روز جمعه گفت: 1,203 نفر بود که با حضور Tablighi Jamaat رویداد شناسایی شده اند و 47 از آنها آزمایش مثبت است. به راجستان در بخش بهداشت و درمان نیز گفت: 29 coronavirus موارد مثبت در دولت مرتبط هستند به جمع آوری مذهبی. بسیاری از 75 تازه موارد گزارش شده در روز جمعه در Telangana در ارتباط بودند به این مرکز.

این وضعیت مشابه در کشور همسایه, Andhra Pradesh (AP) که در آن 12 مورد جدید گزارش شده در جمعه نظر گرفتن مجموع 161. از مجموع 140 مرتبط به مرکز. آسوشیتدپرس نیز گزارش داد که برای اولین بار covid-19 مرگ—که از 55 سال. بیانیه ای از AP دولت گفت که 613 مردم که با حضور جماعت مورد آزمايش قرار covid-19 همراه با اعضای خانواده خود و سایر مخاطبین.

Lalit کانت رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند هشدار داد که Nizamuddin جماعت به نوبه خود می تواند غم انگیز پخش از حوادث در کره جنوبی هنگامی که عفونت گسترش مانند آتش سوزی از طریق عبادت در Shincheonji کلیسای عیسی مسیح.

“اثر دومینو است mindboggling—من درک می کنم که در مارس 30 (در حدود 40 روز از مورد اول متصل به کلیسا) بیش از 5000 covid-19 نفر در کره جنوبی به ترتيب مربوط به Shincheonji کلیسا—بیش از 50 درصد از این کشور در کل. وجود دارد تنها یک راه برای مقابله با این: ردیابی آزمون و منزوی. این ویروس به مهر در یک جنگ-جای پای” او گفت:.

Pretika Khanna Srishti چودری, Yunus Lasania کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de