Covid-19: نیاز به یک جدید مدل توسعه تبدیل شدن به خود متکی می گوید RSS رئیس

دهلی نو:
این Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) های ایدئولوژیک پدر و مادر حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) شکست آن سکوت در سراسر کشور مستند برای اولین بار و حمایت از تلاش های ملی دموکراتیک داد (NDA) در دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

صحبت کردن با اعضای آر اس اس از طریق ویدئو کنفرانس RSS رئیس موهان Bhagwat روز یکشنبه گفت که یک نیاز وجود دارد برای تبدیل شدن به خود متکی و تلاش باید به بومی تولید کالا.

“ما به آمده تا با ما مدل جدیدی از توسعه است که باعث می شود ما متکی به خود. تا آنجا که ممکن است استفاده از محصولات بومی و سعی کنید به زندگی می کنند بدون استفاده از اقلام وارداتي گفت:” Bhagwat که صحبت کردن از ناگپور.

نارندرا نخست وزیر گفته بود در روز جمعه که بزرگترین درس از ادامه coronavirus همه گیر بود که آن را به ما آموخته است برای تبدیل شدن به خود متکی. مودی گفت که اگر چه مردم شده اند گفت: این برای سنین این کشور برای تبدیل شدن به خود کافی است.

این اولین بار است که در این مستند که آر اس اس آمده است, در حمایت از دولت اتحاد و گام های گرفته شده توسط آن را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. در طول آدرس Bhagwat همچنین از تمام اعضای RSS است که آنها باید همچنان به کمک به فقرا, نیازمندان و از نظر مالی ضعیف تر از بخش های. RSS رئیس گفت که این سازمان نمی تواند در میان مردم است.

“RSS فعال است در طول مستند کار خود را شکل گرفته از امداد رسانی فعالیت های. خدمت به مردم بدون تبعیض به همه کسانی که نیاز به کمک خود ما هستند. این وظیفه ماست که به کمک در این زمان بحران” Bhagwat گفت.

Bhagwat در ادامه گفت که مردم باید به دنبال دستورالعمل های داده شده دولت اتحاد برای مستند و تمام تلاش ها برای کمک به مردم باید پس از گرفتن اجازه قبلی از مقامات و پس از در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

“حفظ و اجتماعی فاصله. اگر ما را مناسب خواهد بود پس ما می توانیم تحویل کار بر روی زمین. آر اس اس را متوقف کرده است و همه برنامه ها تا ماه ژوئن است. ما باید به دنبال قوانین و مقررات. آن است که جامعه ما و ما باید به خودمان شامل در خدمت این جامعه” اضافه شده Bhagwat.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>