کویمباتور

“این است که thengaai saadam و thattapayiru poriyal برای ناهار امروز می گوید:” Maheshwaran NS از طریق تلفن. یک کامیون مواد غذایی فقط در سمت چپ حامل ناهار بسته برای بیش از 100 نفر که در وظیفه در تامیل نادو-کرالا مرز. “وزارت بهداشت و درمان کارکنان پلیس و ارتش همه معترضان در مرز به صفحه نمایش COVID-19 موارد برای جلوگیری از ورود به, Tamil Nadu. آنها بررسی وسایل نقلیه ورود دولت و همچنین انجام چک آپ پزشکی. آنها در وظیفه 24/7 برای حفاظت از ما.”

Maheshwaran موسس و رئيس جمهور از Namma Navakkarai یک سازمان غیر دولتی واقع در Navakkarai روستا در Walayar (20 کیلومتر از شهرستان) در تامیل نادو-کرالا مرز. این گروه که دارای 10 فعال داوطلبان به تازگی احیا Oorani دریاچه در Mavuthampathi Panchayat است که پشتیبانی از کشاورزی در این روستا است.

سه وعده غذا در روز

Namma Navakkarai team prepare food for men on duty at the Tamil Nadu- Kerala border

Namma Navakkarai تیم آماده سازی مواد غذایی برای مردان در انجام وظیفه در تامیل نادو – کرالا مرز | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

این Namma Navakkarai تیم داوطلب در این اردوگاه است که راه اندازی شد تا به مقابله با COVID-19 و یاد گرفتیم که این مواد غذایی برای افراد در انجام وظیفه وجود دارد دیر رسیدم و کافی بود. آنها تصمیم به ایجاد صبحانه, ناهار و شام برای اعضای اردوگاه در Walayar و Velanthavalam. آنها شناسایی متمرکز آشپزخانه در Walayar به دنبال یک سر آشپز و آغاز شده است. “ما Mavuthampathi Panchayat پشتیبانی ما با مقررات. به عنوان سبزیجات روستاییان در مناطق مرزی سخاوتمندانه ارائه شده ما به طور منظم منابع گوجه فرنگی و پیاز و بادنجان, ران مرغ و جوجه را از مزارع خود. آنها تبدیل شده تا با سبدهای پر از سبزیجات در هر روز است. آن را دلگرم کننده می گوید:” Maheswaran.

بسته بندی شده با تغذیه

Namma Navakkarai team prepare food for men on duty at the Tamil Nadu- Kerala border

Namma Navakkarai تیم آماده سازی مواد غذایی برای مردان در انجام وظیفه در تامیل نادو – کرالا مرز | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

روز خود را شروع می شود در سپیده دم به عنوان آنها در مورد ساخت صبحانه. “ما چوب به یک منوی استاندارد از idli, pongal, khichdi یا upma و اطمینان حاصل شود که ما ارائه توسط 8.00 هستم. سپس ما آماده کردن ناهار است که اغلب شامل گوجه فرنگی برنج و بادنجان poriyal یا sambar برنج با گسترده beans poriyal… به این ترتیب پرسنل می توانید یک کاسه سبزیجات در هر روز است. شام rotis و سبزیجات مخلوط استفاده نا مشروع. ما یک تیم کوچک. ما با پوشیدن ماسک و حفظ بهداشت در آشپزخانه. ما شستن دست ما به طور منظم با sanitisers.”

Maheshwaran می گوید سهم شده اند ریختن از مردم است. “کسی کاهش یافته و اهدا 100 کیلوگرم از عطا. فرد دیگری تامین پنج لیتر شیر در هر روز است. در حال حاضر ما با چای و قهوه دو بار در روز. هنگامی که ما در باد آن را به خوبی گذشته 10.00 pm. اما ما می خواهم برای ادامه به یک اردوگاه می کند. این تنها راه ما برای نشان دادن قدردانی به افرادی که در انجام وظیفه برای حفاظت از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de