Covid-19: بمبئی حرکت می کند در معرض خطر موارد از محله های فقیرنشین به لژ مدارس

بمبئی:
Taufiq صدیقی, 38 ساکن بمبئی Dharavi زاغه حفظ یک لیست از اقلام مواد غذایی بر روی تلفن خود را. اما زمانی که او را گام به مغازه او اقدام به خرید تنها یک مورد در یک زمان صدیقی اعتراف کرد. این که او می گوید به او می دهد بهانه ای برای گام از کلبه خود را و تنفس آزادانه. صدیقی و برادر خود را خانواده خود را به اشتراک بگذارید 220 متر مربع. ft خانه در نزدیکی Dharavi را جاما. با 12 عضو در خانواده او می گوید: پیدا کردن یک محل حتی برای نشستن تبدیل شده است به سختی به خاطر مستند.

با توجه به این که خانه قرنطینه است یک گزینه قابل دوام برای بمبئی زاغه نشينان مانند صدیقی دولت است استخدام اتاق از محلی تسلیم صاحبان و تبدیل مجتمع های ورزشی و مدارس به covid-19 امکانات مراقبت. تا کنون حدود 1,300 در معرض خطر افراد فرستاده شده اند به این امکانات. “ما باید اجاره 42,000 تسلیم اتاق های سراسر بمبئی به خصوص برای این منظور هستند و مسکن آنها را هم در این اتاق یا سالن ها به دور از جامعه” گفت: Suresh Kakani اضافی شهرداری کمیسر(بهداشت و درمان) Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC).

اما دولت منابع محدود هستند. در میان بمبئی بسیاری از محله های فقیرنشین Dharavi که در خانه های نزدیک به 850,000 مردم در عرض کمتر از یک مایل مربع گزارش اولین مورد در 1 آوریل است. در 28 روز, موارد افزایش یافته است به 330 با 18 مرگ و میر.

برای دولت شامل گسترش coronavirus در محله های فقیرنشین است اثبات می شود یک کار دشوار است. “در حال حاضر مسئله این است که تنها با محله های فقیرنشین که در آن تعداد موارد مثبت هستند به سرعت در حال افزایش,” ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope گفت:, و اضافه کرد که دولت این است که اطمینان تمام مهار مناطق به طور کامل محاصره; اما با وجود آن موارد در حال افزایش است. با 422new موارد گزارش شده در دوشنبه ماهاراشترا شمارش covid-19 موارد مثبت رسیده است 8,590 بالاترین در کشور است.

“ما در حال تلاش برای جلوگیری از coronavirus گسترش با درب-به-درب تست در تحت تاثیر خوشه. ما در حال ردیابی و secluding به عنوان بسیاری از مخاطبین به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: Kakani.”ما دیگر اجازه می دهد صفحه اصلی قرنطینه برای زاغه نشينان و قرار دادن همه در معرض خطر covid-19 مخاطبین به نهادی امکانات قرنطینه.

بسیاری دیگر از جمله محله های فقیرنشین از جمله Govandi, Byculla و Kurla نیز تبدیل به کروناویروس نقاط.

علاوه بر کوچک لژ BMC نیز تبدیل برخی از مدارس شهری و مجتمع های ورزشی در نزدیکی متاثر از محله های فقیرنشین به covid-19 امکانات قرنطینه. برای Dharavi شهری بدن ایجاد کرده 600-تخت تسهیلات در دولت مدرسه در حالی که یکی دیگر از 300 تخت به ظرفیت ایجاد شده در راجیو گاندی منطقه مجموعه ورزشی. “همانطور که در حال حاضر ما در مجموع ظرفیت 2,300 تخت محفوظ در معرض خطر تماس با ما در Dharavi. ما خواهد بود با افزایش آن به 3000 تخت در چند روز; یکی دیگر از 700 تخت تسهیلات ایجاد شده در منهر Joshi کالج در Dharavi” گفت: Kiran Dighavkar دستیار شهرداری کمیسر G-North ward, بمبئی که در آن Dharavi واقع شده است. تا به امروز دولت به شناسایی 49 مهار مناطق .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>