Covid-19: پیروزی نتانیاهو بحث در مورد گسترش همکاری در R&D در واکسن تشخیص

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز چهارشنبه تا به حال یک مکالمه تلفنی با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و آنها در مورد گسترش همکاری در R&D در واکسن درمان & تشخیص در پی Covid-19. آنها همچنین بررسی همکاری در زمینه سلامت و بهداشت فناوری کشاورزی نوآوری و دفاع از آن.

مودی تصریح کرد: خود را گرم تبریک به نتانیاهو اخیر فرض و ابراز اطمینان کرد که هند و اسرائیل همکاری ادامه خواهد داد به رشد تحت PM نتانیاهو رهبری و هدایت گفت: نخست وزیر ،

“رهبران در مورد زمینه های بالقوه که در آن هند و اسرائیل می تواند به گسترش همکاری های خود را در زمینه Covid-19 همه گیر از جمله تحقیق و توسعه و تلاش در زمینه واکسن درمان و تشخیص است. آنها توافق کردند برای حفظ در حال انجام مبادلات بین تیم های متخصص از هر دو کشور و همچنین موافقت که میوه ها از چنین همکاری باید در دسترس ساخته شده به صورت گسترده تر به نفع بشریت” سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه ای گفت.

رهبران بررسی مهم دیگر موضوعات همکاری های دوجانبه در دستور کار و مورد توافق که پس از coronavirus جهان خواهد بیشتر ایجاد راه را برای همکاری های متقابلا سودمند در بسیاری از مناطق.

آنها ارزیابی جاهای زیادی برای گسترش در حال حاضر قوی هند و اسرائیل همکاری در زمینه بهداشت فناوری کشاورزی نوآوری دفاع-همکاری و فن آوری اطلاعات.

هر دو رهبر توافق کردند به باقی می ماند به طور منظم در تماس برای به اشتراک گذاشتن ارزیابی و مشورت با یکدیگر در حال ظهور فرصت ها و چالش ها در حال تغییر جهانی سناریو.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>