Covid-19 مارس در هند در اواسط ماه سپتامبر دولت به نقل از مدل ریاضی مبتنی بر تجزیه و تحلیل

دهلی نو: این COVID-19 همه گیر ممکن است در هند در حدود اواسط ماه سپتامبر ادعا دو کارشناسان بهداشت عمومی از وزارت بهداشت و درمان که با استفاده از یک مدل ریاضی مبتنی بر تجزیه و تحلیل به قرعه کشی این طرح است.

این تحلیل نشان می دهد که زمانی که تعداد زیادی از آلوده می شود برابر با کسانی که خارج از گردش خون توسط بازیابی و مرگ ضریب برسد 100 درصد آستانه و این بیماری همه گیر خواهد شد “خاموش”.

تحلیل منتشر شده در مجله آنلاین اپیدمیولوژی بین المللی انجام شده توسط دکتر آنیل کومار, معاون مدیر کل (بهداشت عمومی) در DGHS و Rupali Roy معاون دستیار مدیر (جذام) DGHS در وزارت بهداشت.

آنها با استفاده از بیلی مدل ریاضی برای رسم طرح است. این اتفاقی ریاضی حالت را در نظر می گیرد توزیع اندازه کل یک بیماری مربوط به هر دو عفونت و حذف.

مدل شاغل بود از ‘مداوم عفونت نوع که بر طبق آن افراد آلوده همچنان به عنوان منابع عفونت تا زمانی که خارج از گردش بهبودی یا مرگ.

در این ميزان حذف می شود پس از محاسبه درصد حذف افراد آلوده جمعیت. بیشتر و تحليل رگرسيون انجام شده است برای دریافت نتایج مورد رابطه بین مجموع عفونت رای و مجموع میزان بهبودی.

با توجه به سند واقعی بیماری همه گیر در هند آغاز شده در مارس 2 و از آن به بعد تعداد موارد تایید شده در حال افزایش است.

برای انجام تجزیه و تحلیل کارشناسان با استفاده از داده های ثانویه برای COVID -19 در هند از Worldometers.info تعداد موارد گزارش شده در این کشور از مارس 1 آوریل تا 19 همراه با مجموع تجمعی بازیافت موارد و تجمعی مرگ و میر.

تجزیه و تحلیل رگرسیون (خطی) بیلی نسبی حذف نرخ (BMRRR), COVID 19 در هند نشان می دهد که خط خطی است که رسیدن به 100 در اواسط سپتامبر مقاله پژوهشی گفت.

“پس از آن ممکن است تفسیر شود که در آن نقطه از زمان تعدادی از آلوده خواهد شد برابر با تعداد بیماران برداشته و به همین دلیل ضریب را به 100 درصد آستانه” آن گفت: در حالی که هشدار می داد که این یک تصادفی مدل و نتیجه بستگی دارد واريانس ساختار اطراف آن است.

دو اصلی وجود دارد stochasticities جمعیتی و زیست محیطی آن گفت.

“بنابراین تصمیم گیرندگان باید سعی کنید برای کنترل و تغییر متغیرهای مربوط به این دو عامل به طوری که بیلی نسبی حذف نرخ (BMRRR) همچنان به بالا رفتن” این مقاله پژوهشی اعلام کرد.

این می تواند یک ابزار مهم در دست مرکزی دولت و مقامات منطقه ای در تصمیم گیری و اقدام مناسب در این زمان در مهار ویروس, بیماری همه گیر وضعیت مدیریت و کنترل این بیماری همه گیر در کشور آن را گفت.

اشاره به محدودیت های تجزیه و تحلیل در این مقاله اعلام کرده است که بر اساس جمع آوری داده های ثانویه برای یک دوره خاص از زمان به جا و برآورد اولیه تعداد مورد عفونت, نرخ و میزان بهبودی COVID-19.

“هنگامی که ما درخواست هر مدل ریاضی ما را به برخی از مفروضات برای یک دوره معینی از زمان تاثیر چند عامل هستند که نادیده گرفته می شود مانند جمعیت نرخ تولد و مرگ و میر. فاجعه طبیعی غیر قابل پیش بینی جمعیت جنبش و مهم ملی یا بین المللی حوادث ممکن است تاثیر قابل توجهی در این مدل ،

“با انتشار مستمر از بیماری همه گیر داده های این شاخص های مهم ممکن است تغییرات قابل توجه در گسترش COVID-19 در میان جمعیت” آن را گفت.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>