Covid-19: ماهاراشترا شمارش جهش به 1,018 با 150 مورد جدید

بمبئی: سه شنبه, Maharashtra اضافه شده 150 مورد جدید از Covid-19 گرفتن تعداد افراد آلوده در دولت به 1,018 بیماران با توجه به داده ها از وزارت بهداشت ماهاراشترا.

وجود دارد 12 مرگ و میر در دولت با در نظر گرفتن تلفات به 64 در حالی که 79 Covid-19 بيماران مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی کامل.

در حالی که بمبئی ثبت بالاترین تعداد موارد در 642 Covid-19 مثبت بیماران و مرگ و میر 40 پونا شمارش بود در 130 با 18 مورد جدید و هشت مرگ و میر به دنبال Navi Mumbai که تا به حال 28 نفر و دو, مرگ و میر, Kalyan-کلیان دامبیولی که تا به حال 24 نفر و یک مرگ خان با 21 مورد و سه مورد مرگ و پیمپری- – چینچواد منطقه ای که تا به حال 17 مورد تأیید.

در مجموع 20,877 نمونههای جمع آوری شده از دولت که 1,018 یافت شد Ccovid-19 مثبت است. تا کنون 35,694 بيماران نگه داشته شده است در صفحه اصلی قرنطینه 4,008 مردم شده اند قرنطینه در دولت امکانات.

دولت همچنین انجام یک جستجو کامل از شهروندان که با حضور جمع آوری مذهبی در Banglewali مسجد Nizamuddin در اوایل ماه مارس در سطح تمام مناطق و شهرداری ها و شرکت های بزرگ. تا تاریخ 23 چنین افرادی یافت شد آلوده در دولت است. از این هشت مورد را از آمد لاتور شش نفر از Buldhana و هر دو از این از پونا پیمپری- – چینچواد و Ahmednagar و هر یک از هینگلی, جالگاون و وشیم.

این موارد تایید شده در بمبئی نیز شامل دو مورد جدید گزارش شده در Dharavi مصرف کل در آسیا بزرگترین زاغه به هفت مورد از 7 آوریل.

جدید بیماران در Dharavi در حال بستگان قبلی Covid-19 مورد از Dr Baliga نگر منطقه زاغه. پس از 30 سال زن آزمایش مثبت برای ویروس کشنده او 80 ساله پدر و 49 ساله برادر نیز تایید شده است.

علاوه بر چهار Covid-19 موارد مثبت از دکتر Baliga نگر که شامل یک مرگ Dharavi است آلوده 35 ساله, دکتر, از Vaibhav آپارتمان 49 سال در Mukund نگر و یک 21 ساله که تست مثبت در مدینه نگر.

در 1 مارس 56 ساله ساکن Dr Baliga نگر زاغه توانبخشی جامعه در Dharavi تسلیم به ویروس. قربانی نشان داد علائم مانند تب و سرفه مسائل تنفسی و تا به حال هیچ سفر تاریخ است. منتقل شد به بخش سیون بیمارستان پس از او گله و شکایت از تب در 23 مارس. پزشکان گفت: این مرحوم به حال شرایط اساسی است که منجر به نارسایی کلیوی.

گسترش این ویروس بسیار مسری در Dharavi نگران کننده است, آن را به عنوان صفحه اصلی به بیش از یک میلیون نفر زندگی می کنند که در فضاهای تنگ در منطقه ای که دهانه مورد 0.82 مایل مربع است. نسبت به بمبئی تراکم جمعیت بیش از 76,000 نفر در هر مایل مربع بالاترین در جهان Dharavi است 8.69 لاخ نفر در هر مایل مربع ساخت آن را به یک پتانسیل کانون برای گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>