Covid-19: ماهاراشترا reimposes مستند در بمبئی و پونا پس از شمارش عبور 5,000-علامت

این ماهاراشترا دولت در روز سه شنبه تصمیم به بازگرداندن کامل مستند در بمبئی شهری منطقه (MMR) و پونا شهری منطقه (PMR) فقط یک روز پس از برخی از محدودیت آرام شد.

“از نظر تعداد زیادی از مردم رفت و آمد به دلیل آرامش صادر شده تحت سفارش مورخ 17 آوریل (اجازه داده است که بخشی از بلند کردن اجسام از مستند) و همچنین تهدید قریب الوقوع از گسترش بیشتر این بیماری همه گیر است بدینوسیله به کارگردانی که در بمبئی شهری و منطقه پونا شهری منطقه, منظور صادر شده در 17 آوریل و نه خواهد شد و موقعیت غالب قبل از صدور 17 مارس منظور باید دوباره گفت:” سفارش توسط وزارت امور خارجه دبیر کل Ajoy مهتا.

در 17 آوریل ماهاراشترا دولت صادر کرده است دستورالعمل های جزئی در بلند کردن اجسام از مستند از 20 آوریل است. از جمله بخش های است که اجازه داده شده به از سرگیری فعالیت های کشاورزی و شاخه های آن (باغبانی و شیلات مزارع دامداری و جنگل-فعالیت های مرتبط), MGNREGA کار جنبش از حمل و نقل عملکرد تجاری و موسسات خصوصی و صنایع فعال در مناطق روستایی و تولیدی در مناطق ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی تنها در عدم مهار مناطق ساخت و ساز جاده ها و ساختمان ها و انواع پروژه های صنعتی پروژه های انرژی تجدیدپذیر و تمام فوری قبل از موسمی کار مرتبط است. با جمعه را سفارش همه این فعالیت ها خواهد بود غیرمجاز و دوباره در MMR و PMR به دو تا از بزرگترین مناطق شهری در دولت است.

سه شنبه شب, Maharashtra گزارش 5,218 covid-19 موارد با 251 مرگ و میر. در 24 ساعت گذشته 552 موارد جدید و 19 مرگ و میر گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>