Covid-19: ماهاراشترا گسترش مستند تا 31 اوت اما مراکز می توانید دوباره باز

به عنوان دولت عبور 4 لاخ-علامت گذاری در رمان coronavirus موارد پس از وقوع Maharashtra دولت روز شنبه اعلام کرده است که تمدید این مستند در کل کشور تا نیمه شب 31 اوت تحت ماموریت خود را شروع دوباره برنامه ریزی کنید. این منظور نیز اظهار داشت: برخی تسهیلات و فاز عاقلانه باز در تلاش برای مهار Covid-19 گسترش در دولت است.

اعلام این خبر پس از مرکز باز کردن 3 دستورالعمل اعلام کرد در اوایل امروز در ذهن نگه داشتن فعالیت های مجاز و کسانی که ممنوع خارج مهار مناطق در سراسر کشور است.

با توجه به سفارش مراکز و بازار مجتمع های بدون سینما سالن دادگاه های مواد غذایی و رستوران ها عملیاتی خواهد شد بین 9 صبح تا 7 بعد از ظهر از اوت 5. با پوشیدن یک ماسک و اجتماعی زیر فاصله هنجارهای اجباری است.

تمام فعالیت های دیگر از جمله آرایشگر مغازه های سالن و چشمه های معدنی و غیره که اجازه داده شد قبل از آن نیز باقی خواهد ماند باز در نظم کنونی. همه غیر ضروری مغازه ها نیز باقی خواهد ماند باز از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر. مشروب مغازه ها اجازه خواهد داشت به عمل اگر مجاز برای تحویل خانه یا در غیر این صورت.

“هوای غیر-تیم های ورزشی مانند گلف, عمومی, ژیمناستیک, تنیس, بدمینتون و malkham اجازه خواهد داشت با فاصله فیزیکی. استخرهای شنا نمی خواهد اجازه داده می شود به کار” دولت در بیانیه ای گفت.

سفارش اعلام کرد که نگران کلکتور منطقه شهری شرکت ها در دولت ممکن است اجرای برخی از اقدامات و محدودیت های لازم در محلی مشخص در مناطق مجاز و غیر ضروری فعالیت ها و جنبش مردم را برای هدف های غیر ضروری فعالیت هایی مانند خرید و تمرینات.

اما دولت نیز اضافه شده که از جمله جنبش مردم در فعالیت های در فضای باز باید محدود فقط تا همسایگی مناطق ارائه شده تجویز می شوند و اجباری اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای نگهداری می شوند.

از جمله محدودیت در حرکت خواهد بود اعمال بر کسانی که در ارتباط با خدمات ضروری است.

در ضمن ماهاراشترا کلی Covid-19 caseload روز چهارشنبه عبور 4 لاخ پس از 9,211 موارد جدید ثبت شد در 24 ساعت گذشته. دولت شمارش در 4,00,651 از جمله 2,39,755 بهبود موارد 1,46,129 فعال موارد و 14,463 مرگ و میر. بهبود نرخ در دولت است که در 59.84% و آن مورد مرگ و میر است 3.61% به عنوان برابر میانگین ملی از 2.23%.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر