Covid 19 lockdown: What mental health experts say

Bhairavi Prakash, موسس, میترا اعتماد

مردم در حال رسیدن به ما را در Instagram برای کمک به. ما باید برجسته حلقه Covid19 راهنمایی به ارائه منابع است که ما به روز رسانی به طور منظم. ما نیز تا به حال بحث در مباحث مختلف مانند ‘سازنده’ و یادگیری مهارت های جدید. بسیاری احساس می کنید این فشار بیش از حد بالا است به خصوص وقتی که همه مجوز های ارسال و در مورد آنچه انجام می دهند. به ما می گویند این درست است که نمی توان تولیدی; آن را خوب است برای شراب خواری-سازمان دیده بان را نشان می دهد و استرس و غذا خوردن و گریه. افراد مختلف مقابله در راه های مختلف. برخورد با فشار مالی یکی دیگر از موضوع داغ به عنوان بسیاری از مترجمان آزاد و کارآفرینان مطمئن نیستید که چگونه به پرداخت صورتحساب در این ماه یا در صورتی که خدمات آنها ارائه خواهد ایستاد معتبر است. فشار به یک راه حل یا یک ارائه جدید نیز بسیار بالا است. من سه خودمراقبتی گام: آیا چیزی است که شما عشق [خواندن, رقص, و غیره] با کسی که شما صحبت نمی کنم در حالی که تعامل با الهام [طبیعت, motivational quotes, هنر]. ما فقط راه اندازی Meh — مجازی گردهمایی که با ارائه یک فضای امن برای بیان ترس و نگرانی یک حس اجتماعی و تعلق و ابزار برای کمک به کنار آمدن و سوار این موج. جزئیات: @mithratrust.

Covid 19 lockdown: What mental health experts say

Reshma Valiappan قرمز درب هند

به یاد داشته باشید شما تنها نیستید. صادقانه در مورد تجربه وحشت و ترس است. رسیدن به یک نفر در روز بر روی آنها بررسی سهم چیزی نشاط بخشی. به دنبال اخبار فقط برای آگاهی [بیش از حد خواهد القاء وحشت]. خواندن آفلاین و آنلاین, پیاده روی یا ورزش در داخل خانه تفکر صرف زمان با حیوانات خانگی [اگر هر] و ارتباط با طبیعت است. من می خواهم نشان می دهد به دنبال فعالیت های خلاق, به دنبال فعالیت های خلاق, DIY craft سرگرمی ویدئوها و یا حتی ثبت نام برای یک دوره آنلاین. آن است که بهترین زمان برای کاوش و آزمایش است. اطلاعات بیشتر: ایمیل thereddoorproject@valresh.com | قرمز درب بسته گروه در Facebook.

Covid 19 lockdown: What mental health experts say

Dr Debanjan بانرجی سالمندان روانپزشک NIMHANS بنگلور

برای آخرین ماه من شده اند به طور مداوم در پاسخ به نمایش داده شد و رد کردن اطلاعات مربوط به این بیماری است. من پنج تا 10 تماس هر روز در مورد خطرات نیاز برای تست مسیر های ویروسی انتقال و درمان درخواست. یک بیمار مبتلا به اختلال اضطراب رسیده چرا که همسایه خود را با این نسخهها کار در یک دفتر که در آن یک مورد تشخیص داده شد. یکی دیگر از پزشک تماس گرفت من به خاطر او می ترسید آلوده او پنج سال ، دور ماندن از رسانه های اجتماعی به عنوان آنجا که ممکن است — شما لازم نیست به روز شده با هر آمار! و نه خود درمانی. سالمندان آسیب پذیر هستند زیرا در بسیاری از موارد آنها را با استفاده از گوشی های هوشمند و نیاز به توان گفت در مورد اقدامات احتیاطی. تحقیقات نشان می دهد حتی یک هفته تلفنی جلسه مشاوره می تواند کمک به بهبود کیفیت زندگی خود را. منابع به دنبال: icmr.nic.در که.هوشمند cdc.gov و ha-asia.com

Covid 19 lockdown: What mental health experts say

Manoj Chandran سفید قو بنیاد بنگلور

با توجه به بیش از حد از اطلاعات غلط عدم اطمینان در مورد آینده انزوا و تغییر سبک زندگی ارسال این مستند افراد ممکن است تجربه مسائل مانند اضطراب و استرس است. کسانی که با شرایط موجود نیز پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله است. بنابراین بسیار مهم است که ما اولویت ما سلامت روانی ، شروع با مدیتیشن و یا یوگا, مصرف, مطالب خوب و می دانم که شما می توانید رسیدن به مردم هنگام مواجهه با پریشانی عاطفی. منابع توصیه شده: بازدید apa.org و ذهن است.org.انگلستان. Covibook — در دسترس برای دانلود در mindheart.شرکت بزرگ است برای مقابله با اضطراب در میان کودکان است. در اوایل این هفته بنیاد نیز آغاز شده خبرنامه. برای عضویت بازدید tinyurl.com/MHDigest. برای به روز رسانی را دنبال کنید mentalhealthind در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im