Covid-19 مستند: MHA جلوتر پیچ شامل گسترش

دهلی نو:
دولت اتحادیه در روز جمعه به کارگردانی و همه کشورها برای تشدید مستند اقدامات با نقاط مختلف کشور در حال حاضر مهر و موم شده به عنوان مهار مناطق.

“این MHA کارگردانی کرده است همه کشورها و سرزمین های اتحادیه برای اطمینان از انطباق دقیق از مستند اقدامات برای مبارزه با covid-19 و اجازه نمی دهد هر اجتماعی یا مذهبی جمع آوری و یا صفوف” اتحادیه وزارت خانه گفت.

در حالی که جمع Tablighi Jamaat در دهلی Nizamuddin منطقه در اوایل ماه مارس منجر به بزرگترین تماس با ردیابی و مهار ورزش در کشور وزارت در حال حاضر ممنوع همه چنین باشد.

با چندین جشنواره اندود شده تا در این وزارتخانه اعلام کرد که “با در نظر متعاقب آن جشنواره در ماه مارس سال 2020 شده است ابلاغ به مقامات منطقه ای و زمینه سازمان های خاص ممنوعیت همانطور که ذکر شد در تثبیت دستورالعمل در مستند اقدامات و که آنها باید تمام اقدامات لازم پیشگیرانه و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ نظم و قانون.”

وزارت بخشنامه اظهار داشت که “در صورت تخلف از هر مستند و اندازه گیری, اکشن زیر مربوط به مقررات کیفری از فاجعه قانون مدیریت 2005 و قانون مجازات اسلامی باید توسط نهادهای مجری قانون.”

روز جمعه خانه وزیر آمیت شاه در زمان انبار از مستند همراه هند به مرزهای بین المللی. او از مرز نیروهای امنیتی به گسترش آگاهی covid-19 در میان مردم ساکن در مناطق مرزی و به شب زنده داری برای جلوگیری از هر گونه تهاجم به خصوص در مناطق فاقد شمشیربازی.

این وزارت نیز با صدور چند اطلاعیه برای جلوگیری از گسترش خبر جعلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>