COVID 19: زندگی رقص راه رفتن

اگر یکی است تعجب آنچه که باشگاه قیف و مرکز توزیع در حال انجام در طول مستند شده اند شلوغ تر از همیشه است. آنها را منتقل تمرکز به ‘زنده رقص’. فعلی مستند با توجه به رمان Coronavirus شده است که به این روند جدید از حلق آویز کردن. زنده قیف هستند بیشتر دیده می شود چک کردن یک جلسه زنده پس از دیگری. آن را شبیه به باشگاه رقص نه تنها در اینجا شما در حال انجام آن عملا. اغلب آنها تا پایان ‘bumping به دوستان خود را به عنوان به خوبی. “با هیچ جایی برای رفتن و دیدن دوستان در فضای مجازی در همان زمان به ارمغان می آورد برخی از هیجان” اذعان می کند Naren Pal Singh یک حیدرآباد-باشگاه بر اساس مالک.

عضو آشپز در مواد غذایی بزرگ جامعه شنیده می شد گفت: “من شلوغ تر از همیشه” را به دوستان و پیروان این گروه در طول جلسه پخت و پز. زمانی که آنها بپرسید که چگونه او می گوید: “بیش از حد بسیاری از جلسات زندگی می کنند به دنبال”.

اگر شما تعجب کنید که چگونه این امر ممکن است پس از آن آویزان در Instagram پس از 8 ساعت. زنده جلسه اطلاعیه شما را برای انتخاب لوس. اگر شما خوش شانس شما ممکن است حتی یک فرصت را برای گفتن سلام به مورد علاقه خود را در هالیوود/بالیوود بازیگران که رها برای یک جلسه زنده در طول تمرین خود را. به عنوان مثال در پنج شنبه شب, Ranveer Singh گفت: سلام به طرفداران خود در طول یک جلسه زنده در حالی که گرفتن یک استراحت از عصر خود را تمرین.

“با هیچ چیز زیادی برای انجام جلسات زندگی می کنند در حال نگه داشتن من مشغول است; من فقط نیاز به دیدن اطلاعیه های زنده در بعد از ظهر و بعد از شام و من سمت راست وجود دارد می گوید:” Umesh کومار یک hairstylist که به دنبال زیبایی و مو یک ظاهر طراحی صفحات.

چه جالب این جلسه ؟ “این بستگی دارد که ما در زیر. من شروع به پریدن کرد بر روی زنده جلسه توسط @doodleodrama و عاشق راه میزبان Mounica Tata, تصویرگر و کاریکاتوریست آن ساخته شده تعاملی. او می خواند: Dooba Dooba Rehta Hoon’ توسط ابریشم با الت موسیقی شبیه گیتار و حتی او را دعوت پیروان به رفتن با او زندگی می کنند و آواز خواندن همراه می گوید:” Manasa Pratap خلاق دستیار با یک حیدرآباد مبتنی بر معماری خانه. همان روز او را زنده طرح در جلسه Instagram.

چرا حضور در جلسات زندگی می کنند زمانی که شما می توانید تماس تصویری و چت با دوستان خود را ؟ “این است که همیشه در مورد چت. من عاشق این جلسات زندگی می کنند که من یادگیری خیلی بیشتر از حد معمول است. هنر و صنایع دستی در حال رفتن به صفحات وقتی که من احساس بی حوصله و خلاق در همان زمان. اینکه آیا یا نه من قرار داده که یادگیری به استفاده از یک موضوع برای یک روز دیگر” می خندد Rashmi Rekha, نرم افزار مشاور.

هر چند زنده جلسات یک چیز در حال حاضر برای نگه داشتن مخاطب درگیر زیادی بستگی دارد که قرار است زندگی می کنند و بیننده را انتخاب محتوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>