Covid-19: کرالا می خواهد مستند فرمت تا 15 مارس

ERNAKULAM:
کرالا تن به تن به صورت جزئی مستند به ادامه تا 15 مارس در یک یادداشت نوشته شده است و مشترک با نخست وزیر ملاقات با وزرای ارشد در روز دوشنبه. وزیر Pinarayi Vijayan گفت که او حضور نداشت در این دیدار خود را به عنوان تنها چند متحده قرار بود به صحبت می کنند اما تا به حال مشترک این پیشنهادات با وزیر Amit Shah بیش از این گوشی در پنج شنبه شب.

“کرالا خواسته است تا این مرکز به مراقب باشید در آرامش مستند. تخصص متحده باید میان به آرامش هنجارهای. بخشی از مستند را می توانید در ادامه تا 15 مارس و بیشتر تصمیم گیری ها را می توان بر اساس آن وضعیت” Vijayan به خبرنگاران گفت: جزئیات این پیشنهادات به اشتراک گذاشته.

“مناطق با هیچ تازه موارد می تواند بازگشایی شد اما با ممنوعیت حمل و نقل عمومی و تجمع توده. بین دولت و بین منطقه سفر نیز باید محدود تا 15 مه” او گفت:. “تقاضا برای تست و PPE کیت بالا رفتن سرسام آور هستند. مرکز باید مسئولیت تهیه کیت,” او اضافه شده است.

“شرح با ناچیز درآمد زندگی می کنند که در اردوگاه های کار, در زندان های, دانشجویان خارجی که بورسیه ها را متوقف کرده اند و نیاز به بازگشت. افرادی که رفته اند برای دیدارهای کوتاه در خارج از کشور و یا نیازهای پزشکی نیز باید در اولویت قرار داده شده در میان عودت. آن دشوار خواهد بود برای بسیاری از آنها را به پرداخت هزینه برای سفر خود هزینه در حال حاضر, بنابراین این مرکز باید پرداخت برای بلیط های هوایی,” او گفت:.

“مرکز نیز باید اعلام یک بسته برای مهاجرین عودت ما باید قادر به استفاده از مهارت های خود را. ما نیز ابقاء ما خواسته برای توقف قطار برای بازگشت 4 لاخ مهاجران در کرالا بازگشت به خانه های خود. ایمنی Malayalee پرستاران و دیگر کارکنان بهداشتی در بقیه هند نیز باعث نگرانی کرالا. ما در حال حاضر نوشته شده به چندین ایالت در این زمینه این مرکز همچنین نیاز به این بحث با متحده گفت:” Vijayan.

کرالا نیز ذکر شده آن پریشانی مالی درخواست جبران مرکزی بسته است. “یک متخصص مطالعه می گوید: در 2020-21 سال مالی در سه ماهه اول کرالا ناخالص داخلی دولت محصول به تنهایی می کاهش 80000 کرور. از ضرر و زیان بیشتر افزایش خواهد یافت اگر شرایط راحتی نمی گفت:” Vijayan.

“گاه به گاه کارگران در 30000 شرکت های کوچک از دست داده اند 14000 کرور. هتل ها و رستوران ها را از دست داده اند 6000 کرور و 14000 کرور در آن منظور. از روستاهای ماهیگیری و IT (فناوری اطلاعات) بخش دیده عظیم اشتغال ضرر و زیان است. فروشندگان کوچک به شدت در حال ضربه زدن و تحت فشار قرار دادند به یک بحران مالی است. این مرکز باید به صورت یک بسته تحت ملی مدیریت بحران و باید اطمینان حاصل شود درآمد پشتیبانی برای مضطرب. باید وجود داشته باشد بدون بهره وام از 2 لاخ به 5 لاخ و اضافی یارانه ها,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>