ERNAKULAM:

در یک شرم آور برای توسعه کرالا دولت, یک مقام دولتی, Anupam میشرا نیز شروع به پریدن کرد و خانه خود را قرنطینه بیش از coronavirus ترساندن و فرار دولت است.

Mishra است یک کارمند و زیر جمع آوری کلم منطقه. او زیر 14 سال اجباری خانه قرنطینه از 19 مارس در حساب اخیر خود در مسافرت های بین المللی. خانه اش پیدا شد از خارج قفل شده توسط یک روستا در سطح نظارت و تیم برتر افسر گفت: برج همراه بود گذشته ترسیم شده است به, Uttar Pradesh را کنپور اگر چه مادری خود دولت است راجستان گزارش سایت منطقه ای روزنامه Malayala Manorama.

این توسعه باعث جنجال در کرالا به عنوان آن می آید زمانی که دولت ایالتی است که مصرف pro-active اقدامات به مردم را به ماندن در خانه و حتی با استفاده از نیروی تلقی به عنوان یک مهم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کرالا 124 فعال Covid-19 بیماران یکی از بالاترین ها در میان کشورهای هند و بیش از 1.02 لاخ افراد زیر صفحه اصلی انزوا.

کرالا دستگیر 5,710 مردم از سراسر کشور قفل کردن آغاز شد و دو روز پیش بیشتر برای شکستن قرنطینه هنجارهای یا دستور منع رفت و آمد و تجمع جرم. دولت نیز کشف و ضبط بیش از 3000 خصوصی وسایل نقلیه که در جاده نیست برای هر شرایط اضطراری سفر.

کلم جمع B عبدل ناصر و کرالا وزیر از منطقه J رحمت Kutty اما تایید این خبر به کانال های محلی و گفت: عمل خواهد گرفته علیه این افسر.

ناصر گفت: sub-جمع آوری اقدام جدی نقض قانون خدمات با توجه به Manorama گزارش. “من ارائه گزارش به دولت گفت: این گزارش به نقل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im