ERNAKULAM:
کرالا افزایش دو لاخ قوی اجتماعی نیروی داوطلب برای حمایت از دولت در Covid-19 پیشگیری و امداد اقدامات دولت وزیر Pinarayi Vijayan گفت: در روز پنج شنبه.

دولت نیز رایگان ارائه سیم کارت های اعتباری شارژ به کسانی که در زیر مشاهده به طوری که آنها همیشه در ارتباط ماندن با جهان خارج و تمدید اعلام کرد در حال حاضر رایگان برنج طرح تحت سیستم توزیع برای کسانی که بدون جیره بندی کارت های بیش از حد. در یکی دیگر از نشانه ای از آن گرانول توجه به جزئیات دولت نیز تصمیم به توزیع لباس برای نوزادان از طریق فروشگاه های پزشکی به عنوان نساجی نمایشگاه بسته است.

روز چهارشنبه کرالا اعلام کرده بود مواد غذایی-در-تماس با سیستم قرنطینه افرادی که قادر به خارج شدن از خانه های خود و یا طبخ مواد غذایی است. جدید نیروی داوطلب خواهد بود و مصرف غذا به قرنطینه مردم سانتی متر و گفت: با مناسب اقدامات احتیاطی.

ثبت نام خود را آغاز خواهد شد آنلاین و دولت در حال حاضر آماده یک وب پورتال به او اضافه شده است. در حال حاضر دولت جوانان کمیسیون مطرح 1,465 داوطلبان در 24 ساعت گذشته به عنوان ناظر برای کسانی که در زیر مشاهده در بیمارستان, او گفت:.

“ما ایجاد خواهد شد 2,36,000 مردم قوی داوطلب نیروی متشکل از افراد بین 22 و 40. همه 941 panchayats خواهد شد که 200 داوطلب در هر 87 شهرداری باید 500 داوطلب و شش شرکت خواهد شد که 750 داوطلب” Pinarayi Vijayan گفت. آنها خواهد شد با توجه به شناسایی مدالها و هزینه های سفر خود را خواهد شد به عهده دولت های محلی در نهاد او اضافه شده است.

در تلفن همراه, شارژ, طرح, او گفت:: “برای کسانی که در قرنطینه ارتباط با جهان خارج مهم است. در حال حاضر آن است که اتفاق می افتد از طریق گوشی های تلفن همراه. دولت را تضمین تلفن همراه خود را به درستی شارژ می شود.”

در گسترش رایگان برنج طرح گفت: “کسانی که اقامت در خانه های اجاره ای بودند که با داشتن مشکل گرفتن جیره غذایی رایگان از طریق سیستم توزیع. بنابراین با در نظر گرفتن خود را Aadhar, کارت آنها داده خواهد شد و رایگان, جیره,” Vijayan گفت.

CM گفت که او برگزار شد یک کنفرانس صوتی با برخی از بزرگترین عمده فروشی معامله گران در روز پنج شنبه به منظور اطمینان از مواد غذایی در دسترس است. مشابه دیدار برگزار شد با فروشندگان خرده فروشی یک روز پیش. “اولیه ابهامات دسته بندی شده اند. ما انبار ملزومات به معامله گران یک قیمت مناسب و معقول” او گفت:.

یک شب پس از آن اعلام شد کرالا آغاز شده است مواد غذایی-در-تماس طرح در برخی از نقاط. دولت تشکیل شده 15,344 بخش سطح کمیته برای طرح و راه اندازی کمک در 715 panchayats های CM گفت. کرالا خصوصی هتل ها را اهدا 800 آشپزخانه برای این طرح جدا از مشابه کمک های مالی از سازمان غذا او اضافه شده است.

پس از گزارش از تبعیض علیه کارگران مهاجر در بخش هایی از دولت CM گفت سختگیرانه عمل را در چنین مواردی است. “وجود دارد برخی از گزارش ها از مهاجر بودن کارگران سرنگون خود را از خوابگاهها. آنها باید با توجه به مواد غذایی و سرپناه نه رییس. باید پرسید منطقه جمع برای حل این شکایت بلافاصله اطمینان حاصل خواهد کرد که حل و فصل در یک سطح دولت بیش از حد” او گفت:.

کرالا نیز شیر 1,640 پزشکان بازنشسته بعد از سال 2018 برای دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: سانتی متر. هر منطقه نیز ساخته شده یک لیست از افراد بالای سن 60 و آنها خواهد شد مراقبت بیشتری است.

Vijayan گفت که در قدردانی از کرالا اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش و تسکین آثار آغاز شده اتحادیه وزیر Sadananda Gowda زنگ زد او را در روز پنج شنبه به عنوان کارگردان نارندرا نخست وزیر.

کرالا در روز پنج شنبه تایید کرد 19 بیشتر COVID-19 بیماران در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 126 بالاترین در هند است. ماهاراشترا می آید دوم نزدیک با 124 فعال موارد گزارش شده تا پنج شنبه شب. طبق برآوردهای رسمی بیش از 1.02 لاخ مردم در زیر مشاهده در کرالا و در مجموع 12 نفر به طور کامل بهبود نیافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر