ERNAKULAM:
خانه را به بیشترین تعداد Covid-19 عفونت در هند و تلاش برای متوقف کردن گسترش آن در کرالا آماده شد حتی بدتر پس از تعداد زیادی از مسافران بازگشت به دولت جنوب از ایتالیا در روز چهارشنبه.

در عین حال انتظار می رود بیشتر می رسند در روزهای آینده از ایتالیا کشور شده است که سخت ترین ضربه Covid-19 بعد از چین است.

حدود 50 نفر وارد فرودگاه کوچی در سه پرواز مختلف از ایتالیا و نگهداری می شدند جدا شده در بيمارستان ها و خانه ها. ده نشان داد نشانه هایی از عفونت در حالی که بقیه در حال پایدار محلی مقامات بهداشت گفت.

این مرکز قصد پرواز پزشکان به ایتالیا, در کرالا درخواست برای بازگرداندن 45 نفر از دولت سرگردان در فرودگاه در ایتالیا اتحادیه وزیر دولت در امور خارجی V. Muraleedharan خبرنگاران گفت: در دهلی نو در روز چهارشنبه.

گرفتاری خود را برجسته شد آنلاین و در رسانه های محلی. “ما تقریبا 40 در اینجا از جمله دو ماهه و یک زن باردار است. ما می خواهم به خانه بروم. ما رنج می برند بدون غذا یا حتی آب آشامیدنی. ما هر گونه اطلاعات از سفارت یا دولت تا کنون” Hima یکی از رشته التماس کرد در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

تقاضای درخواست یک غلیان احساسات عاطفی در کرالا رهبری وزیر Pinarayi Vijayan. “این غیر انسانی به ما بگویید که خود مردم است که آنها نمی تواند بازگشت به هند” Vijayan گفت: در مجلس است.

ویروس متمرکز شده است در سه منطقه—Ernakulam, Kottayam و Pathanamthitta. دولت را تعطیل مدارس و سینما و خواست مردم به انصراف از مراسم عروسی و مراسم مذهبی و جمعی دیگر تجمعات. این می تواند منجر به آسیب رساندن وضعیت برای اقتصاد کشور است که در حال حاضر از بودجه هشدار داد کرالا وزیر دارایی توماس اسحاق.

“ما می توانیم می گویند هیچ کس نمی خواهد بمیرد در کرالا از Covid-19. اما ما در حال تلاش همه چیز ممکن است” وزیر بهداشت K. K. Shailaja گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de