Ernakulam: کرالا در روز یکشنبه تایید کرد 15 بیشتر Covid-19 بیماران در نظر گرفتن تعداد کل موارد در کشور به 67. سه نفر از 67 بهبود یافته اند. کرالا در حال حاضر دومین شماره از موارد در هند پس از ماهاراشترا.

از موارد جدید دو هستند از Ernakulam منطقه دو از شرنور دو از کالیکوت چهار از Kannur و پنج از Kasargode گفت کرالا وزارت بهداشت در بیانیه ای.

یکشنبه, مجموع 59,295 نفر تحت نظارت از 53,013 مردم یک روز پیش. دولت را آزمایش کرده است 4,035 نمونه تا کنون از آنها 2,744 آزمایش منفی برای ویروس ها و باقی مانده نتایج در حال انتظار.

از تازه ترین بیماران هستند بنا به گزارش عودت از کشورهای حوزه خلیج فارس.

با پنج تازه موارد همراه با شش بیماران در شنبه Kasargod است که در حال حاضر زمین صفر از کرالا شیوع کروناویروس. بودن بدون حتی یک کالج پزشکی و در طول تاریخ نادیده گرفته شده توسط دولت است outlier وقتی که می آید به کرالا سلامت اعتبار.

Kasargod بخشی از 75 ولسوالی مرکز خواسته است به قفل کردن در روز یکشنبه.

دولت را ممنوع کرده است تمام حمل و نقل عمومی در Kasargod. در مجموع هفت نفر از 14 منطقه در کرالا را وارد کنید به lockdown mode به عنوان بخشی از مرکز هدایت. این مناطق را نمی توان در یک “تعطیلی کامل” رئیس وزیر Pinarayi Vijayan گفت.

همه بین دولت و حمل و نقل در مسافت های طولانی درون منطقه حمل و نقل عمومی ممنوع خواهد شد, به جز برای خودروهای تجاری گفت: کرالا دبیر کل تام خوزه. مغازه های مواد غذایی, هتل ها, رستوران ها, پمپ های بنزین و دیگر خدمات ضروری خواهد بود و مجاز به باز کردن موضوع به محدودیت های چنین به عنوان اجازه می دهد بیش از پنج نفر در یک بار او گفت:.>

کرالا دولت نیز صدور یک فرمان است که به طور موثر ممنوعیت تمام جشنواره های مذهبی, مسابقات ورزشی و دیگر تجمع جرم در مکان هایی مانند مراکز پارک ها و سواحل برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus. جدید هنجارهای همچنین ارائه ناحیه مدیران و مقامات بهداشت و پلیس بیشتر دندان را به اقدام برای جلوگیری از گسترش این بیماری مانند استفاده از زور برای منزوی کردن بيماران مشکوک و قفل کردن یک محله در صورت نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de