Covid-19: Jaishankar صحبت می کند به همتایان خود از آمریکا و روسیه و برزیل

دهلی نو: وزیر خارجه هند S Jaishankar در روز پنج شنبه خطاب به همتایان خود از آمریکا و روسیه و برزیل در روز پنج شنبه با بحث با محوریت رمان coronavirus بیماری و راه های افزایش همکاری ها برای مبارزه با بیماری همه گیر.

“جهان در حال تغییر #تاج عصر دیپلماسی است. قوی دوستی رشد حتی عملا” Jaishankar گفت: در یک پست توییتر اشاره کرد که او نیز صحبت به عربستان سعودی و عمان همتای بیش از حد.

در گفتگو با ما همتای مایک Pompeo, Jaishankar گفت: “خوب شنیدن از @SecPompeo از #UnitedStates. بحث ما #coronavirus پاسخ و اهمیت همکاری های بین المللی. همکاری نزدیک در پیامدهای آن و عواقب. همچنین رد و بدل انداز در افغانستان وضعیت است.”

با توجه به یک بازخوانی از وزارت امور خارجه آمریکا دو “مورد بحث دو جانبه و همکاری های بین المللی برای مهار و کاهش covid-19 از جمله حصول اطمینان از در دسترس بودن دارویی و تجهیزات پزشکی.”

ما در حال حاضر دیده می شود به عنوان کشوری که بدترین تاثیر این بیماری همه گیر با عفونت ها صعود به سمت 850,000 علامت و تعداد مرگ و میر ایستاده در بیش از 46,000 پس از آغاز شیوع covid-19 در چین در ماه دسامبر.

هند فرستاده است در سراسر محموله از هیدروکسی کلروکین (HCQ) به ما دیده می شود توسط برخی به عنوان مفید برای درمان covid-19 بيمار هر چند برخی از ما سوال مطالعات اثر بخشی آن.

در گفتگو با وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف Jaishankar گفت: “خوب به صحبت با FM سرگئی لاوروف از روسیه است. در مورد آینده #BRICS نشست وزرای خارجه. همچنین بررسی تحولات اخیر مربوط به افغانستان است. همکاری های ما در #coronavirus ما نشان دهنده دوستی خاص است.”

وزرای خارجه گروه – یعنی برزیل روسیه هند چین و آفریقای جنوبی – در حال ملاقات از طریق لینک ویدئو این ماه به بحث در مورد تاثیر اقتصادی covid-19.

Jaishankar نیز صحبت کرد و به برزیل رسید.

“مولد گفتگو با FM @ernestofaraujo از #برزیل. بررسی در جزئیات پیگیری از رئیس جمهور @jairbolsonaro ‘s مراجعه کنید. همچنین رد و بدل کردن یادداشت در مسائل جهانی از جمله #coronavirus همه گیر” Jaishankar گفت با اشاره به برزیل سفر رئيس جمهور به هند در ماه ژانویه به عنوان مهمان رئیس جمهوری روز جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>