Covid-19 آلوده بیش از 60 کشور جدیدتر مناطق گزارش تازه موارد و مرگ و میر

دهلی نو: با گسترش سریع از coronavirus (Covid-19) بیش از 60 کشور باقی مانده تحت تاثیر قرار به عنوان روز یکشنبه با جدیدتر مناطق گزارش مرگ و میر و موارد بیشتری از این ویروس مرگبار است.

در حالی که رود آیلند, ایالات متحده دولت جدید در انگلستان تایید دولت اولین مورد از COVID-19 روز یکشنبه تلفات در ایتالیا افزایش یافته و به 34. به طور مشابه, جمهوری چک گزارش داد که برای اولین بار Covid-19, لبنان, قطر, گزارش تازه موارد مرگ و میر در ایران است کوچک به 54.

در میان ترس از ویروس کشنده در هند تنها سه مورد مثبت مشاهده شد و در کرالا که تا به حال یک سفر سابقه به چین است. با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده آنها تمام شده اند درمان و مرخص اوایل این ماه. به عنوان بسیاری از 842 evacuees از ژاپن کشتی در حال مشاهده است.

گزارش ها از مرگ 36 ساله بیمار در کرالا با توجه به کروناویروس بودند نفی توسط کرالا وزیر بهداشت K. K. Shailaja روز یکشنبه با استناد به آزمون خود را گزارش تایید او ذات الریه و او آزمایش منفی برای Covid-19.

بیمار بستری شد به دولت کالج پزشکی در Ernakulam پس از بازگشت از مالزی و در اثر ذات الریه Shailaja به خبرنگاران گفت:.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز زنده ردیاب بیماری حداقل 87,470 مردم باقی مانده مبتلا به این ویروس عمدتا در چین و بیش از 2,990 فوت کرده اند این بیماری در سراسر جهان است. حداقل 3,526 موارد گزارش شده از کره جنوبی و 1,128 از ایتالیا.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت که شیوع در ایران, ایتالیا و کره جنوبی نشان می دهد چه این ویروس قادر است اما این ویروس آنفلوانزا است. که گفت: ادامه افزایش در تعداد موارد و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار بیش از چند روز گذشته علت نگرانی. اما با اقدامات می توان آن را شامل.

راس آژانس بهداشت در ادامه گفت که چندین کشور که گزارش یک مورد برای بیش از دو هفته; بلژیک کامبوج و هند و نپال و فیلیپین و روسیه سریلانکا و ویتنام است. “هر یک از این کشورها متفاوت است و هر یک را نشان می دهد که تهاجمی اولیه اقدامات می تواند به جلوگیری از قبل از انتقال ویروس می شود جای پایی” که مقامات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

در ضمن کرالا وزیر Pinarayi Vijayan روز یکشنبه به خارج از امور خارجی وزیر برای گرفتن گام های لازم و ساخت ترتیبات بازگشت امن چند ماهیگیران به طور عمده از کرالا که به دام افتاده در ایران با توجه به این ویروس را بترساند. “هنگامی که تماس با دولت آن اعلام شده توسط افراد به دام افتاده در Azalur که بیش از صد نفر وجود دارد که حدود 60 گزارش به از کرالا” Vijayan گفت.

که در روز جمعه افزایش داده است ارزیابی بر خطر گسترش و ابتلا به تاثیر COVID-19 بسیار بالا در سطح جهانی است. کارشناسان بهداشت عمومی به نام برای یک سخت افروزی در این وضعیت در هند با به خطر بیافتد سلامت زیرساخت ها و کمبود کادر پزشکی همراه با سایر شرایط.

“این یک نگرانی برای هند است. ما یک کشور بزرگ از بیش از 1.2 میلیارد نفر از مردم و عفونت رای از این ویروس است که در حال حاضر بسیار بالا است. گسترش آن می تواند به راحتی از افرادی که هیچ علائم آنها می تواند ریختن آن بیش از حد – به عنوان حامل بدون علامت” گفت:

Vivek Nangia رئیس بخش و مدیر گروه Pulmonology Fortis Flt. سرهنگ راجان Dhall بیمارستان.

“ما در حال پر جمعیت کشور که در دسترسی به امکانات تست و بهداشت و درمان دسترسی داشته باشید. کشورهای دیگر شده اند قادر به قفل کردن شهرستانها که ممکن است در اینجا. بنابراین ما نیاز به تمام اقدامات ممکن برای جلوگیری از ورود به کشور,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>