COVID-19 عفونت موارد صلیب 1 لاخ علامت در سطح جهان که نگران فروش ماسک مقیاس

دهلی نو:
گسترش coronavirus (COVID-19) همچنان ادامه دارد در سراسر جهان با مجموع تعداد افراد آلوده به این ویروس عبور یک لاخ در روز جمعه. حداقل 100,645 مردم ثبت شد به تایید COVID-19 عفونت و بیش از 3411 فوت کرده اند از coronavirus بیماری که روز جمعه با توجه به Johs هاپکینز زنده ردیاب از این بیماری است.

هر چند بسیاری از موارد و مرگ و میر در چین جهان قرقره تحت تهدید ویروس کشنده با بیش از 91 کشور گزارش موارد و مرگ و میر.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) مطرح شده است و یک نگرانی در حال تکامل وضعیت.

“اگر چه ما همچنان به دیدن اکثر موارد در یک تعداد انگشت شماری از کشورهای ما عمیقا نگران افزایش تعداد کشورها گزارش موارد به خصوص کسانی که با ضعف سیستم های بهداشتی. این بیماری همه گیر است که یک تهدید برای هر کشوری غنی و فقیر گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر که.

که همچنین راه اندازی یک جدید کمپین رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه به نام آماده برای COVID-19 که مردم را به امن و هوشمند و آگاه است.

“وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در گردش در رسانه های اجتماعی. تنها

منبع معتبر از اطلاعات است که از دولت” گفت: Randeep Guleria, مدیر, همه, هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), New Delhi.

هند نیز گزارش کرده است بیش از 31 مورد و چندین مظنون بیماران در نظارت بر دولت و مقامات بهداشتی.

هر که دستورالعمل دولت هند را آغاز کرده است تعدادی از مهم اقدامات و ساخت تا ذخایر لازم بر اساس برنامه ریزی احتمالات برای بحرانی لوازم پزشکی و کاهش اثر آبشاری از coronavirus تاثیر در زندگی انسان است. این خدمات عبارتند از پتانسیل واکنش سناریو برای حاوی سفر مربوط به موارد گزارش شده در هند, محلی انتقال COVID-19 بزرگ شیوع بیماری و فاجعه واکنش سناریو از یک بومی. برخی از این مراحل عبارتند از وزرا و هماهنگی و تشخیص زود هنگام از طریق امتیاز از نوشته های غربالگری جامعه نظارت از طریق یکپارچه نظارت بیماری برنامه اولیه تشخیص بافر و خطر ارتباطات برای ایجاد آگاهی در میان مردم به دنبال پیشگیری بهداشت عمومی اقدامات است.

برای مهار این ویروس دولت نیز برنامه ریزی برای حلقه در بخش خصوصی است.

“هر چند coronavirus تر است عفونی از آنفلوانزای معمولی به نظر می رسد کمتر کشنده از برخی از دیگر شیوع ما با آن مواجه شده اند گفت:” ثانیه Sudarshan Ballal رئيس جمهور NATHEALTH, بهداشت و درمان, فدراسیون هند بهداشت و درمان صنعت بدن.

به گفته کارشناسان صنعت در میان COVID-19 ترساندن و تاثیر آن بر بهداشت و صنعت داروسازی شده است وجود دارد افزایش در MRP از فروشندگان به میزان 100% در برخی موارد با توجه به قریب به اتفاق خواسته و فشار بر تولید است. اکثر (90%) از تقاضا برای N95 ماسک.

فروش افزایش یافته است به 30000 ماسک صورت در هر روز از 1000 ماسک در هر روز پس از وقوع.

“با در نظر گرفتن وضعیت فعلی در سراسر جهان ما شاهد 10 برابر و بیشتر از رشد تقاضا برای ماسک صورت ذرات تنفسی ماسک های حفاظتی مناسب و استریل فولاد دستکش و عینک ایمنی و غیره برای جلوگیری از شیوع کروناویروس” گفت: Vivek Tiwari, موسس و مدیر عامل شرکت Medikabazaar B2B پلت فرم آنلاین برای لوازم پزشکی و تجهیزات.

“در چند هفته گذشته ما دریافت کرده اند, چند پرسش از چین و ژاپن و سنگاپور و حتی هند و کشورهای دیگر و ما افزایش یافته است ما تهیه ماسک ها و بسیاری از موارد دیگر چین برای دیدار با تقاضا,” او گفت:.

Medikabazaar فروخته است نیمی از یک میلیون ماسک در طول ماه گذشته در بازار داخلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>