COVID-19: هند و اروپایی ارکستر آنلاین تصویری ‘موتزارت در قرنطینه’ اختصاص داده شده است به پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان

تماشای گروهی از پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی نبرد COVID-19 مایکل Makhal بنیانگذار هند و اروپایی ارکستر الهام گرفته شده بود به می گویند “متشکرم” از طریق موسیقی خود را. خود را آنلاین تصویری موتزارت در قرنطینه — این برنامه شامل 12 از اعضای ارکستر خود را در سراسر هند و ایالات متحده آمریکا و ایتالیا و مجارستان — اختصاص داده شده به پزشکی برادری در خط مقدم که خود را در معرض خطر زندگی می کند. “موسیقی بهبود می یابد, آرامش به ارمغان می آورد و امید” او می گوید.

چهار دقیقه قطعه یک روح تفسیر; در این ویدئو مایکل به عنوان رهبر ارکستر و نوازندگان در پشت سر هم به اعتصاب وتر به عنوان روح موتزارت نفوذ همه را از طریق. مایکل انتخاب موتزارت به عنوان ” حتی کسانی که درک نمی کنند موسیقی کلاسیک غربی می تواند به خیس خوردن در این غلیان احساسات ملودی.’ او می افزاید: “موتزارت بوده است نماد جهانی از موسیقی کلاسیک غربی برای قرن ها خود را به خوبی شناخته شده ‘Eine kleine Nachtmusik’ یک قطعه شاد. وجود اضطراب و اندوه همه در اطراف و مردم نگران جان خود را از شغل و عزیزان. ما دوست داریم شادی را از طریق موسیقی ما در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در طول این بیماری همه گیر. موسیقی قدرت های بزرگ برای نگه داشتن ما امیدوار و ذهنی فعال است.”

مایکل ارائه شده بود این قطعه در یک جشنواره بین المللی و دو سال پیش. صوتی لینک فرستاده شده به اعضای که تمرین و ضبط شده خود را به ارسال آن به او. موسیقی بیت بودند و سپس مخلوط به ارائه یک ارکستر مجازی. یکی از چالش های نوازندگان مواجه شده در حالی که انجام این کار بود به دنبال آهنگ های صوتی در حالی که بازی بخشی خود را. مایکل اشاره نوازندگان به حال خود گوشی و گوش دادن به آهنگ از یک گوش و چگونه آنها در حال بازی در گوش دیگر. از آنجا که آنها نمی تواند گوش دادن و بازی, یکی بود به هشدار در حالی که بازی. تاخیر حتی کسری از ثانیه می تواند تغییر و یادداشت ها. وجود دارد چند جزئی اشتباهات اما آن را زیبا تر از من انتظار می رود آن را به.”

 

تمرکز نیز به نمایندگی از هر دو موسیقی سنتی و موسیقی کلاسیک غربی از اروپا است. این یک همکاری منحصر به فرد بین یک موسیقیدان هندی و نوازندگان جهان. “ما همه امن با بهره گیری از همینطور نوه ها در خانه های ما. ما می خواهیم به گسترش پیام مثبت و شفا است.”

های خود را در ارتباط با اروپا و مایکل می گوید دلخراش بود برای دیدن تصاویر در ایتالیا. “پس از سال 2016 ما رشد فوق العاده موسیقی پیوند با ایتالیا. من تنها عضو از هند که در شرکت معتبر ‘لوسی دلا Ribaltaa جشنواره بین المللی’ در نارنی, ایتالیا. پس از آن من شده اند با حضور در این جشنواره و معرفی هندی استعداد. ما تا به حال بیش از ده ها جوان و پیشرفته نوازندگان کلاسیک غربی که با حضور در این جشنواره در ایتالیا در سال 2019. ما مورد مطالعه انجام شده و موسیقی همراه با نوازندگان از اروپا و سراسر جهان است. کاملا چند از نوازندگان در این ویدیو ما هند و اروپایی ارکستر از ایتالیا; من آنها را ملاقات کرد در این جشنواره بیش از چند سال گذشته تبدیل شده اند و دوستان خوب. ما نیز ساخته شده است فوق العاده موسیقی پیوند با مجارستان.”

(این ویدئو را می توان در https://youtu.be/UMz5nZvec-EXXXX)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>