Covid-19: هند به سهولت پرواز ممنوع در ایران

هند هواپیمایی وزیر Hardeep پوری گفت: سهولت ممنوعیت پرواز از ایران اعمال شده در پی Covid-19 شیوع اجازه می دهد تا رشته شهروندان از این دو کشور به بازگشت به خانه های مربوطه.

دولت تا به حال تعلیق پرواز به و از ایران در 26 فوریه. سه هفتگی پروازهای بودند که توسط ایران حامل به دهلی نو و بمبئی قبل از تعلیق. اولین پرواز از ایران خواهد بود که توسط Mahan Air, است که به علت زمین در سرمایه های ملی در اواخر روز جمعه. آن را حمل نمونه سواب از 301 رشته شهروندان هند در غرب کشور آسیایی—یکی از بدترین ضربه توسط ویروس.

پس از سواب تست شده در آزمایشگاه و پاک مردم را مجاز به بازگشت به هند پس از آن در پروازهای هواپیمایی, منشی, Pradeep S. Kharola گفت.

مدیر کل هواپیمایی کشوری گفت که پس از پرواز از ایران زمین در هند, هواپیما خواهد بود به طور کامل ضد عفونی از طریق یک فرایند است که می تواند 2-3 ساعت است. زمین کارکنان ارائه شده دنده محافظ در برابر ویروس ،

حمل و نقل هوایی وزیر پوری همچنین گفت که یک بال هند 2020 حمل و نقل هوایی کنفرانس برنامه ریزی شده را در حیدرآباد بین 12 و 15 آوریل و برای آن نمایندگانی از 100 کشور شد و انتظار می رود برای شرکت خواهد بود کوچک به دلیل شیوع ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>