Covid-19: هند می فرستد و یک تیم از پزشکان و کادر پزشکی به کویت

دهلی نو:
هند در روز شنبه فرستاده و یک تیم از 15 هندی پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی به کویت به مکمل تلاش های دولت کویت در مبارزه با covid-19 بیماری همه گیر.

فرستا دن از این تیم بود که به درخواست دولت کویت در بیانیه ای که از هند خارجی وزارت گفت.

تیم پزشکی انتظار می رود که برای اقامت در کویت برای یک دوره دو هفته ای که طی آن خواهد شد ارائه کمک های پزشکی در آزمایش و درمان افراد مبتلا و آموزش پرسنل خود آن را گفت.

فرستا دن از تیم زیر اخیر تماس تلفنی میان نخست وزیر هند نارندرا و نخست وزیر دولت کویت شیخ صباح آل-Khaled Al-Hamad Al-Sabah, که در آن هر دو رهبر توافق کردند در نیاز به یک هماهنگ و هماهنگ تلاش در برابر جهانی همه گیر بیانیه ای گفت:.

“هند و کویت به اشتراک گذاری یک مشارکت قوی بر اساس تاریخی, فرهنگی, اقتصادی و مردم-به-مردم-اطلاعات تماس. سرخپوستان تشکیل بزرگترین گروه از مهاجران با جمعیت حدود ده lakhs در کشور کویت. هند رسیدن به کویت در تمدید محله بیشتر به تکمیل تلاش خود را برای مبارزه با این تهدید موثر” در این بیانیه اضافه شده است.

در روزهای اخیر هند تامین اعتبار آن به عنوان “داروسازی جهان” با صادرات هیدروکسی کلروکین دیده می شود به عنوان موثر در درمان covid-19 بيمار به کشورهایی مثل آمریکا و برزیل و آلمان و اسپانیا و بحرین در حالی که هدیه برخی از محموله ضد مالاریا مواد مخدر به کشورهای فوری آن محله مانند افغانستان و مالدیو و سیشل. هند همچنین صادرات ضد pyretic داروی پاراستامول به انگلستان است. آمریکا و اسپانیا و آلمان هستند برخی از بدترین تحت تاثیر covid-همه گیر است که آلوده بیش از 1.7 میلیون نفر در 185 کشور و منطقه از جهان است. مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر است و در بیش از 103 000 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>