COVID-19: هند می گوید به دنبال تخلیه دیپلمات ها از ایران

دهلی نو:
هند به دنبال ندارد در تخلیه آن دیپلمات ها از ایران, یکی از اصلی ترین نقاط از شیوع کروناویروس که در آن مرگ و میر بود و تهدید به صلیب 1,000 یک فرد آشنا با توسعه روز سه شنبه گفت.

به طور جداگانه مقامات هندی را تایید نمی کند گزارش می دهد که بیش از 250 سرخپوستان در ایران – از جمله دانشجویان و زائران – تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

وزیر خارجه هند S. Jaishankar گفته بود مجلس در اوایل این ماه که وجود دارد حدود 6000 اتباع هند در ایران. پس از حدود 200 نفر از آنها به هند بازگشت و پس از آزمایش منفی برای سارس-CoV2 ویروس است که باعث COVID-19. همه کسانی که از ایران می آیند, یکی از جدید مقدم از COVID-19 شیوع, اند, اما, قرار داده شده در قرنطینه اجباری برای دو هفته.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش های خبری است که به عنوان بسیاری از 250 سرخپوستان در ایران تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, Dammu راوی اضافی دبیر و هماهنگ کننده برای COVID-19 در وزارت امور خارجه گفت: با توجه به گسترده شیوع این بیماری در ایران “آن را کاملا امکان پذیر است” که “می تواند” بود برخی از موارد مثبت.

“اما من نمی توانم تایید به شما اگر لیست است که در حال گردش در رسانه های اجتماعی درست است. اما مطمئن باشید که سفارت ما در ایران این است که در تماس با آنها و در نظر گرفتن گام های لازم برای اطمینان از خود را به خوبی بودن. هنگامی که لیست تایید شده است و ما باید بیشتر اطلاعات ما اطلاع رسانی خواهد شد و حتی رسانه ها را به مورد آن می دانیم.”

هند تا کنون تخلیه بیش از 1,400 سرخپوستان از COVID-19 نقاط مانند کانون شیوع یعنی چین در شهر ووهان, ژاپن, ایران و ایتالیا. هند ثبت کرده است سه مرگ و میر در کشور با توجه به سارس-CoV2 با 137 افراد آلوده به این بیماری است. در سراسر جهان بیش از 180,000 عفونت های ثبت شده در 155 کشور جهان با بیش از 7000 مرگ و میر پس از ماه دسامبر است.

در همین حال دبیر خانه آجی Bhalla بررسی اقدامات در محل و هند آمادگی شامل COVID-19 تهدید همراه هند در مرز نپال و بوتان و بنگلادش و میانمار. Bhalla ویدیو کنفرانس با رئیس دبیر و یا اضافی رئیس دبیر و مدیر ژنرال پلیس از کشورهای مانند اوتار پرادش, Uttarakhand بیهار و بنگال غربی هند در آسام آروناچال پرادش, Mizoram, مانیپور تریپورا ناگالند و مگالایا بیانیه ای از وزارت خانه گفت.

مقامات دولتی گفت که “غربالگری به طور منظم در حال انجام است توسط پزشکان در حوزه های مختلف حمل و نقل امتیاز و جامعه در مناطق مرزی شده است حساس در رابطه با اقدامات احتیاطی باید گرفته شود برای جلوگیری از آلوده شدن توسط ویروس از طریق گرم sabhas” در بیانیه ای گفت:.

“دبیر خانه خواست همه مقامات به اطمینان حاصل شود که دور ساعت استقرار پزشکان با شرط تست کیت ها و دیگر تجهیزات پزشکی انجام می شود به طوری که در صد غربالگری انجام شده است و بدون شکست” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>