دهلی نو:
در میان نگرانی های جدی بیش از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای کارگران بهداشت دولت قرار داده یافت تولید داخلی از PPEs و تجهیزات پزشکی از جمله هواکش برای دیدار با افزایش تقاضا.

در حالی که لیگ برتر پژوهشی سازمان دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) تصمیم گرفته است به همکاری با تولید کنندگان محلی به تولید حدود 20,000 N99 ماسک هر روز بنگلور بر اساس بهارات الکترونیک محدود (BEL) را ارائه پشتیبانی در تولید 30000 هواکش.

دو تولید کنندگان داخلی در حال حاضر در حال تولید N95 ماسک و تهیه 50,000 ماسک هر روز که می رفتن تا 1 لاخ ماسک در روز در هفته آینده گفت: دولت.

هر دولت ارزیابی وجود دارد 3.34 لاخ تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت های موجود در کشور برای استفاده از کادر پزشکی و حدود 60000 PPE کیت در حال حاضر فرستاده شده به بیمارستان. با این حال پزشکان در سراسر متحده تا به حال پرچم که عرضه شد کافی نیست به اندازه کافی برای دیدار با خواسته.

“در ابتدا یک مشکل وجود دارد با توجه به در دسترس بودن به عنوان مواد مورد استفاده وارد شد و در آنجا بود افزایش در تقاضا در سراسر جهان. اما ما در حال حاضر خطاب به آن و ما به طور جدی به تشویق بومی تولید از جمله کیت جدا از کسانی که وارد می شوند” گفت: Luv Aggarwal, مشترک وزیر بهداشت در روز دوشنبه.

12 عنوان بسیاری از تولید کنندگان داخلی را پاکسازی تست کیفیت برای تولید PPE به طور کلی ارائه می 26 لاخ کیت. عرضه را بالا برود و از حدود 7000 coveralls هر روز به 15000 نفر در هر روز هفته آینده.

حدود 10000 PPEs مرتب شده اند توسط سازمان صلیب سرخ از چین است که در حال توزیع سه لاخ اهدا coveralls می رسند توسط 4th مارس و سفارش برای 3 لاخ PPEs قرار داده شده است و با فرمان کارخانه. وزارت امور خارجی نیز درگیر با سنگاپور مبتنی بر پلت فرم آنلاین برای عرضه 10 لاخ PPE کیت و ماسک و دیگر کره جنوبی-بر اساس منبع برای تامین 20 lakh PPE کیت.

هواکش خواهد بود بسیار مهم به عنوان آنها مورد نیاز برای Covid-19 بيمار که تمایل به توسعه بیماری تنفسی حاد و سندرم (ARDS). به روز یکشنبه در مجموع 20 covid-19 بیماران در یک پشتیبانی می کند.

با توجه به دولت بیش از 14,000 هواکش شناسایی شده اند در بیمارستان های مختلف در سراسر کشور برای درمان covid-19 بيمار اما تقاضا را افزایش می دهد در روزهای آینده.

تولید کننده داخلی Agva بهداشت و درمان در Noida شده است قادر به توسعه مناسب هواکش و منظور از 10,000 هواکش قرار داده شده است. منابع انتظار می رود برای شروع در اواسط ماه آوریل است. هند تولید کنندگان خودرو نیز در حال آماده شدن برای تولید هواکش.

سفارشات نیز قرار داده شده با شرکت های بین المللی مانند همیلتون Mindray و Draeger تامین هواکش. وزارت امور خارجی نیز نزدیک شدن به تامین کنندگان در چین برای یافتن منابع 10,000 هواکش از آنها گفت دولت است.

وزارت بهداشت نیز انجام در مقیاس بزرگ آموزش حرفه ای پزشکی در سراسر چندین متحده برای مدیریت مناسب از هواکش. “ما اولین چالش این است که برای رفع این کمبود هواکش و سپس اطمینان کافی نیروی انسانی آموزش دیده برای استفاده از آنها. ما در شروع این آموزش در اوایل ماه مارس و AIIMS موسسات led ورزش” گفت: Luv Aggarwal, مشترک وزیر بهداشت در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im