Covid-19: هند و ایرلند برای تقویت همکاری برای مبارزه با بیماری همه گیر

دهلی نو: هند و ایرلند روز چهارشنبه تصمیم گرفت به اهرم نقاط قوت خود را در صنایع دارویی و پزشکی بخش برای مبارزه با رمان coronavirus همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 2.6 میلیون نفر و باعث مرگ و میر بیش از 180,000 در سراسر جهان است.

تصمیم گرفته شد در طول یک مکالمه تلفنی میان نخست وزیر نارندرا و ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar یک بیانیه از طرف هند گفت. گفتگو با Varadkar است که در میان سطح بالا تماس مودی تا به حال در هفته های اخیر با رهبران جهان اعم از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

“نخست وزیر Varadkar قدردانی از نقش بودن بازی های برگزار شده توسط هندی تبار پزشکان و پرستاران در مبارزه با عفونت در ایرلند. نخست وزیر تشکر نخست وزیر Varadkar برای مراقبت و حمایت در حال گسترش به شهروندان هند در حال حاضر در ایرلند و وعده داده شده به طور مشابه تسهیل ایرلندی شهروندان در هند” در بیانیه ای گفت:.

“رهبران دو کشور توافق کردند که هند و ایرلند می تواند اهرم نقاط قوت خود را در داروسازی و رشته های پزشکی برای کمک به مبارزه جهانی علیه بیماری همه گیر. آنها همچنین بررسی پتانسیل برای تقویت هند همکاری با ایرلند و همچنین با اتحادیه اروپا در این پست COVID زمینه” آن را گفت.

“رهبران به توافق باقی می ماند در تماس و مشورت با یکدیگر در حال تکامل ابعاد بحران” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>