Covid-19: در پی SC سفارش خصوصی labs اصرار دولت برای جبران هزینه های تست

دهلی نو: ناآرامی آغاز شده تنظیم در داخل و اطراف تشخیصی صنعت پس از دیوان عالی کشور روز چهارشنبه در یک اقدام موقت به منظور کارگردانی این مرکز به اطمینان حاصل شود که همه مورد تایید آزمایشگاه های تشخیصی از جمله خصوصی ارائه رایگان Covid-19 تست.

در حالی که مذاکرات بودند از صنعت تشخیصی بیش از حرکت به دادگاه به دنبال تسکین بیان محدودیت های مالی و اصرار دولت برای جبران هزینه های تشخیصی و زنجیر از جمله کسانی که در بیمارستان ها رعایت رایگان تست روز پنج شنبه. راس دادگاه گفته بود که آن را بعد از در نظر گرفتن که آیا آزمایشگاه های خصوصی مجاز به هر بازپرداخت هزینه.

Dr سخت Mahajan بنیانگذار Mahajan تصویربرداری تشخیصی تصویربرداری مرکز در دهلی نو گفت که در حال حاضر تمام آزمایشات انجام خواهد شد رایگان است. Mahajan توضیح داد که آزمون نیز شامل استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) که هزینه در هر نقطه بین از 1500 تا 2000, حمل و نقل, نمونه, جدا از تست کیت و عملکرد تست روش خود را در آزمایشگاه.

“این همه پول هزینه. خصوصی labs دستور داده شده است برای انجام تمام تست رایگان به عنوان یک بشردوستانه فعالیت و اینکه آیا دولت باید بازپرداخت خواهد شد تا بعد” گفت: نا امید Mahajan توضیح است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی روبرو هستند وجودی چالش های آن, بیمارستان ها, مراکز تشخیصی و یا پاتولوژی آزمایشگاه به کار می آیند به 10-20 ٪ با توجه به covid-19 و مستند در سراسر کشور.

“بسیاری از ملاقات نیازهای خود را برای در حال اجرا و امکانات جلسه و هزینه های خود را و پرداخت حقوق کارکنان در ماه مارس با در نظر گرفتن وام. آن است که غیر ممکن است برای انجام آزمایش رایگان به عنوان هزینه همه چیز پول است. این امر در نهایت منجر به بسته شدن اکثر آزمایشگاه” گفت: Mahajan.

اشاره کرد زنجیر مانند دکتر لعل مسیر labs و حداکثر labs آغاز ارائه رایگان Covid-19 تست. “بر اساس آخرین دستور SC حداکثر بهداشت و درمان متوقف شده شارژ برای Covid-19 انجام شد. ما انتظار بیشتر رهنمود از دولت” یک بیانیه رسمی از حداکثر بهداشت و درمان گفت. به طور مشابه, Dr Arvind لعل رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Dr لعل مسیر Labs گفت: نعناع “هیچ چیز تصمیم گرفته شده است در عین حال ما باید از شما اجازه می دانم از تحولات آینده است.”

این صنعت با این حال گفت که اگر رایگان تست انجام می شود برای همه, پس از آن حتی مردم فقیر خواهد بود قادر به گرفتن تست های انجام شده دولت نیاز به تراشه برای شود. “برای خصوصی labs آن ممکن نخواهد بود به ارائه رایگان از هزینه آزمون و بدون کمک دولت. ما نیاز به اعمال هزینه های ترتیبات آن را ممکن است برای خصوصی آزمایشگاه قادر به ارائه آزمون در هزینه های پایین تر و یا رایگان از هزینه” گفت: Dr شانکار نرنگ COO Paras, بهداشت و درمان, زنجیره ای از بیمارستان ها نیز با داشتن covid-19 آزمایشگاه تست.

با توجه به نرنگ دولت یا باید ارائه تست کیت های خصوصی بهداشت و درمان سازمان ها و بخش خصوصی می تواند در ارائه خدمات رایگان از هزینه. “یا دولت می تواند بازپرداخت هزینه های کیت خصوصی به سازمان های مراقبت های بهداشتی. در این برهه از زمان به عنوان بسیاری از سازمان ها و افراد هستند که در آینده پیش رو به ارائه کمک مالی برای این بحران مدیریت ما امیدواریم که بخشی از این بودجه نیز در جریان به صندوق تست” اظهار نری.

انعکاس مشابه احساسات Mahajan حفظ دولت باید پرداخت بازیکنان خصوصی در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) تصویب نرخ اضافه کرد که آن را باید انجام شود از طریق سپردن حساب به صورت روزانه.

تشخیصی و صنایع گفته است که منظور نیز ممکن است کمک به پایین در حال حاضر تست نرخ در هند. “منظور منجر به حاد undertesting در هند نیاز به به طور چشمگیری افزایش سطح تست برای تشخیص علامت دار و بدون علامت در بیماران. حدود 50 درصد از افراد آلوده هرگز علائم و فقط تست می توانید آنها را شناسایی و به طوری که آنها ممکن است جدا شده و گسترش بیماری در جامعه” گفت: Mahajan.

در اوایل دولت مرکزی نیز به دادگاه تجدید نظر به آزمایشگاه های خصوصی برای ارائه رایگان تست برای Covid-19 اما بعد دربسته در محیط آن در 4,500. حرکت به حلقه در بخش خصوصی labs شد با هدف تقویت تست ظرفیت با توجه به تعداد زیادی از آزمایشات لازم برای تشخیص coronavirus و دولت labs می افتد کوتاه. در حال حاضر 67 خصوصی آزمایشگاه های تایید شده توسط دولت برای Covid-19 تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>