Covid-19 تاثیر: مودی اسلش هند رشد پیش بینی 0.2% برای سال 2020

رتبه آژانس مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در روز سه شنبه کاهش آن سال 2020 پیش بینی رشد هند به 0.2% از 2.5% در اوایل برگزاری است که هزینه های اقتصادی coronavirus بحران میان نزدیک به خاموش شدن اقتصاد جهانی در حال جمع آوری به سرعت در حال.

“معناداری وجود دارد و خطراتی را پیش بینی های ما در صورتی که این بیماری همه گیر موجود است و مستندات باید به ابقاء. حتی بدون طولانی مدت مستندات خود تداوم پویا می تواند نگه دارید و در نتیجه کشتار در مقیاس بزرگ از کسب و کار و تمام بخش ها و همچنین به عنوان یک ساختاری بالا نرخ بیکاری دائم از دست دادن سرمایه انسانی و ضعف مداوم در مصرف و سرمایه گذاری” رتبه آژانس گفت: در کلان جهانی چشم انداز به روز رسانی.

رتبه آژانس پیش بینی شده چین به رشد در سطح 1% در سال 2020 تا حدی منعکس کننده یک احیای تقاضا از شرکای تجاری.

مودی گفت: در حالی که شکل و بزرگی از شوک اولیه مشابه در سراسر اقتصاد به بهبودی است و به احتمال زیاد بیشتر بیرون کشیده شده و در برخی از کشورها بیش از دیگران است. “به ویژه در کشورهای با ضعیف اصول اقتصادی به احتمال زیاد برای بیرون آمدن از این بحران با به طور دائم افسرده پتانسیل رشد. بسیاری از در حال ظهور در بازار کشور سقوط در این دسته است. بازیابی نیز به احتمال زیاد ناهموار در سراسر بخش به عنوان ترس از سرایت خواهد شد به احتمال زیاد تغییر رفتار مصرف کننده و حتی پس از اعمال محدودیت بر فعالیت های کسب و کار و تحرک از میان برداشته شوند” به آن اضافه شده است.

در میان G-20 در حال ظهور اقتصاد مودی گفت: تنها هند و آفریقای جنوبی و آرژانتین گرفته اند سخت مستند اقدامات تا کنون. “در حالی که اقدامات سختگیرانه باعث انقباض شدید در سه ماهه دوم فعالیت آنها نیز با موفقیت مسطح منحنی” به آن اضافه شده است.

مودی گفت که هند گسترده در سراسر کشور مستند به 40 روز از 21 روز اما آرام محدودیت در مناطق روستایی به منظور تسهیل در کشاورزی برداشت در نیمه دوم آوریل. “این کشور تعیین کرده است که بسیاری از این مناطق عاری از ویروس است. هند همچنین قصد دارد یک مرحله به مرحله باز از مناطق مختلف در حالی که در ادامه به انجام شناسایی و قرارداد ردیابی. ما انتظار داریم که دولت آفریقای جنوبی و آرژانتین را به همین روش اندازه گیری شده به آرامش محدودیت” آن گفت:.

برگزاری است که سیاستهای مالی و پولی دولت افزایش سطح حمایت از اقتصاد خود را در سراسر پیشرفته و در حال ظهور در بازار کشورهای مودی گفت: در هند, بانک مرکزی متوقف شده است کوتاه از کاهش کمی. “با این حال این کاهش نرخ بهره و نقدینگی نسبت پوشش و آن را برنامه ای برای انجام هدف های دراز مدت عملیات مخزن به حمایت از نقدینگی برای کوچک و متوسط غیر بانکی تامین مالی شرکت های” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>