دهلی نو: کار وزارت روز یکشنبه با صدور اعلان اجازه می دهد میلیون ها نفر از مشترکین از کارکنان اندیش صندوق سازمان (EPFO) به برداشت بخشی از پس انداز بازنشستگی خود را با اثر فوری در میان Covid-19 مستند.

به عنوان در هر روزنامه, اطلاع رسانی, EPFO مشترکین می تواند برداشت 75 درصد از پس انداز خود را و یا تا حداکثر سه ماه ابتدایی پرداخت و dearness کمک هزینه از PF حساب – هر کدام که کمتر است. هنگامی که یک مشترک خارج مقدار آن را نمی توان پر پس از این وضعیت را بهبود می بخشد.

بر خلاف دیگر برداشت از صندوق بازنشستگی مدیر قول داده است به افتخار درخواست برداشت وجه در عرض سه روز. در حالی که در حال حرکت است که امکان ارائه و به احتمال زیاد به نفع هزاران نفر آن سهم خود را از چالش های عملیاتی در این زمان در سراسر کشور قفل کردن سناریو.

“لطفا توجه داشته باشید که Covid-19 اعلام شده است یک بیماری همه گیر مناسب توسط دولت برای کل کشور و در نتیجه کارکنان مشغول به کار در موسسات و کارخانجات در سراسر هند است که اعضای EPF طرح 1952 واجد شرایط برای مزایای غیر قابل استرداد پیشبرد زیر بند (3) از Para 68L است که به اجرا در آمده است از امروز” گفت: این اطلاع رسانی که می آید ،

همه گیر عقب نشینی می افزاید: به یک لیست را انتخاب کنید از حوادث که تحت آن مشترکان مجاز و غیر قابل استرداد برداشت. دیگر از همه گیر خروج ارائه مشترکان در حال حاضر مجاز به برداشت برای ساخت و ساز خانه, ازدواج و آموزش و پرورش کودکان, بیماری و بیکاری است.

بر خلاف دیگر EPF برداشت که طول می کشد در هر نقطه بین سه روز تا سه هفته درخواست خروج تحت جدید و همه گیر قوانین صندوق بازنشستگی مفتخر خواهد بود در عرض سه روز. EPFO فعال مشترک پایه 60 میلیون و مدیر صندوق مدیریت کل مجموعه بیش از Rs. 12 تریلیون.

“اطلاع رسانی اصلاح EPF طرح 1952 با قرار دادن Sub-Para (3) تحت Para 68L از EPF طرح 1952 برای ارائه به صورت غیر قابل استرداد پیشبرد به EPF اعضای بیش از پایه دستمزد و dearness کمک هزینه برای سه ماه یا تا حد 75 درصد از مقدار ایستاده عضو اعتباری در EPF حساب در صورت شیوع اپیدمی یا همه گیر” اطلاع رسانی اضافه شده است.

Sunil Barthwal, Cenral اندیش صندوق کمیسر (CPFC) گفت: EPFO خود را به روز نرم افزار یکشنبه پیش از ظهر را به صورت آنلاین درخواست برداشت. “مشترکین که در حال KYC شکایت و کشت خود را UAN (universal شماره حساب) با Aadhaar و حساب بانکی می توانید درخواست آنلاین” او گفت:.

اما یک عملیاتی وجود دارد به چالش بکشد. پس همه EPF حساب نیست Aadhaar کشت, همه مشترکان ممکن است قادر به قادر به برداشت خود به خود. در طول زمان مستند آن دشوار خواهد بود برای شرکت ها به خصوص میکروهای کوچک و کارخانه املاک و مستغلات و خرده فروشی شرکت به روند چنین درخواست به دفاتر بسته به تأخیر انداختن روند.

کارشناسان گفت که اتحادیه دولت ذکر این برداشت طرح در آن Covid-19 بسته مالی و پیش بینی آن به عنوان یک تسکین اندازه گیری که دولت در حال حاضر operationalized.

“این یک امکان ارائه و تسکین اندازه گیری. دوم طرح خاص عملیاتی چالش های مانند می تواند همه نیازمندان مشترکین انجام آن را در خود…آنچه در مورد کارگران مهاجر در بخش ساخت و ساز که در یک حرکت در حال حاضر. EPFO مشترکین خواهد شد که شاید این ورزش آرامش کارکنان با کاهش حقوق و اینجا دفاتر خود را یک نقش کلیدی در آن خروج در زمان. چگونه بسیاری از شرکت های کوچک در واقع می تواند انجام این کار در سراسر کشور lockdown یکی دیگر از سوال” گفت: K. R. ShyamSundar یک نیروی کار متخصص و استاد در XLRI جمشدپور.

چگونه به برداشت PF حساب Covid-19:

را که درخواست شما نیاز به ورود به سیستم خود را UAN حساب از طریق این لینک — https://unifiedportal-mem.epfindia.gov.in/memberinterface/. رفتن به خدمات آنلاین و با کلیک بر روی فرم. آن را دوباره مستقیم شما را به صفحه ای است که تمام اطلاعات خود را خواهد شد و همچنین از شما درخواست برای اعتبار حساب بانکی خود را با وارد کردن چهار رقم شماره حساب بانکی خود را. پس از انجام, شما می توانید در ادامه به صورت آنلاین ادعا می کنند. پس از آن شما باید با کلیک بر روی PF پیشبرد فرم 31 و سپس از لیست کشویی برای دلایل شما نیاز به انتخاب شیوع بیماری همه گیر COVID-19.

شما نیاز به تغذیه جزئیات مانند چقدر شما می خواهید به عنوان پیشرفت و آدرس. “75% یا 3 ماه حقوق و دستمزد و یا درخواست مقدار هر کدام که کمتر است به صورت خودکار توسط سیستم. ما خواهد بود با آپلود دستورالعمل های دقیق در مدت کوتاهی گفت:” یک EPFO رسمی که نمی خواهید به نقل از.

این صفحه خواهد شد و سپس نیز بخواهید به شما برای آپلود و کپی اسکن شده از بانک چک یا دفترچه حساب پس انداز. به عنوان در هر وب سایت تنها JPG و JPEG فایل از حداقل 100 کیلوبایت و حداکثر 500 کیلوبایت حجم پشتیبانی شده است و در این سند به وضوح نیاز به نشان دادن شماره حساب بانکی و IFSC و نام دارنده حساب. شما خواهد شد و سپس به اعتبار درخواست از طریق یک Aadhaar OTP و با توجه به فشار مختصری از این مقدار باید دریافت اعتبار به حساب خود در سه روز کاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de