COVID-19 تاثیر: رفتن لاغر در عروسی هندی

در بمبئی مبتنی بر طراح مد Srishti Doshy شاه پذیرایی عروسی در 14 مارس بیش از 100 بطری از دست sanitisers شد در آخرین دقیقه علاوه بر بوفه شمارنده. مهمانان استفاده می شود آنها را قبل از چیدن صفحات پس از ladling کاری به کاسه و در حالی که صف بندی به آرزوی این زن و شوهر به روی صحنه است. در مقصد عروسی برگزار شد در جیپور چند روز زودتر کارکنان عینک ماسک در تمام زمانها. “من و شوهرم به نام هر یک از 150 مهمان دو هفته بعد از عروسی به چک کنید اگر آنها در سلامت خوب می گوید:” شاه.

او خوش شانس بود که با بستن گره فقط قبل از این مستند. در حال حاضر ارتباط هستند و تبادل پاکستان در زوم. مانند Keerti نرنگ و Sushen دنگ. آنها لغو مقصد عروسی در پارک ملی جیم کوربت و در عوض ازدواج کردم در آوریل 19 بیش از دو ساعت زوم تماس تصویری با 150 مهمان پیوستن به در. یک پاندیت شعار مانتراهاعموزاده ارائه مجازی اجرای رقص و زن و شوهر در زمان pheras در اطراف جداول در خانه های خود در بریلی ضلع و بمبئی. “به تعویق انداختن آن حس را ندارد چرا که همه چیز در حال رفتن به طور طبیعی در هر زمان به زودی. هر دو از ما می خواست ما عروسی متفاوت خواهد بود و این بود که آن را” خنده نرنگ, 26, که عینک مادر عروس لباس (او نمی تواند انتخاب کنید تا lehenga با توجه به مستند) و احساس آرامش بیشتری به دلیل او تا به حال به انجام “آماده و نشستن در مقابل دوربین”.

Sketch of a mandap with seating based on social distancing guidelines

در جای دیگر, دیگران در حال هل دادن خود را در تابستان و موسمی مراسم عروسی به دسامبر, حرکت, جشن در کلمبیا (از تایلند به Udaipur) و یا به تعویق انداختن این رویداد به 2021. برنامه ریزی مراسم عروسی, پورتال WedMeGood را بررسی 6000 زوج یافت می شود که 60 درصد آنها به تعویق افتاد مراسم عروسی به پایان سال. “این تعداد در حال حاضر به احتمال زیاد برای رفتن به 80% می گوید:” از بنیانگذاران Mehak ساغر. “برخی از آنها نیز برنامه ریزی ساده خانه pheras و نگه داشتن sangeet و پذیرش برای 2021.” نرنگ و دنگ به عنوان مثال برنامه ریزی برای میزبانی پذیرش در اولین سالگرد خود را.

بازگشت به اصول اولیه

بزرگ, چاق, هندی, عروسی بود که گرفتن لاغر و از نظر مهمانان لیست در حالی که در ادامه به طور فوق العاده گلم امور تنظیم شده است برای باریک کردن و حتی بیشتر با توجه به اجتماعی فاصله هنجارها و دولت دستورالعمل. اما کارشناسان بر این باورند آنها را نیز تر و آگاه و معنی دار است. “این مستند به یاد ما را از آنچه واقعا ضروری است; کرک اتحاد چپ ما زندگی می کند. به اعتقاد من زمان برای نمایشگری است. از نمایشهایش و بزرگتر-از-زندگی مجموعه در حال رفتن به دیدن یک کاهش شدید” می گوید: Devika Narain که eponymous بر اساس بمبئی-عروسی طراحی شرکت conceptualised بسیاری از صمیمی دوس جمله Virat Kohli-آنوشکا شارما راز shaadi در توسکانی.

Wedding photography by Anand CJ

در حال حاضر شما می توانید انتظار چنین جمع و جور و صمیمی در امور محله خود را در معابد شهر باغ هتل بوتیک و حتی یک زن و شوهر مورد علاقه رستوران — سنتی که در آن dholki هنرمندان می تواند طناب در یک sangeet و یا که در آن هر دو طرف می تواند میزبان جداگانه mehendi مراسم برای کمک به مهمانان اجتماعی حفظ فاصله. برای یک ماه نوامبر عروسی, جشن دهلی نو-بر اساس برنامه ریز عروسی Punit Jasuja است مشاوره زن و شوهر تقسیم 750 مهمانان بیش از حوادث متعدد از 150-200 نفر است. “دریافت می شود به دو روز در همان محل و با همان دکور برای کار و گسترش روابط است. بزرگان می تواند شامل توابع مذهبی و جوانان برای کوکتل و sangeets” او نشان می دهد.

در ضمن برای کسانی که هنوز هم با توجه عروسی مقصد هند است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به زمین بازی خود را. “آنها شروع به دنبال مکانهای فراتر از راجستان و گجرات شاید حتی در تپه از شمال شرق می گوید:” Narain. عروس و داماد خوابگاه نیز میزبان nuptials در آینده قابل پیش بینی. “زوج ممکن است انتخاب کردن برای خانه و مراسم عروسی زیرا آنها احساس می کنید که پست-Covid19 آنها نباید دیده جشن بیش از حد” می افزاید: مشهور برنامه ریز عروسی Vandana Mohan که دهلی نو-بر اساس این عروسی شرکت طراحی catered برای بسیاری از مشخصات بالا مشتریان از جمله Deepika Padukone و Ranveer Singh.

سفرهای جاده ای و staycations

  • “با محدودیت های خارجی, سفر honeymooning در هند موظف است برای افزایش و رانندگی تعطیلات محبوب تبدیل خواهد شد می گوید:” شلی Thayil COO پل جان استراحتگاه ها و هتل که عمل Kumarakom دریاچه توچال واقع در افتاده کرالا است. پس از آخرین لحظه انصراف خود را از یونان, ماه عسل, شاه و همسرش سوار به گوا فقط قبل از حکومت نظامی جونتا. “ماشین بود امن ترین شرط است. ما انجام داده ایم, راه سفر, قبل از, اما این خاص بود پس از آن اولین پست ما عروسی,” او می گوید. زوج نیز به احتمال زیاد به ماندن طولانی تر در یک مقصد و لذت بردن از فعالیت وجود دارد. این Leela Palace Udaipur مثلا انتظار بیشتر بازدید کنندگان برای ثبت نام خود را متناسب با آشپزی و آبگرم مسیرهای پیاده روی. “این نیز می تواند امن ترین راه برای کشف مقصد از آنجا که ما می خواهم اطمینان از استانداردهای بالای بهداشتی می گوید:” نام تجاری سخنگو.

حق قاب

ماه آینده آناند CJ بنیانگذار بنگلور-بر اساس فیلم عروسی و عکاسی, شرکت, خلاق, حفاری, و در حال آماده سازی برای شلیک خود را به خانه اول عروسی شامل تنها 20 مهمان. همراه با یک دستیار (هر دو با پوشیدن ماسک البته) خود عکس کیت ساخته شده است که فضا برای لنز است که کمک خواهد کرد که او را در گرفتن این موضوع از فاصله نزدیک.

“از حالا به تکالیف من را تا حد زیادی بود مستقر در شهرستان به دلیل بیشتر از زوج ها ترجیح می دهند به منبع محلی عکاسان برای کاهش خطر ابتلا به عفونت,” او می گوید. بنابراین او در حال برنامه ریزی شامل جریان زندگی می کنند (“هر پرس و جو می آید با این نیاز در حال حاضر”) قبل از عروسی شاخه های داخل شهر و hardbound آلبوم های عکس به عنوان ارزش-اضافه کردن خدمات به توجیه هزینه های بیمه خود را به صورت محلی در مراسم عروسی.

پخش زنده هم تبدیل خواهد شد بیشتر و همهجانبه (انتظار شنیدن صدای محیط از جمعیت تشویق در طول مراسم). “مراسم عروسی تبدیل شدن به صمیمی تر ارتباط خواهد بود و آرامش بیشتری به ما زمان بیشتری را به خلاقانه تعامل با آنها” می افزاید: Aditya Mahagaonkar بنیانگذار بمبئی-بر اساس WhatKnot.

در حالی که آناند اضافه کرده است Covid-19 ایمنی بند به قرارداد (با گزینه ای را برای “هر دو پیشنهاد جایگزین عکاس و یا بازگشت بخشی از پیشرفت” در مورد اختصاص داده شده شخص را نشان می دهد علائم قبل از عروسی), Mahagaonkar انتظار مشتریان برای درخواست تیم او سوابق پزشکی در پیشبرد.

Snapshots from weddings organised by Devika Narain

D برای دکور

با مقاصد بین المللی دیگر تشکیل پس زمینه تعهد را تجربه عروسی های دیدنی و جذاب سقوط خواهد کرد مستقیما در دکور و گزینه های سرگرمی. شخصی, مراسم عروسی — مانند کف سازی اطلاعات عمومی بالا محل با بارکس می نویسد: از یک زن و شوهر تعطیلات — به احتمال زیاد برای پیدا کردن بیشتر داوطلبان است. “قبل از آن یک زن و شوهر می خواست چنین عروسی اما در حال حاضر آنها را تبدیل به جریان اصلی بیشتر می گوید:” Narain.

به عنوان مستند است القا نوظهور احترام به محله kirana فروشگاه رفتن ‘محلی’ را پیدا خواهد کرد بیشتر به نفع. “رفته اند روز از آوردن گل از آمستردام و هلند می گوید:” Narain در حالی که موهان تنش تمدید نیاز به فکر مصرف و صفر-زباله شیوه های. “طراحی خواهد شد که برای تغییر به تناسب ذهن فضا,” او می گوید. “بنابراین سازگار با محیط زیست آگاه عروسی و طراحی حداقلی خواهد داد.” این ancillaries — از mandap سازندگان به گل و نور طراحان — همچنین نیاز به انطباق با تغییر سبک. “بازیافت پارچه غرفه مصالح و مانده گل خواهد بود یک راه خوب رو به جلو است.”

ربات برای افکار خود را?

  • با لیست مهمان کاهش 50 درصد بوفه تن خواهد شد در اندازه. انتظار کوچکتر منوها بیشتر نشسته شام استاندارد اجتماعی فاصله بین جداول و سرآشپزها کار در خلاء مهر و موم شده آشپزخانه. برای کمک به کاهش تماس انسان کنترل از راه دور چرخ و تسمه نقاله نیز تبدیل شدن به محبوب است. بنابراین در حالی که bufet خطوط را دریافت کنید کوتاه تر هزینه های تولید را افزایش می دهد (7% تا 8%). در ضمن با محدود واردات عجیب و غریب کرایه — فکر می کنم قارچ سفید از ایتالیا یا macarons از Ladurée در پاریس نمی خواهد آن را به منوها. “ما باید برای شروع به دنبال به داخل و تغییر تعریف عجیب و غریب با معرفی کرایه محلی که آیا آن را breadfruit radhuni ادویه یا مختلف فلفل از هندوستان می گوید:” Ritu Dalmia مالک و سر آشپز سردستهزنان خواننده اپرا پذیرایی. با بهداشت اولویت بسیاری از پذیرایی خواهد شد و همچنین توسعه بیشتر موارد ، “برای مثال آنها ممکن است در یک parathawala از آگره یا galouti کباب ساز از لکنو می گوید:” Zorawar Kalra, MD, میراث لوکس قرار دادی پذیرایی.
Keerti Narang’s Covid-19-themed mehendi

Keerti نرنگ را Covid-19-مضمون mehendi

مهمانان ماده

در حالی که عروس و داماد را ادامه خواهد داد به بازی بازی های آگهی در پست-Covid19 عروسی مهمانان را دریافت کافی نور افکن بیش از حد. وجود خواهد داشت مقدار زیادی تمرکز بیشتر بر روی کیفیت و توجه به جزئیات است. “چگونه شما را دعوت کسی بازی خواهد کرد و نقش بزرگی در این که آیا آنها به نوبه خود با توجه به این خطر سلامت در حال حاضر درگیر می گوید:” بر اساس بمبئی-دعوت طراح Uttara شاه که بالا مشخصات مشتریان شامل Akash Ambani. یادداشت های دست نویس با دعوت خانواده کلاژ عکس با ذخیره تاریخ اطلاعیه ها و هدایای صنایع دستی مانند یادگاری آثار هنری ساخته شده از این دست دوزی گارا ساری برای پارسی-گجراتی عروسی در ماه مارس — انتظار می رود برای تبدیل شدن به “بیشتر هدیه با ارزش”.

بیشتر خانواده ها را نیز ارسال هدیه به کسانی که نمی توانستم آن را در فرد به عنوان یک ژست اذعان نعمت های خود را احساس می کند Jasuja. “سخنرانی در مراسم عروسی تبدیل خواهد شد و بیشتر معنی دار بیش از حد. این احساساتی تن خواهد بود کلید در بلند کردن اجسام جوامع ما به عنوان ما بازیابی,” او می گوید.

اما مدرج به پایین عروسی جدید عادی است ؟ Trrishant Sidhwaani مدیر بمبئی-بر اساس DreamzKraft عروسی نمی کنم. “برای سرخپوستان عروسی یک رویداد زندگی و پدر و مادر ذخیره برای سال. به همین دلیل این صنعت نیز به عنوان رکود اقتصادی اثبات است. در بهترین سناریو [یک بار واکسن یافت] مراسم عروسی خواهد بود در اوایل این ماه دسامبر; اگر نه می تواند زمستان 2021.” اما بدون توجه به زمانی که آنها خواهد بود واقعی تر از نسخه پیشین خود شویم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>