Covid-19 تاثیر: Core رشد بخش ورقه از Feb بالا قرارداد 6.5 درصد در مارس

دهلی نو:
هند هشت زیرساخت های بخش قرارداد توسط یک رکورد 6.5 درصد در ماه مارس پس از دست زدن به یک 11-در ماه فوریه آمار در سراسر کشور مستند شامل گسترش covid-19.

آمار منتشر شده توسط وزارت صنعت در روز پنج شنبه نشان داد بخش از جمله نفت خام (منفی 5.5%) گاز طبیعی (-15.2%) پالایشگاه محصولات (-0.5%) کودهای شیمیایی (-11.9%) فولاد (-13%) سیمان (-24.7%) و برق (-7.2%) دیدم یک انقباض در خروجی در این ماه به جز زغال سنگ که رشد 4 درصد.

“با مستند در محل در سراسر مه است که انتظار می رود که به شدت محدود تولید در بسیاری از هسته بخش انقباض در هسته بخش خروجی است که به احتمال زیاد به بدتر به سطح هشدار دهنده در این ماه است. مثلا مستند به محدود کردن تقاضا برای برق قابل توجهی ~24% تا مارس 27” گفت: Aditi Nayar اصلی اقتصاد در Icra Ltd.

با ضعیف نشان می دهد در ماه مارس هند هسته ای بخش رشد فقط 0.6% در FY20 عقب مانده یک 4.4% افزایش FY19 که تاثیر نامطلوب در کارخانه تولید و پس از آن بر رشد اقتصادی است. هشت هسته ای صنایع شامل 40.27 درصد از وزن از آیتم های موجود در شاخص تولید صنعتی (IIP).

بیشترین پیش بینی را به شدت کاهش پیش بینی رشد برای هند هر دو برای FY20 و FY21. بانک UBS سوئیس در روز چهارشنبه کاهش رشد تولید ناخالص داخلی طرح برای سال منتهی به 31 مارس به 4.1% از 4.5 درصد در اوایل. این شرکت انتظار دارد که اقتصاد هند به قرارداد 0.4% در مالی جاری از آن برآورد زودتر از 2.5% رشد. UBS هشدار داد که اگر تحرک محدودیت به عنوان بخشی از جریان مستند تا حد زیادی در محل اقامت تا ژوئن و فعالیت های اقتصادی به حالت عادی برمی گرداند تا پایان ماه اوت و پس از آن اقتصاد ممکن است قرارداد 3.1% در FY21.

آژانس رتبه Crisil با مسئولیت محدود در روز پنج شنبه گفت: این مستند می تواند منجر به از دست دادن دائم واقعی تولید ناخالص داخلی از حدود 4 درصد در FY21 و دولت سیاست های مالی نیاز به انعطاف پذیر و پاسخگو به منظور محدود کردن آسیب. “دولت باید بالا تا اقدامات رفاهی به آدرس درآمد خانوار اختلالات آسیب پذیر و مهربان است. همچنین باید به پشتیبانی بیشتر به کسب و کار به خصوص شرکت های کوچک و متوسط از طریق حمایت مستقیم و تضمین” می گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>