K Karunakaran, یک گارد خانه در کالیکوت شد رسانه های اجتماعی sensation پس از یک تصویری از او در گفتگو هندی با کارگران از خارج کرالا رفت و ویروسی در روز یکشنبه (30 مارس). این کلیپ نشان می دهد او در توضیح آنچه COVID-19 همه چیز در مورد و چگونه به ایمن ماندن در حالی که این گروه از کارگران در Meypayyur حدود 40 متر از کالیکوت گوش با دقت. پاسخ دادن به سوالات خود را صبورانه Karunakaran به آنها می گوید چرا آنها را به ماندن قرار داده و در کرالا برای هم بودن و چگونه دولت خواهد اطمینان حاصل شود که آنها به آب و غذا و سرپناه. او رفتار مهارتهای ارتباطی و صداقت برنده شده اند 55 ساله به تمجید از تمامی.

در Ernakulam District جمع Suhas S به اشتراک گذاشته ویدیو در Facebook صفحه و اضافه شده است که کلمات را نمی خواهد به اندازه کافی برای تشکر از مردم بود. این ویدئو را در صفحه خود مشاهده شده است 2,13,000 بار و به اشتراک گذاشته شده توسط هزاران نفر. جمع exhorts کارگران مهمان به گوش دادن به این ویدئو به پایان می رسد و این یادداشت کوتاه با بزرگ سلام آقا’.

“آن کالیکوت روستایی, SP, Dr Srinivas یک که می خواستم خانه نگهبانان که صحبت Hindi برای دریافت در تماس با کارگران اقامت در اردوگاه در کالیکوت منطقه. او می خواست ما برای پیدا کردن اگر آنها تا به حال هر گونه مشکل که نیاز به حل و فصل شود توسط دولت است. پس اشرف Chirakkara داخلی افسر پلیس تحت Janamaitri طرح من اختصاص داده شده برای این کار است. در حال حاضر من با عمران افسر پلیس Riyaz احمد. برای چهار روز گذشته ما بوده است رسیدن به آنها و اطمینان آنها را به آنها شماره تلفن و گفتن آنها را برای تماس با من برای هر گونه مشکل آنها به صورت” او می گوید: بیش از تلفن.

 

پس از “کارگران مهمان’ به عنوان وزیر Pinararyi Vijayan تماس کارگران مهاجر در Paippad در Kottayam منطقه ضربه خیابان ها در روز یکشنبه خواستار امکانات بهتر و که آنها ارسال می شود به مربوطه ایالت کرالا دولت شدت تلاش برای اطمینان حاصل شود که کارگران نیاز به مراقبت از گرفته شد.

“روز یکشنبه با من تماس گرفت خانه پاسداران و کارگردانی آنها را به ارسال هندی-صحبت کردن مردم در ارتباط با کارگران در 64 اردوگاه در مناطق روستایی کالیکوت. هر اردوگاه دارای حداقل 50 مردان زندگی می کنند وجود دارد. ما می تواند به نگه داشتن چشم در آنها و ببینید که نیازهای اساسی خود مواجه شد. ما در حال صحبت کردن به پیمانکاران که آنها را استخدام کنید که آنها دریافت دستمزد خود را و به صاحبان خانه به چشم پوشیدن از اجاره برای یک ماه. تحت تاثیر قرار Karunakaran کار من را ساخته اند او را طلسم از کالیکوت روستایی برای کارگران مهمان و او خواهد بود که pointsperson برای همه آنها آینده ما تحت صلاحیت” توضیح می دهد که دکتر Srinivas.

Karunakaran می گوید وظیفه او این است که کمک در برقراری ارتباط با کارگران است. “در روز یکشنبه ما تحت پوشش هفت اردوگاه و هشتم که با هم در یک Meypayyur. آن زمان ما واقعا خسته شده و در حال حاضر صحبت به بیش از 400 نفر از کارگران. همه آنها مشتاق به دانستن زمانی که آنها قادر خواهد بود برای رفتن به خانه از کل کشور تحت مستند شامل COVID-19 گسترش یافته است. من آرام آنها صحبت کردیم و به آنها در مورد کوروناویروس و گفت: آنها در مورد ضرورت یک مستند. آنجا بود که اشرف شات تصویری که ویروسی رفت. که اتفاقی است. من هنوز در کار من است که به ما داده Meypayyur CI Anoop G,” او می گوید.

برادران همه

  • Dr Srinivas یک آب روستایی SP می گوید: پلیس در مناطق روستایی آغاز شده است یک طرح به نام ” Apna بهایی که در آن یک جعبه نگه داشته شده است در تمام جیره مغازه ها و ارائه فروشگاه. بنابراین کسانی که به خرید مواد غذایی خود را و همچنین می توانید خرید چیزی برای ‘Apna بهایی’ جعبه. هر شب محتویات جعبه در حال توزیع در میان کارگران مهمان که به آن نیاز دارید بیشتر.”

“ما در حال ارائه جیره های کارگران از کشورهای دیگر زندگی در اردوگاه ها که تحت Meypayyur ایستگاه پلیس تحت رهبری Kozhukallur ایجاد کرد افسر کالیکوت. ما شروع 8 صبح و رفتن تا کار اختصاص داده شده به ما رسیده است می گوید:” Karunakaran.

Karunakaran بازنشسته به عنوان Naik از EMC Kar سنا رتبه در سال 2006. آخرین ارسال در جوداپور. او یکی از ساکنان Perambra آب. در سال 2009 او پیوست گارد خانه و کار کرده بود به عنوان داوطلب در طول سیل در کرالا در سال 2019 و 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im