COVID-19: چگونه techies در کرالا ارتباط با یکدیگر به سوار کردن مستند

Arsalan Chandran یک متخصصین و اهل فن از تریواندروم در حال حاضر زمان بیشتری در اختیار او پس از تعویض به کار شکل خانه با توجه به مستند. تحلیلگر کسب و کار نیز در 28 روز قرنطینه پس از بازگشت از آلمان برای یک سایت انتساب. بنابراین زمانی که Facebook گروه قرنی عکاسی باشگاه سازماندهی رایگان ‘Facebook live’ کارگاه آموزشی پایه عکاسی DSLR با کمک نشریه آنلاین قرنی امروز, Varun بود که زودتر به حیات وحش, عکاسی خوشحال بود برای پیوستن به در. “من به دنبال برخی از دیدگاه های تازه در عکاسی از آن بوده است در حالی که از من اختیار داشت دوربین من,” او می گوید.

Varun Chandran

با ماندن در خانه در حال تبدیل شدن به هنجار جدید, techies در حال پیدا کردن جالب راههای جمله چالش های آنلاین برای نگه داشتن خود را مشغول و سرگرم است. “با بسیاری از ماندن در داخل خانه Instagram است که بمباران توسط عکس با محوریت زندگی. بنابراین ما معرفی #techieslockdowndays مسابقه در Instagram جایی که شرکت کنندگان می توانند با ارسال عکس های خلاقانه از کار از خانه. نیز وجود دارد یک جایزه برای عکس که جلب بیشترین تعداد لایک را اعلام کرد که مستند برداشته شده است می گوید:” Renjith Ramachandran در قرنی امروز. این مسابقه باز است به techies در سراسر کشور و حتی خارج است. “ما همچنین سازماندهی محتوای آنلاین کارگاه های نوشتن از آنجا که بسیاری از در حال گرفتن به فرهنگ کار از راه دور” او می افزاید.

کار از خانه مسابقه عکس به نظر می رسد به یک ضربه با هزاران نفر از نوشته های نمایشگاه طیف وسیعی از حکایات تصویری ریختن از سراسر کشور. به عنوان مثال ورود Athira Santhosh, یک متخصصین و اهل فن از کوچی خود را نشان می دهد برش بامیه نیز در حالی که درگیر در یک تماس تصویری. “به عنوان داخلی ما کمک می کند در حال حاضر من گاهی اوقات باید به حقه بازی من کار خانگی به عنوان به خوبی. من مطمئن هستم که تصویر طنین انداز با بسیاری از کار حرفه ای با توجه به وضعیت کنونی,” او می گوید.

Athira Santhosh’s entry for the Instagram photo contest on Work from Home

Athira Santhosh ورود برای Instagram مسابقه عکس در کار از خانه | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

برای Resmi Geetha که با این نسخهها کار در بنگلور این مستند کمک کرده است تا او را به صرف زمان بیشتری را با او چهار پسر ساله, م. S R, و او فرستاده شده در یک عکس از مادر و پسر برای مسابقه. “من شخصا که بهترین بخش از کار از خانه, اگر چه من باید اعتراف, من یک مقدار زیادی در بشقاب من می گوید:” Resmi بومی Parassala در حومه تریواندروم. برای دیگران مانند آریا Neeraj که به دکور خانه مسابقه ارائه یک پلت فرم برای “آزمایش با فضاهای اداری”. “من می خواهم conceptualising و راه اندازی aesthethic فضاهای کار و اغلب پست این عکس ها را در شخصی من Instagram صفحه. این بار آنها را در دستی برای مسابقه,” او می گوید.

برای shortfilmmakers در میان کارشناسان فن این زمان خوبی است برای دریافت بیشتر “رسیدن” به عنوان ترافیک آنلاین رفته تا در طول مستند. Sajeevkhan یک تحقیق به تازگی منتشر شده در یوتیوب کانال TechnoparkToday خود کوتاه, فیلم, صدای سکوت, که او به ضرب گلوله کشته بود قبل از اینکه این مستند را به اثر. “این در مورد زندگی کمشنوا جامعه” او اشاره می کند.

 

فیلمساز Ratheesh C, B, تا حدودی با الهام از فیلم کوتاه خانواده که با هم به ارمغان آورد برخی از ستاره های بزرگ از جمله آمیتا باچان از fragman me و رفت, ویروسی, کارتون همکارانش برای او کمدی کوتاه به چالش کشیده پذیرفته شدهبا یک جایگزین عنوان Co-veedبر اساس این ایده از کار از خانه. “در واقع همه آنها شات فیلم خود را در حالی که ماندن در خانه” توضیح می دهد که Ratheesh.

Prathidhwani یک رفاه سازمان از کارکنان آن را باز کرد یک “پلت فرم” به نام “Techies زندگی در COVID-19′ که به دعوت “ترول, فیلم, نظرات, نگرانی, عکس ها و بیشتر” برای کمک به جامعه به ماندن متصل شده و به اشتراک گذاشتن تجارب خود را. “انتخاب نوشته و سپس منتشر شده در ما Facebook صفحات Prathidhwani کوچی و Prathidhwani Trivandrum می گوید:” Vineeth Chandran از Prathidhwani.

نگه داشتن نگرانی های سلامت کارکنان در حالی که مجبور به ماندن در خانه Prathidhwani ورزشی فروم به نام های مختلف چالش های آنلاین مانند فشار یو پی اس و squats. پرتاب جهان از تعامل گسترده تر به اعضای خانواده از techies’ به عنوان خوبی است Prathidhwani شب یادداشت – یک موسیقی پر زرق و برق در آن شرکت کنندگان می توانند به اشتراک گذاری موسیقی خود را مانند کارائوکه آهنگ موسیقی بی کلام, گروه آواز خواندن و یا حتی acapellas می گوید Vineeth.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>