“نمک و شکر زرد?” V Saraswathy اجرا می شود که G Ganapathy فروشگاه در Coimbatore با شوهرش به حضور مشتری در حالی که او با تلفن با من بود. “نگه دارید” او به من می گوید که او می شود به کار می کنند. آن است که 5 ساعت سه ساعت قبل از نارندرا نخست وزیر اعلام خواهد کرد 21-day مستند در هند با توجه به COVID-19 وضعیت. اما این کسب و کار به عنوان معمول برای Saraswathy. او نمی داند که دولت در یک مستند که او اجرا می شود خطر ابتلا به عفونت اگر او در معرض خود را به بیش از حد بسیاری از مردم است. “اما هر کس در محله رنج می برند اگر ما تعطیل,” او می گوید.

به عنوان کشور باقی می ماند در داخل خانه به شکستن زنجیره ای از COVID-19 عفونت وجود دارد چندین نفر دیگر خارج وجود دارد برای کمک به حفظ زندگی روزمره ما در حال اجرا — پزشکی حرفه ای, پلیس, نیروی mediapersons… سپس مردم وجود دارد مانند Saraswathy که مطمئن شوید که روزانه ما را تامین هرگز اجرا. فروشگاه های مواد غذایی کاهش خدمات ضروری دسته که بدان معنی است که در این مستند می توانید آنها را باز باقی می ماند. اما چند تا از آنها طبعا تعطیل.

Muthu Irulandi که صاحب یک فروشگاه برنج در Coimbatore می گوید که او هیچ برنامه ای برای بستن مغازه خود را. “من فروش ضروری ترین محصولات و نمی توانیم به عقب ماندن صفحه اصلی,” او می گوید. “اگر کسی به شدت نیاز به خرید برنج و سایر مغازه ها در مجاورت بسته است؟” Muthu می کند اعتراف کرد که او از ترس عفونت است. “من مطمئن شوید که من نمی بی ارزش بحث با مشتریان من. من به سرعت گرفتن آنچه آنها نیاز دارند و همچنین حفظ فاصله است.” او اضافه می کند که او نشان می دهد تحویل خانه به کسانی که پیاده روی به عنوان یک گزینه بهتر است.

Tiruchi را Kumudham فروشگاه شرکت فراز شاتر خود را در 6 بعد از ظهر به جای آن از حد معمول 9 pm. آن را موظف بهداشت شخصی و مکرر sanitisation پروتکل برای کارکنان خود در آن پنج شاخه و نیز ارائه می دهد صفحه اصلی تحویل به مشتریان است که تلفن سفارشات خود را. می گوید R رجا شریک مدیریت “گرچه این یک ریسک های پزشکی, ما احساس می کنیم آن است که وظیفه ما برای رسیدن به مشتریان به ویژه شهروندان ارشد و یا افرادی که با ناتوانی است.”

کسب و کار در وب سایت فروشگاه دیده است یک چشم انداز مثبت با حدود 20-25 نمایش داده شد در آینده روزانه. “با وجود این در Tiruchi بسیاری از مردم احساس رضایت تنها در صورتی که قادر به خرید چیزهایی که بعد از دیدن آنها را شخصا می گوید:” رجا اضافه کرد: “این بیماری همه گیر نمی دهد ما بهانه ای برای ذخیره کردن چیزهایی که آیا ما در حال خریداران و یا فروشندگان. اگر همه رفتار به شیوه ای آرام و مجموعه یک شکاف زمان برای بازدید از این مواد غذایی وجود خواهد داشت کمتر و سردرگمی بیشتر مردم خواهد شد آنچه آنها نیاز دارند.”

جریان مواد غذایی

سانجی Dasari, co-founder of multi-state مواد غذایی فروشگاه های زنجیره ای SunnyBee است که کمتر نگران واقعی کمبود عرضه و بیشتر در مورد جهش در تقاضا به دلیل نگرانی مشتریان که می خواهند به سهام.

“حمل و نقل بین ایالتی محدودیت های عمدتا غیر ضروری کالا. هنگامی که آنها را ببینید که خودرو حامل مواد غذایی مانند میوه ها و سبزیجات به آنها اجازه دهید آن را از طریق. حتی اگر که بدن افت می کند در حالی که به اندازه کافی وجود دارد محصول که کشاورزان تولید در داخل دولت به مطمئن شوید که به اندازه کافی سبزیجات و دانه ها موجود می گوید:” چنای بر اساس کارآفرین که فروشگاه باز در چنای بنگلور, حیدرآباد و تعدادی از شهرهای دیگر است.

“برای مثال در تامیل نادو سبزیجات است که نباید مسئله شامل مانتو انگشت بادنجان همه خربزه و جردس گوجه فرنگی گل کلم و کلم. [در کارناتاکا, گوجه فرنگی, لوبیا تخت و خربزه و جردس مشترک هستند در حالی که در آندرا و Telangana آن است که برنج, ذرت, گوجه فرنگی, قرمز گرم و]. آن است که تنها برخی از تولید است که می آید از سمت شمال مانند پیاز و سیب زمینی و سیب که عرضه ممکن است به تعویق افتاد.”

SunnyBee عمل به طور مستقیم با چند کشاورز و تولید شرکت در مناطق مختلف کشور است. سانجی صرفا, “مزارع هستند مانند شرکت های تولید; این نوع از تولید است که تنها می تواند متوقف شود. محصولات کشاورزی هنوز هم در حال رشد و کشاورزان هنوز هم می خواهید به عرضه و فروش آن — افت تقاضا و کاهش قیمت خواهد آنها صدمه دیده است ، همه ما نیاز به برخی از زمان برای دریافت قوانین جدید روشن.” در حال حاضر محدودیت و جدید نوشته شده مجوز آن را چند روز به مرتب کردن آن چیزی هستند که به نظر می رسد برگزاری فروشگاه. صفحه اصلی خدمات تحویل هنوز هم در فروشگاه prioritisng سالمندان برای آن است.

Vijay Kumar که صاحب یک فروشگاه کوچک در چنای می گوید او قصد دارد به فروش سبزیجات و شیر و کشک و هر روز از او مطمئن است که او قادر خواهد بود به منبع آنها. او اجرا از دیگر محصولات است. پس از آن مردم وجود دارد مانند Vayala که رفتن درب به درب فروش سبزیجات. “من رفتن به Koyambedu بازار 2 هستم برای خرید سبزیجات. تا زمانی که وجود دارد این است که عرضه و من ادامه خواهد داد تا آنها را به فروش برساند.”

وجود دارد وهم آور پوچی در مورد Keela Maasi Veedhi, مادورای معمولا شلوغ مقررات فروشگاه hub. “آنها دستور داده شده است که توسط مقامات تعطیل آنجایی که همه آنها در مجاورت نزدیک به یک دیگر می گوید:” E Senthil که اجرا می شود Ramana فروشگاه در Othakadai. اما او قصد دارد برای حفظ خود فروشگاه باز است. “ما شده است در کسب و کار برای 40 سال, و نمی خواهم به نوبه خود به دور مشتریان به طور منظم ما,” او می گوید.

Senthil می داند که چگونه جدی وضعیت است. “به همین دلیل است که ما را تشویق تنها پنج نفر به فروشگاه را وارد کنید در یک زمان” او می گوید:, و اضافه کرد که او نیز گام به جیره خود را عرضه. “من درخواست است که مردم به خرید بیش از سه کیلوگرم عدس در یک زمان.” اما گاهی اوقات تنش و استدلال آمده است. او همچنین می داند که او به سرعت در حال اجرا از منابع. “من خوب هستم برای سه روز آینده و پس از آن همه بستگی دارد که آیا پلیس اجازه می دهد وسایل نقلیه حمل مواد غذایی به رفت و آمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de