Covid-19: خانه-به-خانه بررسی در دهلی نقاط

دهلی نو: با دهلی به احتمال زیاد گزارش 1 لاخ covid-19 موارد توسط پایان ماه مقامات تشدید نظارت برای کنترل گسترش این بیماری همه گیر و کاهش مرگ و میر. صفحه اصلی وزیر Amit Shah, در حالی که اعلام یک سری از تصمیم گیری در مورد مدیریت covid-19 در دهلی نو روز یکشنبه گفت که دولت انجام خواهد شد و خانه به خانه بهداشت نظرسنجی.

بررسی انجام خواهد شد خانه به خانه به معلوم گسترش ویروس و همچنین قرار دادن در معرض خطر و آسیب پذیر بخش در منطقه است. این شامل شهروندان ارشد, مردم با شرکت morbidities که می توان به در این تماس ردیابی ورزش و کمک به کاهش مرگ و میر.

در یکی از تمرین های مشابه, Punjab وزیر Amarinder سینگ حال راه اندازی نرم افزار تلفن همراه – ‘Ghar Ghar Nigrani’ که نظرسنجی بالای 30 سال سن در مناطق شهری و روستایی بخش از دولت است. این بررسی به ارمغان می آورد به اطلاع افرادی که دارای co-morbidities آنفلوانزا و علائم و یا دیگر بیماری های تنفسی.

ماه گذشته کارناتاکا دولت انجام یک نظرسنجی برای شناسایی افرادی که در معرض ویروس. این نظرسنجی نشان داد که تقریبا یکی دو خانواده است افرادی که نیاز به نظارت بر سلامت. از 10.8 میلیون خانوار بررسی 4.8 میلیون خانه تا به حال شهروندان ارشد افراد با شرکت مرضی شرایط آنفولانزا مانند علائم و یا مسائل تنفسی و زنان باردار و شیرده.

دهلی نو در حال حاضر 222 مهار مناطق. با سوم بیشترین تعداد از موارد در کشور دهلی نو پیش بینی شده است به 5.5 لاخ موارد توسط پایان ماه ژوئیه و نیاز 80,000 تخت برای بیماران است. اتحادیه وزارت خانه گفت: خانه-به-خانه بررسی در نقاط انجام خواهد شد بعد از یک هفته.

مقامات گفت: این بررسی در دهلی نو کمک خواهد کرد را از بخش های آسیب پذیر در منطقه است که می تواند پس از آن تفکیک می شود برای کنترل گسترش بیماری است.

دهلی است 41,182 کل موارد که 24,032 فعال هستند موارد است. وجود داشته 1,327 مرگ و میر ناشی از این ویروس در سرمایه های ملی.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>