Covid-19: خانه وزارت می پرسد متحده برای اطمینان از بدون مانع عرضه پزشکی oxyge

دهلی نو:
یک روز پس از اتحادیه صفحه اصلی وزارت آموزش متحده برای روشن شدن عبور از حمل و نقل از محصولات دارویی و خدمات آن در حال حاضر دستور متحده برای اطمینان از بدون مانع تامین اکسیژن پزشکی در کشور است.

با تعدادی از Coronavirus موارد در کشور در حال افزایش است, Union, صفحه اصلی, وزیر آجی Bhalla روز دوشنبه مطلع متحده است که آن را حیاتی برای حفظ عرضه کافی اکسیژن به اندازه حفظ صاف تامین اقلام ضروری.

“آن تاکید شده است بر وجود دارد به عنوان یک نیاز حیاتی برای حفظ عرضه کافی از اکسیژن پزشکی در کشور در پی covid-19 همه گیر و به عنوان اکسیژن پزشکی نیز در لیست ملی و که لیست داروهای ضروری,” اتحادیه وزارت خانه گفت.

در حالی که وزارت صادر کرده است تثبیت دستورالعمل در مستند اقدامات به دنبال داشته باشد در کشور آن اضافه شده است که “واحدهای تولیدی از دستگاه های پزشکی خود را از مواد اولیه و واسطه; واحدهای تولیدی خود را در بسته بندی مواد; حمل و نقل از کالاهای اساسی و تجهیزات پزشکی و بسیج منابع کارگران و مواد برای تقویت و گسترش بیمارستان زیرساخت های مجاز شده است.”

“بیشتر در ارتباط به تمام متحده در آوریل 3, 2020, دقیق دستورالعمل های صادر شده برای عملکرد صاف از زنجیره تامین معاف از موارد مربوط به دولت درون جنبش از کارکنان” وزارت بیشتر اضافه شده است.

Bhalla در نامه خود به ایران’ رئیس دبیران در روز دوشنبه همچنین تصریح کرد که “تولید واحد پزشکی اکسیژن گاز/مایع, پزشکی, سیلندر اکسیژن و برودتی-مخازن برای ذخیره سازی مایع و اکسیژن مایع برودتی سیلندر اکسیژن مایع برودتی حمل و نقل مخازن محیط vaporisers و برودتی شیر سیلندر شیر آلات و لوازم جانبی” و همچنین حمل و نقل از این آیتم ها در سراسر مرزهای زمینی بود صاف ساخته شده.

وزارت اتحاد بیشتر دستور آمده است که کارگران این واحدهای تولیدی و حمل و نقل آنها باید اجازه داده شود بر اساس “عبور برای اطمینان از کارخانه های در حال اجرا در ظرفیت نصب شده.”

Bhalla ارتباطات همچنین تاکید کرد که “اجتماعی فاصله و بهداشت مناسب شیوه باید تضمین شود. از آن خواهد شد مسئولیت رئیس سازمان برای اطمینان از انطباق از جمله هنجارهای.”

مقامات منطقه نیز خواسته شده است برای اطمینان از اجرای دقیق و “مقامات منطقه ای و زمینه سازمان ممکن است آگاه ساخته شده از بالا برای انطباق دقیق به خصوص با اشاره به تامین اکسیژن پزشکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>