COVID-19: خانه سرآشپزها به نجات

صفحه اصلی مواد غذایی پخته شده است که همیشه خوب است. این مستند داده است بال به آرمان های چند راز سرآشپزها. بدون ما در حال صحبت کردن در مورد آنهایی که در حال پخت و پز, تغذیه و ارسال دستور العمل در رسانه های اجتماعی. راز سرآشپزها هستند کسانی که تصمیم به طبخ یک منو ثابت خود را بهترین ظروف و آغاز فروش از طریق رسانه های اجتماعی و شبکه ای.

لحظه ای Swiggy و Zomato متوقف تحویل مواد غذایی عملیات در این شهرستان با توجه به این مستند بسیاری از مردم شروع به کاوش جایگزین گزینه های مواد غذایی. Prashant سینها, شریک زندگی در یک کافی شاپ می گوید که برای چند روز او موفق با آماده به خوردن غذا بسته است. اما او نمی تواند انجام دهد که برای مدت طولانی. “فقط پس از آن یک دوست ارسال یک WhatAapp منو. بانوی آشپز و مواد غذایی نیاز به برداشت از تپه Banjara جاده شماره 12 آدرس. منو جمع و جور است اما نشانی از یک کار خوب از ملاقات با نیازهای روزمره. بهترین بخش این است که من لازم نیست که به انجام ظروف” Prashant آه امداد. او توضیح میدهد: “پس از یک ماه از وعده های غذایی آشپزی و شستن ظروف من را از خواب بیدار هر روز صبح با فکر کردن در مورد چگونه برای فرار خوردن و شستن ظروف. در ابتدا بمبی بود و همه سرگرم کننده و بخشی از یک رمان تجربه اما پس از مدتی آن را تبدیل به یک کار سخت و طاقت فرسا.”

در حالی که کارهای تقسیم شده و در هر خانه آن استفاده می شود به خوردن حداقل دو بار در هفته به نظر می رسد گم شده است که تجربه. Poonam C است که یک طراح جواهرات بسیار محبوب برای خانه مواد غذایی در میان دوستان خود. با کمی فشار اضافی او در حال حاضر مشغول از صبح در آشپزخانه, آماده سازی مواد غذایی که سفارش داده شده از روز قبل ، “بیش از پول آن را درک و تجربه می گوید:” Poonam که مرغ را در روغن کاری است که صحبت از شهر در حال حاضر.

خانه سرآشپزها بهره مند از مثبت کلمه از دهان. به آدرس فعلی COVID نگرانی های اجتماعی فاصله است که به شدت حفظ شود; مواد غذایی به برداشت از یک نقطه در خانه/آپارتمان و پرداخت آنلاین انجام می شود تنها.

چنین ایده های کارآفرینی در افزایش این روز است. در یک آپارتمان در Sainikpuri آن است که بوی سرخ شده masalas و بریانی در دام از خاص خانواده چراغ همه پرسیدن چه پخت و پز ؟ “شوهر من را دوست دارد پخت و پز مقدار زیادی از مواد غذایی است. بنابراین زمانی که سوالات در آمد ما تصمیم به استفاده از آن را به ما بهره مند شوند. در حال حاضر حداقل هفت خانواده ها در آپارتمان ما متحد هستند توسط مواد غذایی است. همه ما از خوردن غذاهای مشابه. ما محدود ما منو به یکی برق و یکی استارت می گوید:” Manisha S, یک خانه دار است. او اذعان می کند که او باعث می شود هیچ سهم به پخت و پز. “پسر من و شوهر و مراقبت از آن, من فقط مدیریت سفارشات,” او می خندد.

در یک وضعیت مشابه زمانی که آجی Roy از Yapral نیست اعلام منوی خود را برای این روز در واتساپ گروه سوالات پور در. ‘هیچ منو?’ ‘است آن را خاموش؟’ آجی مواد غذایی است که تازه به طوری که گاهی اوقات ما ممکن است نیاز به صبر برای 5 دقیقه اجازه دهید طبخ غذا. او نیست کسی که سازش در طعم و مزه و کیفیت بنابراین اگر مواد غذایی/کاری به جوش به مدت 5 دقیقه دیگر او را به شما صبر کنید اما نمی خواهد خدمت به مواد غذایی است که در زیر پخت و پز خود را استاندارد می گوید:” یک مشتری به طور منظم از آجی مواد غذایی است.

همه کسب و کار در حال هدایت می شود نه از طریق Whatsapp, اگر چه. بسیاری از housebound داخلی کمک می کند در حال حاضر مشغول ساخت تنقلات به فروش درون خود bastis. “به جز بریانی سازندگان و مواد غذایی چینی bandis ما باید تمام انواع خانه ساخته شده و تنقلات. حتی اگر کسی ساخت bajjis در شب و فروش در دو معمول رای آنها به فروش می رسد در هیچ زمان. ما بسته ورودی به ما بستی از هر دو طرف برای ما ایمنی است. بنابراین ما در حال ساخت بهترین فرصت برای کشف ایده های کسب و کار” giggles Krishnaveni M داخلی کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>