تعجب چه باید بکنید در طول Covid-19 مستند? اتمام این 21 روز برنامه از کوچی را اثرگذارندهها که کمک به مردم در انتخاب راه به صرف وقت خود را به طور معنی داری.

21 روز سلامتی

NuvoVivo های کوچی آنلاین مبتنی بر بهداشت و درمان و تناسب اندام, شرکت راه اندازی کرده است 21-روز سلامتی چالش آغاز شد که مارس 26. “21 روز طول می کشد به شکل یک عادت می گوید:” راجیو Ambat بنیانگذار. “چرا از این فرصت استفاده کنید برای شروع چیزی مثبت؟” با توجه به راجیو افسرده اخبار در مورد ویروس ضعیف روحیه مردم و ایده این است که به گسترش برخی از تشویق. “وجود دارد تعدادی از چیزهایی که می توانید انجام دهید برای بهبود به طور کلی خوب بودن. نه فقط غذا خوردن سالم و ورزش. شما می توانید یادگیری مهارت های جدید و انجام 10 دقیقه مدیتیشن معمول و یا تماس با یک دوست و کسی که با شما صحبت نمی کند تا در مدت زمان طولانی. همه این می تواند ایجاد یک حس مثبت می گوید: راجیو.

کسانی که ثبت نام اضافه خواهد شد به یک گروه واتساپ که از طریق آن دستورالعمل های اساسی و کمک ارائه خواهد شد. پس از آن است که یک گروه چالش وجود خواهد داشت هیچ یک در یک هدایت راجیو روشن.

Thara George

هر روز شامل کارهای کوچک مانند 10 دقیقه مدیتیشن خواندن یک کتاب و یا تماس با یک دوست و همراه با فیلم از صفحه اصلی بر اساس تمرینات ساده و تمرینات تنفسی. چند ایده های دستور غذا را نیز به اشتراک گذاشته شود.

هزینه اشتراک خواهد شد به سمت Covid-19 مربوط خیریه و مراقبت است.

ایجاد عادات مثبت

Thara جورج که قبلا با امارات airlnes و برای جت های خصوصی از قطر, خانواده سلطنتی, در واکنش سریع به وضعیت ارسال ویدئو در یوتیوب در مارس 23. “قبل از ما اجازه این 21 روز مستند دوره زباله بروید و یا مردم را به زمان برای تصمیم گیری چه باید بکنید من بلافاصله با ارسال این ویدیو مربوط به تناسب اندام و یوگا و تغذیه سالم است. 21 روز طول می کشد به یک عادت تبدیل به خودکار در ذهن ناخودآگاه خود را مانند رانندگی و یا مسواک زدن دندان. ما می توانیم با استفاده از این زمان به تلقین مثبت عادت است.”

بیایید بازی Antakshari

  • اگر این موسیقی که شما می خواهید و از بهترین, ورود به سیستم بر روی Instagram حساب برخی از کرالا جوان و اتفاق می افتد پخش خوانندگان که بخشی از #instantaksharichallenge. “آن را نگه می دارد ما را مشغول و سرگرم کننده است. یکی به نگه داشتن انجام کاری و antakshari یکی از راه های انجام آن می گوید:” خواننده Renjini خوزه.
  • Antakshari است که یک بازی که در آن هر خواننده آواز می خواند یک آهنگ که آغاز می شود با آخرین حرف قبلی خواننده آهنگ. برچسب های بازی تا به حال آهنگ در دیده خوانندگان آواز Malayalam, Hindi و Tamil songs شده اند ارائه شده توسط Jyotsna Radhakrishnan, ویجی Yesudas, Rimi Tomy, Nithya Mammen, Jeenu Nazeer, Dave و دیگران در این تگ بازی.در حال آمون کسانی که شرکت کرده اند.
  • دیگر Instagrammers نیز شروع به پریدن در ارابه موسیقی. آن است که نه تنها خوانندگان دیگر حتی Instagrammers آن را گرفته است. فیلمساز محمد Sohal می گوید: “چگونه بسیاری از فیلم و یا نشان می دهد شما می توانید watch ؟ طبخ خواندن باغبانی… یک محدودیت وجود دارد به چه مدت می توانید انجام دهید این است. پس از یک نقطه که شما می خواهید برای ارتباط برقرار کردن با دیگران است و این چالش این است که یک راه خوب برای انجام در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.”
  • دوست خود را بر اساس بمبئی-بازیگر/هنرمند صدای Veenah Naair برچسب او را به چالش بکشد. هر چند او نمی خوانم همسرش در زمان چالش از طرف او. Veenah که برچسب گذاشته شده توسط دوستان که بخشی از یک فیلم هندی antakshari چالش on Instagram می گوید: “موسیقی شفا دهنده است و در این شرایط دشوار آن کمک خواهد کرد. رسانه های اجتماعی در حال حاضر نقش مهم آن است که تنها راه ما می تواند در تماس با یکدیگر است.” او می گوید. آواز ایجاد یک حس اجتماعی و که یکی نیست در این تنهایی با وجود انزوای اجتماعی.

Thara مفهوم سلامتی مبتنی بر تشکیل یک عادت خوب با تمرین آن — خواب, خوردن, ورزش — در همان زمان هر روز. او اضافه خواهد شد ویدیوهای بیشتر در مورد ویژگی های مثبت در روزهای آینده.

او می رود به عنوان stylethara در Instagram.

یوگا راه

یوگا و سلامتی گورو Sudkashna Thampi بود سریع به حرکت یوگا کلاس های آنلاین و همچنین آنها را باز کرد تا برای دیگران در طول این دوره از انزوا. “ما باید از این زمان برای خود دوست دارم. آن است که بسیار آرام و به ما می دهد هم اندیشی است. به طور معمول در یک روز شلوغ و ما این را از جنبه های گذشته می گوید:” Sudakshna که دانش آموزان باید در نقل مکان به پلت فرم های ویدئویی, زوم, که در آن او می توانید ببینید و راهنمای آنها. “هر کس به گوش آن است. آن است که برای بسیاری از ما اما این است که دوستانه و روشن است. مهم این است که من ببینید که چگونه آنها در حال انجام است.

علاوه بر کلاس های یوگا او خواهد بود livestreaming او غذا فلسفه بر اساس “خوردن آنچه که طبیعت در نظر گرفته شده شما را به خوردن’ از آشپزخانه خود را در 8.00 am روزانه. این بود که در پاسخ به اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی درباره ایمنی-افزایش مواد غذایی در آن زمان از کرونا ویروس.

تمرکز بیش از 21 روز خواهد بود جنبش (یوگا), مواد غذایی و اجتماعی در دیدار با یو پی اس از طریق رسانه های اجتماعی. “در پایان روز ما موجودات اجتماعی هستند و جلسات و حتی اگر در رسانه های اجتماعی یک تقویت کننده خلق و خو. این انگیزه شما را به انجام همه چیز . من در این روز به طور منظم به عنوان روز کاری به جز که شما در حال کار برای خودتان می گوید:” Sudakshana.

او را می توان در (sudakshna_ در Instagram)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im