Covid-19: مقامات آمریکا می پرسد صنعت به پیشنهاد عملی خواسته های قبل از دولت

حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها وزیر Nitin کرد درخواست این صنعت به پیشنهاد عملی اقدامات امداد به عنوان منابع مالی دولت نیز آمار شیوع جهانی بیماری همه گیر.

“درخواست شما را به درک که دولت نیز در مواجهه با یک بحران مالی شبیه به آنچه در صنعت است که رفتن را از طریق. برخی از کشورها لازم نیست که پول برای پرداخت حقوق برای ماه بعد. بقای بانک ها نیز با چالش” کرد گفت: در ویدئو تعامل با اعضای صنعت لابی دکترا اتاق بازرگانی.

“وجود دارد به عنوان یک متعادل کننده عمل می کنند به طوری که همه ما برای زنده ماندن” وزیر گفت: در پاسخ به خواسته های امداد رسانی از اقدامات دولت برای مبارزه با تاثیر covid-19.

Gadkrari که همچنین مسئول میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME), نمونه کارها, گفت که او را به بحث در مورد برخی از بخش چالش ها به وزارت دارایی و بانک مرکزی هند (RBI) و دفتر نخست وزیر (PMO).

تحمیل مستند در سراسر کشور برای مقابله با شیوع کروناویروس آسیب رسانده است فعالیت های اقتصادی. کوچک کسب و کار حمل و نقل هوایی و گردشگری بخش بدترین ضربه است. صنعت شده است و فرشهای عظیم مالی بسته محرک برای حمایت از افرادی که خود را از دست داده امرار معاش و کسب و کار در آستانه سقوط.

برای مقابله با مشکل نقدینگی صنعت نمایندگان MSME بخش خواست وزیر برای تسهیل بازپرداخت از مالیات بر کالا و خدمات مالیات (GST) و بخش عمومی واحد در اولین. آنها همچنین خواستار اعمال وظیفه حفاظت برای محافظت از صنعت داخلی از ارزان چینی واردات پسوند به تازگی اعلام کرد سه ماه مهلت قانونی به یک سال ادغام 18% GST دال با 12 درصد در میان دیگران به کاهش خطر ابتلا به بقای خود.

وزیر در ادامه گفت که شیوع جهانی بیماری همه گیر است یک برکت و رحمت در لباس مبدل و صنعت داخلی باید از این فرصت برای تبدیل شدن به سطح بین المللی بیشتر رقابتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>