COVID-19: برخی در کرالا سرمایه, کار عبادت است با وجود مستند

این مستند در کرالا مجبور است بخش قابل توجهی از جمعیت به کار از خانه. در همان زمان وجود دارد بسیاری از کار در چندین جبهه به اطمینان حاصل شود که خدمات ضروری نیست مختل و نیازمندان در جامعه گرفته مراقبت از. بهداشت پزشکان پلیس و آتش پرسنل نیروی, تحویل, پسران, کسانی که مشغول به کار در جامعه آشپزخانه شیر تعاونی و بسیاری از بیشتر پا کرده اند تا کار خود را برای دیدار با چالش های از انواع مختلف. MetroPlus صحبت می کند به برخی از این جدی مردان و زنانی که در حال اتصال نقطه از یک جامعه در زمان اجتماعی فاصله و قرنطينه و که بیش از حد در حالی که حفظ تمام اقدامات ایمنی برای مبارزه با کروناویروس.

مراقبت های بهداشتی

سی و سه سال Sheeja فلورانس معتقد است که شاید دومش نام یک تصادف نیست. پرستار در دولت بیمارستان عمومی در تریواندروم به تازگی وارد اجباری 14-بعد صفحه اصلی قرنطینه پس از “تاج وظیفه” در انزوا بخش از ژانویه 29. “هنگامی که جداسازی بخش افتتاح شد, ویروس ترساندن بود و فقط بالا بردن سر خود را و ما بیشتر دریافت هجوم در محدود تقبل قایق از آب عبور مسافران از این فرودگاه به عنوان بخشی از اقدامات غربالگری می گوید:” Sheeja ساکن Amaravila در حومه شهرستان.

Sheeja Florence

 

در یک ماده از روز او متوجه کارکنان بیمارستان تا به حال کار خود را کاهش دهد. “در حالی که پذیرش بیماران جدید و جمع آوری اطلاعات مربوط به آنها از اهمیت زیادی برخوردار است خودروی خود را در مورد سفر تاریخچه و تماس های اخیر می گوید:” Sheeja.

“آسیب پذیر” با توجه به ماهیت کار او را به اتخاذ اقدامات کافی و به شدت به دنبال پزشکی پروتکل. “در مرحله اول ‘کرونا وظیفه” من قادر به آمدن به خانه بعد از کار, اما به عنوان بهداشت عمومی اقدامات ایمنی محکم ما دستور به ماندن در ساختمان های مختلف با جداسازی بخش خود را. همچنین ما به طور کامل شستشو خودمان را با استفاده از پزشکی درجه پاک کننده پس از ساعات کار است. من شخصا نگران نیستم که من دنبال احتیاطی لازم به این نامه می گوید:” Sheeja, یک مادر دو سن شش و دو. شوهرش Sabeesh من یک جوشکار.

Sheeja می گوید: یکی از نقاط روشن نگه می دارد که او روحیه رفتن است “قلب و احساس قدردانی” بیان شده توسط کسانی که خروج از این بخش پس از ترخيص. “تماشاگران مجاز در این بخش و ما تنها کسانی که در انزوا دیدن و ارتباط برقرار کردن با. هر چند بیمارستان مشاوران مراجعه آنها به صورت دوره ای ما قرض دادن آنها حمایت معنوی در سراسر,” او اضافه می کند.

در ضرب و شتم

حتی به عنوان خورشید می تپد را به شدت در ظهر police constable Vyshak S باقی می ماند خوش بین است. با این مستند در نیروی او مورد نیاز است برای همین این خاکی برای دیگر خود را به عنوان “وظیفه ساعت” تمدید شده است. اما با وجود این inclemency از آب و هوا و نیاز به بر روی انگشتان خود را در حالی که همه Vyshak می گوید او تنها “مبارک” به خدمت است. “هر روز من مستقر در یک نقطه متفاوت در این شهر به عنوان بخشی از مستند وظیفه می گوید:” Manacaud ساکن ،

Vyshak S

 

با پوشیدن ماسک و دستکش الزامی و پرسنل ارائه شده است با sanitisers و دست شستن را به عنوان به خوبی. Vyshak می گوید وظیفه خود را در حال حاضر مستلزم بیش از فقط نظارت است. “من نوشته شده بود در یک کالج خوابگاه در Vazhuthacaud بود که دوباره با هدف به انزوا بخش بود و به کمک کادر پزشکی با legwork,” او می گوید. Vyshak اشاره می کند که یکی از مهم ترین قطعات در خط خود را از وظیفه است “به آرامی” قانع کننده آن جسارت در جاده های مورد نیاز به ماندن در خانه.

پلیس پاسبان Jayashankar J می گوید: او است که عمدتا در زمانی که در وظیفه او به عنوان بخشی از کمیسر پلیس ‘مهاجم تیم’ “با وجود این مستند در واقع وجود دارد هیچ قحط و غلا از مدنی و کیفری جرائم به ذکر جرائم” او می گوید. این Kilimanoor ساکن فضاها در ویژه پلیس مسلح در اردوگاه Peroorkada در شب در حالت شارژ می شود و برای رفتن به خانه و تنها در “روز استراحت.” Jayashankar می گوید نه همیشه آسان به مردم را در درک اهمیت این مستند. “در آن طول می کشد یک مقدار مشخصی از تدبیر و قدرت اجبار از آنجا که پلیس ما باید با احتیاط از عدم درک شده به عنوان بالا دست” Jayashankar می گوید.

Jayashankar J

 

اما او اشاره می کند به عنوان مثال زمانی که او متوقف شد و یک خودرو با چهار مسافر که ادعا کرد که آنها تا به حال پا به خرید اقلام ضروری. “جدا از حفظ نظم و قانون ما نیز در اثر انجام یک حساسیت درایو” او می گوید: اعتراف به این که گاهی اوقات او می شود خسته از تکرار همان دستورالعمل در مورد ماندن در خانه و بارها در یک روز.

در خدمت شما

Hashimiyah ب بعد شروع می شود در ساعت 7 صبح هنگامی که او سر به رفتن به پایین در نزدیکی خانه اش در Kudappanakunnu را انتخاب کنید تا خود را تحویل ون. Hashimiyah سپس سفر به سبزیجات و میوه شورای توسعه Keralam (VFPCK) در نانوایی اتصال به جمع آوری سبزیجات و میوه کیت برای روز. در حدود 750 کیت لود شده به مینی ون.

“پس از این مستند از آنجا که شده است وجود دارد افزایش تقاضا برای میوه و سبزیجات, VFPCK تشویق همسایگان و ساکنان محله مستعمرات به استخر در سفارشات خود را به طوری که ما تحویل افراد نیست ما اتلاف وقت و انرژی توقف برای تحویل در خانه های فردی می گوید:” Hashimiyah شده است که کار به عنوان یک تحویل فرد برای یک سال گذشته.

Shaji B

 

وجود دارد چهار نوع کیت ارائه شده توسط VFPCK: انبه, آناناس, ‘تانی naadan’ با انواع مختلف از موز و سبزیجات است. Hashimiyah داده شده است که نقشه مسیر به صورت روز و ارائه کیت عرض 10 متر شعاع محدوده شهرستان.

قبل از دستور بسته در حال تحویل به پرسنل امنیتی از آپارتمان و یا دفتر حامل ساکنان’ انجمن. “آنها تحویل بسته ها به کسانی که دستور داده اند در بلوک آپارتمان و یا محله است. قبل از این مستند ما را تحویل به مشتری آستان.”

Hashimiyah دون یک ماسک که او تغییر هر شش تا هفت ساعت طول خود را تحویل دور و تضمین می کند او sanitises دست خود را بعد از هر زایمان است. “شرکت ما فراهم می کند ماسک و sanitisers.”

ناهار معمولا تا به حال در مسیر. “همسر من بسته من ناهار من. من نیز حمل یک بطری بزرگ آب.” اگر چه همسر خود را Sheeja و میلان راضی نیست با Hashimiyah رفتن به خارج برای کار در این دوره Hashimiyah می گوید او نیست بسیاری از انتخاب است. “این است که تنها منبع درآمد. من معمولا رسیدن به خانه با 8 بعد از ظهر این روز است. من همیشه از شستن خارج قبل از ورود به خانه پس از کار. آن را می پردازد به امن است.”

چه در منو ؟

“این کار خسته کننده است. اما آنچه من را نگه می دارد رفتن است و بسیاری از افرادی که نیاز به این مواد غذایی می گوید:” 58 ساله Chandrakumari S یکی از سه آشپز شاغل در جامعه آشپزخانه عملکرد در دولت مدل LP مدرسه Thycaud, تریواندروم.

COVID-19: For some in Kerala capital, work is worship despite lockdown

 

این اولین بار بود که آشپزخانه باز تریواندروم شرکت پس از کرالا وزیر Pinarayi Vijayan اعلام کرد این طرح در 25 مارس. “در ابتدا ما تنها آماده صبحانه و ناهار و مواد غذایی خدمت کرده بود برای حدود 300 نفر در یک زمان. در حال حاضر ما توزیع صبحانه و نهار و شام برای بیش از 1000 می گوید:” Chandrakumari. ذینفع شامل مردم در خانه قرنطینه کارگران از کشورهای دیگر و افراد مسن به خصوص کسانی که ماندن به تنهایی. پس از او باقی می ماند در نزدیکی مدرسه Chandrakumari پیاده به محل کار خود را با حدود 6 هستم. صبحانه آماده با 8.30 صبح, ناهار, توسط 12.30 بعد از ظهر و شام 6.30 pm. “تقاضا است تا هر روز و وجود داشته اند روز هنگامی که ما تا به حال به طبخ بیشتر در آخرین لحظه” او می گوید. سورش کومار یکی دیگر از طبخ در آشپزخانه بوده و به غذا برای دو دهه بوده است.

در حالی که chappathi مرکزی از زندان Poojappura در حال خدمت در اکثر روزها برای صبحانه با گیاهخواری کاری آن تصمیم گرفته شده است که شامل idli و همچنین در منو. ناهار شامل برنج و ادویه کاری. شام شامل chappathi-کاری upmavu ،

غذا پرداخت شده است توسط یک تیم متشکل از مقامات این شرکت و دستمزد روزانه کارگران شاغل در بهداشت و درمان گودی زیر محلی بدن. “ما با ارائه مواد غذایی به 17 خانمان زنان قرار داده تا در یک مدرسه در Thycaud. ما مرتب برای دست sanitisers دست بشویید و یک تلویزیون برای آنها می گوید:” راجش R junior بازرس بهداشت با Chenthitta سلامت دایره تریواندروم شرکت.

Chandrakumari S Scooking at the community kitchen at Government Model LP School, Thycaud

Chandrakumari S Scooking در جامعه آشپزخانه در دولت مدل LP مدرسه Thycaud | عکس های اعتباری: در مقابل Prasanth

 

مواد غذایی بسته های داده شده توسط همان تیم به 71 کارگران از کشورهای دیگر که ارائه شده مسکن در Putharikandam میدان. “با وجود چالش های متعددی ما اطمینان حاصل شود که حتی یک نفر گرسنه” راجش می افزاید.

افرادی که نیاز به مواد غذایی ثبت نام در روز قبل و دقیق تعداد داده است به آشپزخانه قبل از 4 بعد از ظهر. آشپزخانه دارای ده داوطلب برای تمیز کردن و برش سبزیجات و 20 نفر برای بسته بندی مواد غذایی و 10 از آنها از جمله رانندگان حمل و نقل آن را به وسایل نقلیه است. در میان آنها شرکت مقامات و معلمان است.

شیر راه

“کارکنان Ambalathara گیاه کرالا شیر بازاریابی فدراسیون (Milma) آمده از همسایه مناطق و حومه شهر است. از آنجا که هیچ اتوبوس و قطار ما در وسایل نقلیه ما است. ما مضطرب و نگران اما از آنجا که دولت اعلام کرده است که تهیه و توزیع شیر ضروری است خدمات همه ما تن به تن در پاسخگویی به چالش می گوید:” سورش کومار S, گیاه attender در Ambalathara, Thiruvananthauram.

COVID-19: For some in Kerala capital, work is worship despite lockdown

وجود دارد دو نوع کار: در کارخانه و اداره. مدیر ارشد G Hariharan می گوید که هر چه کار Milma انجام شد قبل از این مستند در حال انجام است و حتی در حال حاضر. “در واقع فروش کشک افزایش یافته است از 10000 لیتر تا 20000 لیتر در Thiruvanathapuram شهرستان. فروش شیر است ثبت نام 10 تا 15 درصد شیب در اینجا. در حال حاضر ما فروش در مورد 1,75,000 لیتر شیر در این منطقه است. با در نظر گرفتن اقدامات ایمنی در محل قرار داده شده توسط دولت ما منتقل شده بسته بندی شیر, بوکس به تغییر از ساعت 9 شب تا 6 صبح. ما آخرین توزیع ون برگ Ambalathara 3 pm بنابراین به عنوان برای رسیدن به توزیع رسانه های قبل از مهلت 5 بعد از ظهر زمانی که همه مغازه ها انتظار می رود بسته شود” توضیح می دهد که Hariharan.

در ارائه و کارگران در کارخانه انجام سه شیفت به جای دو به کاهش تعداد کارگران در کارخانه. Suresh می گوید که تلاش های خود را برای حفظ توزیع شیر هموار و بدون شکستن هر یک از اقدامات ایمنی.

خرید شیر از کشاورزان کوچک و متوسط مهم دیگری کار گرفته شده توسط Milma. “در حال حاضر 1.2 لاخ لیتر شیر جمع آوری شده از تریواندروم و برای کمک به دامداران در مالابار ما در حال تهیه 70,000 لیتر از وجود دارد. ما در حال تهیه شیر به شش جامعه آشپزخانه در شهر و 500 تا 600 بسته sambharam (چاشنی دوغ) به پلیس در وظیفه” می افزاید: Hariharan.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر