آن سالها طول می کشد به کارشناسی کارشناسی ارشد Kalaripayattu می گوید Ajith Kumar T از Maruthi کلاری Sangham در Mudavanmugal. او نمی خواهد دانش آموزان خود را به از دست دادن حرکت با هنر رزمی به دلیل مستند. “وجود دارد یک حرکت می توانید تمرین را بدون نظارت مستقیم یک ashaan (مربی),” او می گوید. مصرف ‘Penkaruthu’ (در قدرت) برنامه ای است که در آن معرفی شده در سال گذشته Kalaripayattu مدرسه در حال حاضر گره خورده است تا با کرالا دولت رفاه جوانان تخته (KSYWB) برای کلاس های آنلاین.

این مجموعه با عنوان “Athijeevanakalathe Penkaruthu’ در دسترس است در هیئت مدیره کانال یوتیوب KSYWB رسمی که در آن درس بر پایه حرکت از هنر را می توان قابل دسترسی است. “این بیشتر از 10 دقیقه ویدئوها نشان داده تعداد کمی از دانش آموزان ما تخمگذاری اساسی تمرین و chuvadu (حرکت) در Kalaripayattu” توضیح می دهد که Ajith که فراهم می کند صدای بیش از دستورالعمل حذف. این حرکت اساسی او تاکید وجود دارد و بدون استفاده از سلاح در آن او می گوید. Maruthi کلاری با هدف قرار دادن یک ویدئو در روز تا تاریخ 14 آوریل.

A Kalaripayattu training session at Buddha Kalari

C S Suchith بودا کلاری, Anayara احساس می کند کمی متفاوت در مورد آموزش کامل مبتدی از طریق ویدئو کلاس. بنابراین او آنها را ارائه می دهد تنها به خود را در حال حاضر دسته ای از دانش آموزان. “ما در درجه اول با تکیه بر WhatsApp که در آن دانش آموزان من ارسال فوری ویدئوها از جلسات تمرین و من پاسخ بی درنگ از طریق پیام های صوتی,” او می گوید. این جلسات تنها محدود به حرکت های اساسی برای جلوگیری از صدمات و نادرست یادگیری و انجام شده تحت نظارت یک سرپرست او روشن میسازد.

بدنسازی مربیان و مشاوران تناسب اندام در حال قرار دادن دستی کار کردن ویدئوها. سندی Nair یکی از آنها را با خود کانال یوتیوب, Dr شنی Nair که او در سال 2007 آغاز شده. او اعتراف او بسیار فعال در آن و تا به حال فقط هفت مشترکین. اما در حال حاضر پست قفل کردن او 196 مشترکین! استادیار دانشکده تربیت بدنی در NSS, کالج, Pandalam شنی است همچنین تناسب اندام مشاور و قدرت و تهویه مربی. او شروع به ارسال منظم به تناسب اندام ،

Sandy Nair

او می گوید: “من یک تناسب اندام مشاور در Fascino تناسب اندام آگهی عملکرد Vellayambalam. در حالی که بسیاری از مشتریان من را منتقل به پرداخت آنلاین سایت آموزشی پس از خود quarantining دوره برخی از آنها درخواست من برای ارسال ویدئوها آنها می تواند به دنبال که نمی کند نیاز به هر گونه تجهیزات. من تصمیم به ارسال آن را در کانال یوتیوب من به طوری که آن را در دسترس به هر کسی.”

در فیلم شنی شروع هر تمرین با گرم کردن “این مهم را به انجام چند گرم تا امتداد قبل و بعد از تمرین.” فیلم های خود را نیز شامل دموی در راه حق به انجام فشار یو پی اس squats, آموزش مدار سوئیس توپ تمرینات و…. او هفت دقیقه تمرین با مربی شنی’ فیلم های فشرده. “من برنامه ریزی برای معرفی تمرین برای کودکان و همچنین برای افراد مسن به زودی,” او می گوید.

سندی, خواهر, Shaly نیز یک مربی تناسب اندام. علوم کامپیوتر مهندس, او می گوید: برگزاری آنلاین مربیگری برای کلاس 12 دانش آموزان به او ایده برای شروع آنلاین ورزش جلسه را برای مشتریان خود. او می گوید: مشتریان او هستند هر چیزی بین 25 و 75 سال سن داشتند. او در جلسات برای گروه سه بار در هفته و همچنین دارای یک کلاس برای تعداد کمی از مشتریان خود را.

Shaly Nair teaching Zumba online

Shaly یک ساعته جلسات ترکیبی از زومبا, ایروبیک و آموزش فاصله با شدت بالا. او سهام آنها از طریق اسکایپ. و درست مثل کلاس های منظم او را نگه می دارد یک چشم نزدیک بر روی خود را به دیدن اگر آنها نگه داشتن تا با او حرکت می کند. “من نیشگون گرفتن و کشیدن این مراحل اگر آنها پیدا کردن آن به چالش کشیدن و بررسی برای دیدن اگر هر کس با نگه داشتن ریتم.” او با توجه به رفتن روزانه به عنوان بسیاری از دانش آموزان شده است تقاضاهای مصرانه برای او به انجام این کار.

برای کسانی که به یوگا شهر Sivananda Yoga Centre در Enchakkal گرفته به ‘Facebook live’ جلسه برای پزشکان.

“ما مربیان را به کلاس های آنلاین از طریق Facebook زنده از رسانه های اجتماعی ما صفحه: هر روز صبح و از آن برای عموم آزاد است. ما نیز با تکیه بر ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم که در آن یک در یک تعامل مورد نیاز است می گوید:” Yashpasl سینگ Rawat, مدیر Sivananda Yoga Centre.

(با ورودی از Liza جورج)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im