COVID-19: مد را تیره و تار راه پیش رو

نساجی و صنایع مد شده ضربه های COVID-19 بیماری همه گیر. سهامداران در تولید و خرده فروشی و تدارکات در حال مواجهه با گرما با گریم صادرات, کمبود جریان نقدی و صفر بلند در توده های خرده فروشی و فروشگاه های طراح به طور یکسان (در ذهن نگه داشتن این بسته هستند).

هند صادر تومان 28.36 میلیارد دلار ارزش منسوجات از آوریل تا ژانویه 2019 2020. اکثریت شرکت های داخلی روبرو هستند عظیم سفارش لغو از آمریکا و اروپا به همراه کارخانه خاموش شدن ناگهانی مواد اولیه کمبود تاخیر در تحویل تابستان پوشاک.

میانگین صادرات در سه ماهه اول به طور معمول ایستاده در USD 8 میلیارد به 10 میلیارد از این رو صنعت خیره معادل کوانتومی از دست دادن درآمد از صادرات در سراسر زنجیره ارزش به دلیل تمدید مستند تا آوریل 3 که حداقل یک ماه اضافی را از سر گرفت. بعلاوه کامل resumptions از صادرات به طور عمده بستگی به مهار بیماری همه گیر در کلید صادرات, جغرافیای — آمریکا و اروپا که هند بازارهای عمده برای نساجی.

دوران سخت

در این بخش مواجه است headwinds در قالب مسطح تقاضا از کلید صادرات کشورهای تولید بالاتر منجر به کاهش واقعیات و افزایش رقابت از کشورهای همسایه مانند بنگلادش و پاکستان و ویتنام است.

این COVID-19 مربوط به تقاضا اختلال می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای با شرکت های ضعیف تر ترازنامه و محدود مقیاس باید بهبود کشش فراتر از یک چهارم. در چنین شرایطی تحکیم انتظار می رود که در زیر بخش هایی مانند نخ تولید نخ ریسی و رنگرزی از صنعت تا حد زیادی تکه تکه با توجه به محدود موانع ورود می کند هند در رتبه بندی.

پاییز مد تابستان

با تولید در آینده به یک توقف فروشگاه های خرده فروشی در حال بسته افزایش موجودی چه چیزی در فروشگاه برای طراحان ؟

“مد تابستان معمولا در اواخر ماه فوریه یا اوایل ماه مارس بسیاری از طراحان ما تولید خاص مجموعه و مقدار برای تابستان که در روند تولید و در حال حاضر در حال حاضر به توقف آمده است. ما قطعا باید به منظور کاهش مقدار از کالا که ما در حال گرفتن در. این است که اطمینان حاصل شود در واقع هیچ چیز می رود به انبار ما, همه چیز در قفسه به طوری که آن را نیز کمک می کند تا به عنوان طراح در زمانی که این قفل باز می شود; آنها نمی خواهد که برای رفتن در مقیاس کامل آنها می توانید کار با واحد کوچکتر” گفت: Aparna Badlani, Atosa بمبئی در #InThisTogether وبینار توسط FDCI.

و اضافه میکند: “یکی واقعا به ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که مستند برداشته شده است. ما نمی دانیم که آیا وجود خواهد داشت وحشت خرید وضعیت در چین و یا آن است که رفتن به این واقعیت است که شده است وجود دارد مطلقا هیچ درآمد در گذشته یک و نیم ماه. ما نمی دانیم که اگر مردم در واقع رفتن به بیرون می آیند و فروشگاه و یا beacuse از ترساندن آیا مردم در حال رفتن به بیرون می آیند در همه.”

مسیر بهبودی

که صنعت منسوجات که به شدت متمرکز در متوسط و مقیاس کوچک شرکت (MSME) در مقایسه با مقیاس بزرگ تولید کنندگان در سراسر زنجیره ارزش MSME بازیکنان بسیار آسیب پذیر به خطرات کسب و کار. متعاقبا از سرگیری عملیات برای MSME را به شدت بستگی سرمایه در دسترس بودن و سفارشات از مقیاس بزرگ شرکت و همچنین صادرات است.

در مارس 17, بانک مرکزی هند اعلام کرد یک هدف دراز مدت مخزن عملیات (TLTRO) مجموعا ₹ 50,000 کرور برای کسب و کارهای کوچک در بازار داخلی در مواجهه با بحران نقدینگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>