Covid-19: گسترش مستند برای 1 یا 2 هفته Telangana سانتی متر تجدید نظر به PM مودی

حیدرآباد: Telangana وزیر K. چاندراسکار رائو (KCR) روز دوشنبه در اعتراض به نخست وزیر نارندرا مودی به گسترش این مستند توسط یک یا دو هفته برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus (covid-19). KCR اظهار داشت که این تنها راه حل برای جلوگیری از ویروس’ گسترش در دولت است.

او افزود که این آزمون از همه کسانی که با حضور در جماعت در مرکز Nizamuddin در دهلی نو در ماه گذشته انجام خواهد شد پنج شنبه.

“من برای مستند کشور پس از 15 ماه آوریل است. ما می تواند در بهبود اقتصاد بعد. در این وضعیت داده شده با هند بهداشت ضعیف زیرساخت و با یک نیروی کار, ما هیچ سلاح دیگر. به بهترین دانش من, این مستند باید ادامه گفت:” KCR در یک کنفرانس مطبوعاتی.

CM اضافه شده که 172 نفر از کل numberwho با حضور در جماعت مذهبی از Tablighi Jamaat (برگزار شده در مرکز Nizamuddin در دهلی نو در ماه گذشته) باید آزمایش مثبت است.

KCR اظهار داشت که همانطور که در حال حاضر تعداد کل Covid-19 موارد در Telangana بود 364 با 308 نفر در حال حاضر تحت درمان در دولت است. “حدود 170 بیشتر موارد در حال انتظار (وابسته به مرکز Nizamuddi جماعت) در آینده چند روز. تمام آزمون (از شرکت کنندگان و مخاطبین خود را) انجام خواهد شد پنج شنبه. اقتصاد می تواند دوباره زنده اما مرده” او گفت:.

وزیر گفت که در مرحله اول در مجموع 25,937 مردم قرنطینه که 50 نفر تست مثبت برای covid-19 و از آنها 35 نفر مرخص شده. ده اتباع اندونزی که با حضور در مرکز Nizamuddin جماعت در دهلی نو و سفر به کریمنگر منطقه در Telangana نیز بهبود یافت و مرخص شد.

KCR همچنین اعلام ویژه تشویقی از 7,500 برای کارگران بهداشت در حیدرآباد و 5,000 برای همه کارگران بهداشت در شهرداری و گرم panchayats در سراسر کشور. “این که آیا آن است که رفتگر در یک بیمارستان و یا یک مدیر من پیوستن به دست من و با تشکر از آنها را,” او اضافه شده است. رئیس جمهوری همچنین شدت انتقاد کرد در رسانه ها گفته می شود در نوشتن اشتباه گزارش با توجه به کمبود ماسک و تجهیزات دیگر.

Telangana دیدم یک پرش از 31 مورد از یک روز قبل از آن با تعداد شمارش روز دوشنبه در حال 364 (آن 334 در 5 مارس) با بسیاری از موارد که مربوط به مارکا Nizamuddin. دولت قرار بود تحت مستند شروع 23 مارس پیش از سراسر کشور مستند بود که در محل مجموعه thby الکترونیکی مرکز. KCR همچنین گفت که تنها چیزی که نگران طول این دوره هستند که او مطمئن با ارائه کالاهای ضروری.

Covid-19 موارد در ادامه به افزایش همسایه ایالت آندرا پرادش نیز با 51 مورد جدید بودن گزارش AP روز دوشنبه. آخرین موارد گزارش شده از ویساکاپاتنام آنانتاپور, Kurnool و مناطق دیگر. با این تعداد کل Covid-19 موارد در دولت می ایستد در 303 (پرش از 252 ثبت شده در 5 آوریل).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>