COVID-19: پزشکان یک بیمارستان در کرالا رقص طلایی oldie برای تقویت روحیه در طول مستند

پزشکان و متخصصان بهداشت و سلامت هستند و درست در خط مقدم نبرد علیه Coronavirus. و آنها همچنین فکر راه هایی برای تقویت روحیه همکاران و بیماران است. بنابراین اگر پزشکان ایران آمد تا با رقص رایگان کلیپ های ویدیوئی برای قرار دادن یک لبخند در چهره خود را به بیماران دکتر جیسون کمپبل یک بی هوشی ساکن در اورگان بهداشت و علوم در دانشگاه پورتلند اورگان رفته ویروسی در Infinite برای رقص حرکت می کند با همکار پزشکان.

نزدیک, صفحه اصلی, 23 بانوی پزشکان SK بیمارستان در تریواندروم قرار دادن بهترین خود را پا به جلو برای رقص طراحی شده توسط خود همکار Dr Sharanya کریشنان یک anaesthetist.

ایده این بود که conceptualised توسط یکی دیگر از anaesthetist Dr Kukku Govindan. “او از من پرسید اگر من می خواهم چگونگی آهنگ محبوب ‘Lokam muzhuvan sukham pakaraanayi….’,” می گوید Sharanya.

خوانده شده توسط S Janaki در سال 1972-مالایالامی فیلم Snehadeepame Mizhi Thurakku, کارگردان P bhaskaran می این آهنگ در اخبار به تازگی زمانی که 21 پخش خوانندگان رهبری KS Chitra و Sujatha انجام آن برای یک ویدیو که نوشته شده بود در رسانه های اجتماعی برای تقویت روحیه در میان شنوندگان.

“همان ترانه خوانده شد در طول یک anthakshari دور در خانواده ما گروه واتساپ. که من در این شعر نوشته شده توسط هیچ یک دیگر از P bhaskaran می من منتقل شد معنای آیه. این مذاکرات در مورد نور که حذف تاریکی و نور نشان می دهد که راه راست را به نگه داشتن جهانی امن است. به نظر می رسید به طوری apt برای بار زندگی می کنیم” می گوید: Dr Kukku.

بنابراین او و Sharanya قرار داده و سر خود را با هم تصمیم به چگونگی پوشش نسخه و پیشنهاد این ایده خود را در گروه واتساپ برای پزشکان SK بیمارستان. بانوی پزشکان تمام شد بازی. توسط همان شب Sharanya رقص گورو Girija Chandran را با طراحی آن و ارسال آن به گروه.

پیوستن به دست

این دو درخواست همگان را به مطالعه بخشی از رقص آنها می خواستند به انجام و ساقه آن را در خانه. “ما پزشکان بین سنین 25-plus و 60-plus. همه آنها مشتاق در مورد آن. پس مبهوت زمانبندی در محل در نظر مقررات به سرعت گسترش COVID-19 هیچ یک از ما یکدیگر را ملاقات کرد در فرد برای برخی از زمان در حال حاضر. آنهایی که می دانستند رقص را یک یا دو گام در حالی که پزشکان ارشد لامپ روشن یا diyas. در این گروه هستند gynaecologists, پزشکان اطفال در حال جراحان مشاوران… در عرض دو روز تصویری آماده بود. آن را تمام انجام شده توسط ما, عکسبرداری و ویرایش بیش از حد” می گوید ریه دکتر Padmavathy.

Dr Kukku می افزاید: “ما مشترک آن با ما MBBS batchmates و به زودی ما شروع به گرفتن آن از دیگر دوستان است. زمانی که ما می دانستیم این یک ضربه بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>