Covid-19 مختل مادری و مراقبت از کودک

در سراسر جهان در هند, covid-19 تا خفه دسترسی به روال مراقبت های بهداشتی خدمات پزشکی و لوازم. یک مطالعه در مجله لانست پروژه های که این اختلال می تواند منجر به 39 درصد اضافی مرگ زنان از بارداری و زایمان-مسائل مربوط به هر ماه در کشورهای فقیر.

مطالعه انجام شده توسط تیموتی Roberton و دیگران از دانشگاه جانز هاپکینز که برآورد بیش از حد مادر و کودک مرگ و میر در سه سناریو در 118 پایین و کشورهای با درآمد متوسط. این حالات در نظر متفاوت covid-19 تاثیر بر مادر و کودک, مراقبت از سیستم ها و منابع غذایی برای کودکان است.

دو سناریو فرض منابع و کادر پزشکی به reassigned به covid-19 بيمار. آنها همچنین شامل تاخیر در به طور منظم قبل از تولد و بعد از تولد مراقبت به دلیل ترس از آلوده شدن در مرکز بهداشت و دارو و واکسن کمبود. در سومین سناریو نویسندگان همچنین به در نظر گرفتن اختلال در دسترسی به خدمات بهداشتی با توجه به این مستند و اقامت در خانه سفارشات.

در اطراف 24,500 زنان باردار و بیش از 430,000 زير پنج مرگ و میر کودکان به طور معمول در هر ماه در 118 کم درآمد و با درآمد متوسط کشورهای تحت پوشش را در مطالعه است. مقاله تخمین می زند که مرگ می تواند به افزایش حداقل 12,200 و مرگ و میر کودکان توسط 253,500 بیش از شش ماه با توجه به وضعیت ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر. از محدودیت های بالا در حال 56,700 و بیش از 1.1 میلیون بود.

بر اساس برآورد محققان اصرار کشورها برای احیای روال سیستم مراقبت های پس از همه گیر. آنها هشدار می دهند که بیشتر زندگی می کند از دست خواهد رفت اگر این تاخیر است.

همچنین بخوانید: اوایل برآورد از اثرات غیر مستقیم از COVID-19 همه گیر در بارداری و مرگ و میر کودکان در کم درآمد و با درآمد متوسط کشور: مدلسازی مطالعه

ضربه محکم و ناگهانی واقع امکانات جدید و جالب می خواند از دنیای پژوهش.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>