COVID-19: طراحان آزمایش با الگو و پارچه برای ماسک

زمانی که طراح Shalini James دریافت یک ایمیل از طراحی مد شورای هند (FDCI) در 7 آوریل در پی COVID-19 همه گیر است که طراحان خواهد دریافت کمک به ساخت ماسک برای نیروی پلیس او مجموعه ای به عمل است. جلسه ای در تاریخ 12 آوریل با G. Poonguzhali معاون کمیسر پلیس (Law & Order و ترافیک) به او کمک کرد تا نمودار یک طرح.

برای نزدیک به 10 روز جیمز خود را که دارای طراحی برچسب شعار تولید ماسک برای پلیس شهرستان پرداخت توجه بیشتر به طراحی. به جای به طور منظم ماسک او طراحی کرده است یکی, که بیشتر ارگونومیک. او تا کنون عرضه شده در حدود 1500 خاکی ماسک “به من گفته شد این کار را انجام در حال حاضر به عنوان آنها باید تعداد کافی. اگر آنها نیاز به بیشتر آنها در تماس است,” او می گوید.

“نیروی انتظامی می خواهید به استفاده از ماسک های جراحی به عنوان آن ممکن است اضافه کردن به کمبود می گوید:” Shalini. برای شروع با او فرستاده نمونه که مورد تایید پلیس Commissionerate کوچی. پیش تولید کار شامل آنلاین گسترده تحقیق و صحبت با همکار طراحان مانند کتیم مبتنی بر جو Ikareth بوده ساخت ماسک.

قبل از هفته بود تا در مارس 17, او تحویل اولین دسته از 300-ماسک های عجیب و غریب. او با یک اسکلتی کارکنان از شش embroiderers دو زنان از به پایان رساندن تیم و دو حسابداران. در حالی که او برش پارچه با کمک دو حسابداران بقیه به کار گرفته خیاطی. کسانی که بر روی ماسک زندگی می کنند نزدیک به کارخانه ساخت رفت و آمد آسان است. ماسک دسته از 300-400 بودند تحویل در روز متناوب به پلیس.

از گرفتن پروژه او می گوید: “این بچه ها (خیاط) شد بدون کار و شاید عدم اطمینان باید آنها را آزار شده اند. به این ترتیب آنها اشغال شده در سهولت احساس در مورد وضعیت خود را بدون گرفتن نگران است.”

ماسک های دست ساز

Ikareth است, در همین حال, شده است, دوخت ماسک خود را. او در آغاز این پروژه با دختر خود Tilotama که نوشته شده است DIY تصویری چگونه برای ساختن یک در یوتیوب. “هنگامی که ما متوجه باشند این در حال رفتن به بخشی از ما واقعیت جدید ما شروع به ساخت,” او می گوید. او با استفاده از پارچه های ضایعاتی خود را از استودیو برای ماسک. Ikareth علاوه بر برچسب eponymous خود است خالق ‘توانایی حرکت لباس’ فراهم می کند که لباس ها و لوازم جانبی راه حل های متفاوت-abled مردم است. او نه به مفهوم بازیافت او شده است ساخت کیسه های پارچه ای از پارچه مانده.

پوشیدن ماسک

  • یک ماسک ارائه می دهد حفاظت در برابر قطرات که انتقال COVID-19 آن است که هر دو محافظتی و پیشگیرانه. با این حال تا زمانی که این کشور از COVID-19 آن را بی خطر است برای تمرین های اجتماعی فاصله با وجود پوشیدن ماسک.
  • استفاده از ماسک های پارچه ای است که می توان آن را مورد استفاده مجدد پس از شستشو بر خلاف فولاد ماسک که باید دور انداخته شود و پس از استفاده.
  • بهداشت پزشکان نیاز به عمل جراحی, ماسک ساخت/با استفاده از پارچه ماسک نمی خواهد باعث کمبود.
  • این را می توان ساخته شده در صفحه اصلی.

او به توزیع ماسک برای افرادی که از رفتن به خانه خود را با ملزومات – بقال ماهی بازرگان گاز تحویل مرد – و همسایگان خود علاوه بر اهدای آنها به محلی کسانی که به آنها نیاز دارید. “این بیشتر یک سرویس. من نمی توان تعداد زیادی از آنها نه برای فروش و نه فروشی. تولید خود را می رود با توجه به بقیه از کار من است – آهسته مد و فرایند گرا,” او می گوید. تا کنون او ساخته شده است 100-عجیب و غریب, از او دوخت هر خود را. او در استودیو است که در باغ خانه اش “بنابراین همه من نیاز به انجام است هاپ سراسر ولی من خیاط نمی آمد. بنابراین من در ساخت هر یک از خودم,” او می گوید.

Designer Joe Ikareth’s daughter, Tilotama at work in her father’s studio in Kottayam

طراح جو Ikareth دختر Tilotama در محل کار پدرش در استودیو کتیم | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

هر دو طراحان نیز کار بر روی بهبود طراحی – Shalini توسط با تجربه و ترکیب یک الگوی متفاوت و Ikareth با پارچه.

Shalini می گوید: “من می خواستم برای ایجاد چیزی متفاوت از منظم پلیسه یکی که ارائه حفاظت بیشتر.” او در نتیجه اقتباس شاهزاده برش مورد استفاده برای لباس زنان به طراحی ماسک. این یکی نشسته بود راحت تر با توجه به خطوط چهره. پس از دو لایه (دو لایه) ماسک ها درک می شود امن تر او اضافه کرده است یک لایه اضافی ساخته شده از ترکیب مواد معمولا استفاده می شود برای قلاده; غیر پارچه بافته شده ارائه حفاظت اضافی.

Ikareth در ضمن تجربه با nanofabrics به ماسک. او با استفاده از پارچه برای ‘توانایی حرکت’ لباس. در میان بسیاری از مزایای استفاده از nanofabric آن است که دافع آب و ترکیب پارچه به گونه ای است که آن را حتی می تواند به کاهش بوی.

A mask made by Tilotama

استفاده مجدد و بازیافت پایدار در قلب خود تلاش. او می گوید: “فولاد ماسک نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد و مورد استفاده مجدد به عنوان آنها در حال انجام در حال حاضر است. ثانیا آنچه در مورد اختیار فولاد ماسک? اینها زیستی خطر; شما نمی توانید فقط آنها را پرتاب به زباله خود را. این منجر به یک مشکل بزرگتر – ما یک کوه از ماسک برای مقابله با. این زمان خوبی برای آموزش در مورد ماسک – که به استفاده از نحوه استفاده و حتی دور – از آنجایی که آنها در حال رفتن به واجب است ،

Shalini تولید ماسک رایگان از هزینه و Ikareth بیش از حد است و نه فروش اما اهدای. Shalini نیست تخفیف برای تولید تجاری از آنجا به عنوان Ikareth می گوید: پوشیدن ماسک می تواند اجباری برای برخی از زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>