دهلی نو: آهن مترو دهلی نو شرکت با مسئولیت محدود (DMRC) در روز شنبه گفت که مترو خدمات تنظيم خواهد شد در 23 مارس, در تلاش خود را برای ترویج اجتماعی فاصله میان یک افزایش سریع در تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 یا رمان coronavirus.

در روز دوشنبه شد و از خدمات مترو از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر و همچنین 8 بعد از ظهر به بعد. برای بقیه روز مترو خدمات خواهد بود مبهوت.

تمام قطار است که آغاز شده و در ساعت 10 صبح و 8 ساعت از مبدا ایستگاه از تمام خطوط ادامه خواهد داد به اجرا تا رسیدن به مقصد ایستگاه. پارکینگ در ایستگاه های مترو نیز بسته باقی می ماند.

“هدف از این مبهوت مترو خدمات طرح در روز دوشنبه است که با هدف تسهیل همه ذینفعان با اثربخشی و برای ترویج ‘اجتماعی فاصله’ است که بسیار مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش coronavirus” DMRC گفت.

تعداد موارد تایید شده اند افزایش یافته و به 26 در سرمایه های ملی و عبور از 300 علامت سراسر کشور با چهار مرگ و میر. وزیر Arvind Kejriwal گفت که دولت تصمیم گرفته است در کامل مستند نشده است اما در نظر بگیرند اگر وضعیت بدتر.

مترو قطار خدمات شروع خواهد شد از ساعت 6 صبح در سراسر منشاء ایستگاه از همه خطوط و در دسترس خواهد بود در یک فرکانس از 20 دقیقه تا 8 صبح. بین 6 صبح تا 8 صبح تنها افراد درگیر در خدمات ضروری مانند بیمارستان و آتش و برق و پلیس و غیره. خواهد بود و مجاز به ورود به ایستگاه پس از نشان دادن کارت شناسایی به پرسنل امنیتی.

خدمات از 8 صبح تا 10 صبح در دسترس خواهد بود در یک فرکانس طبیعی مانند قبل خواهد شد و برای عموم باز, بدون نیاز به شناسایی. به طور مشابه, قطار سر گرفته خواهد شد از 4ساعت از همه خطوط و ادامه خواهد داد تا 8:00 PM با یک فرکانس طبیعی.

“از 8 صبح تا 10 صبح هدف این است که برای تسهیل مردم برای آنها ضروری است و اجتناب ناپذیر برای رفتن به مقصد خود را. DMRC دوباره تجدید نظر و توصیه عمومی به وحشت و ماندن در خانه و با استفاده از مترو تنها زمانی که آن را واقعا ضروری و اجتناب ناپذیر” DMRC گفت.

توسعه در یک زمان می آید زمانی که Aam Aadmi Party (AAP)-چراغ دهلی دولت قبل در آن روز دستور داد کاهش تعداد افراد جمع آوری در یک مکان از 20 به 5 برای جلوگیری از گسترش coronavirus (Covid-19). با در نظر گرفتن کسانی که شغل هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار به عنوان کسب و کار تعطیل دولت همچنین اعلام کرد رایگان جیره برای 18 لاخ خانواده و گفت که بازنشستگی برای سالمندان, زنان بیوه و ویژه-abled دو برابر خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im